Jump to content

Virinimo elektrodai


Rimis

Recommended Posts

Ka manot, ka patarsit?

Manom, kad jei turi per mažai vietos, susiorganizuok mažą CO balioną ir bus tau laimė. Neprasidėk su savisaugėm vielom - gyvenimas ir taip nėra labai ilgas, kad papildomai trūčintis :eusa-naughty: Ir pagalvok, koks aparatas išeina už 250 ? :eusa-doh:

normali rankena kempui daugiau kainuoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 120
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki,

Mastau ar verta isigyti viena is "tokiu" kempu:

http://www.skelbimas123.lt/c204-2034.html

http://www.komisa.lt/index.php?route=pr ... uct_id=199

http://skelbikas.balsas.lt/telwin-kempas-489984.html

Virinsiu automobilio kebula. Kitiems darbams turiu svarke.

Auris344 ar kiti - kiek kainavo Ramuciu k. kempas (iki 160a)?

Tuose skelbimuose visi be duju kempai, renkuosi, nes neperdaugiausia vietos turiu ir taip butu "patogiau"-be baliono.

Didelis minusas tai vielos kaina ir dujos kurios skleidziasi virinimo metu..

Radau internete, viela:

senukuose 2kg ~142 LTL

agrotiekime, lytagroj 0,8kg ~55LTL

turguj sakoma nuo 25-30LTL 0,8kg

Ka manot, ka patarsit?

pirkt Ramuciu gamybos....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu elektrodai pagal kaina ir kokybe geriausi hyundai , baziniai tik pas juos kietoki reikia priprast , prekiauja baltexim kaune , o del aliuminio virinimo pirk elgos superiniai amperazo mazo jiems reikia neperkaitini , jei reikia duslintuvams irgi elgos nerudijanciam plienui imk , elga prekiauja pastu arba esab parduotuveje kaune tik jie ten brangesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Na va, nusipirkau pabandymui ESAB ir HYUNDAI elektrodu. ESAB visai patiko, bet kazkaip pradzioje sunkoka lanka pagaut. Arba gerokai pabaksnot reikia arba limpa atsakanciai. Kai pagauni, siule grazi eina, slako mazai. Net ir man, nelabai turinciam igudziu su paprasta svarke virint. Hyundai maziau limpa, bet slako daug. Ispudis panasus kaip ir Vario AV-31. Kogero teks atsiprasyt AV-31. Nors gal prie tu ESAB priprasti reikia, o gal juos padziovint reikia, nors pakuote nebuvo pazeista. Jei neprilipinetu bandant lanka pagauti, tai butu idealus elektrodai.

Ir dar klausimelis virinimo profesionalams :) kokiais elektrodais geriausiai vamzdzius virinti? Tai nevisai tas pats, ka ir suluzisu kultivatoriu, cia sandarumo reikia. Su kempu aisku galima privirint, bet ne visur prieiti galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir aš virindavau su Anykščių ,esu išbandęs visus,ir geltonieji gan neblogi buvo,Bet dabar dirbau tokiai bačkai pricėpą,nu ir negaunu tos gražios siūlės,nors tos patirties lyg ir yra.Tai va ir pasiūlė parduotuvėj tuos esap.Daugiau anykščių elektrodų i mano kiema net jjėga neįbruksi.Pasaka. Išbandžiau visom "pozom".Net šlakas pats atšoksta.

jei nedregni anyksciu ir slakas atsoka normaliai virina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, nusipirkau pabandymui ESAB ir HYUNDAI elektrodu. ESAB visai patiko, bet kazkaip pradzioje sunkoka lanka pagaut. Arba gerokai pabaksnot reikia arba limpa atsakanciai. Kai pagauni, siule grazi eina, slako mazai. Net ir man, nelabai turinciam igudziu su paprasta svarke virint. Hyundai maziau limpa, bet slako daug. Ispudis panasus kaip ir Vario AV-31. Kogero teks atsiprasyt AV-31. Nors gal prie tu ESAB priprasti reikia, o gal juos padziovint reikia, nors pakuote nebuvo pazeista. Jei neprilipinetu bandant lanka pagauti, tai butu idealus elektrodai.

