Jump to content

Virinimo elektrodai


Rimis

Recommended Posts

  • Atsakymai 120
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