Ir dar klausimelis virinimo profesionalams :) kokiais elektrodais geriausiai vamzdzius virinti? Tai nevisai tas pats, ka ir suluzisu kultivatoriu, cia sandarumo reikia. Su kempu aisku galima privirint, bet ne visur prieiti galima.

visu pirma ziurek ne i firmos pavadinima o i elektrodu paskirti, nes ju buna kintamai arba pastoviai srovei,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, nusipirkau pabandymui ESAB ir HYUNDAI elektrodu. ESAB visai patiko, bet kazkaip pradzioje sunkoka lanka pagaut. Arba gerokai pabaksnot reikia arba limpa atsakanciai. Kai pagauni, siule grazi eina, slako mazai. Net ir man, nelabai turinciam igudziu su paprasta svarke virint. Hyundai maziau limpa, bet slako daug. Ispudis panasus kaip ir Vario AV-31. Kogero teks atsiprasyt AV-31. Nors gal prie tu ESAB priprasti reikia, o gal juos padziovint reikia, nors pakuote nebuvo pazeista. Jei neprilipinetu bandant lanka pagauti, tai butu idealus elektrodai.

Ir dar klausimelis virinimo profesionalams :) kokiais elektrodais geriausiai vamzdzius virinti? Tai nevisai tas pats, ka ir suluzisu kultivatoriu, cia sandarumo reikia. Su kempu aisku galima privirint, bet ne visur prieiti galima.

visu pirma ziurek ne i firmos pavadinima o i elektrodu paskirti, nes ju buna kintamai arba pastoviai srovei,

Nu prekyboje ESAB radau tik dvieju rusiu - kintamai (46.XX) ir pastoviai (48.XX) Nusipirkau pastoviai, nes virinu inverteriu. Su poliariskumu irgi viskas tvarkoje. Zodziu siandien dar nusipirkau pavandymui AV-24, tai kolkas ispudis geriausias. Slakas atsiskiria kaip ir ESAB, o lanka pagauti labai lengva. Tiesiog duri elektrodu i metala ir uzsidega lankas, ne karto neprilipdziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 daugiau limpa nei 46

Nu reiskia ir tuos pabandyti reikes. O pries tai parases truputi supainiojau. Bandziau ne AV-24 o AV-22. Pastarieji kolkas labiausiai patiko. Pastebejau dar tai, kad is lietuvisku ne vieni mano bandytu nelipo taip kaip ESAB 48. Siek tiek maziau limpa HYUNDAI.

bet esab 48 siule tvirtesne gaunasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 daugiau limpa nei 46

Nu reiskia ir tuos pabandyti reikes. O pries tai parases truputi supainiojau. Bandziau ne AV-24 o AV-22. Pastarieji kolkas labiausiai patiko. Pastebejau dar tai, kad is lietuvisku ne vieni mano bandytu nelipo taip kaip ESAB 48. Siek tiek maziau limpa HYUNDAI.

bet esab 48 siule tvirtesne gaunasi...

:eusa-think: kuom ta tvirtumo skirtuma sugebėjei išmatuoti...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

reikia suviriti luzusio plugo rema :icon-confused: gal kas patartumet kokia svarke nusipirkt ir kokius elektrodus naudot. buvau atsivezes rimta svarcika tai tas i mano svarke pamates sake nieko nebus reik normalios svarkes.

pas mane svarke deca is senuku trifaze. reikia virinti plugo rema 20mm storio :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau su kempu virinti, siule gaunai minkstesne ir be kiaurymiu, galesi be vargo pats suvirinti, su svarke kokybiskai suvirinti reikia gerus igudzius tureti, o su kempu svarbu is eiles pradeti ir uzliesi ta griovi, na bent jau as su svarke tikrai nevirinciau, metalas tik aplink atsileidzia, o po to trukineti pradeda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...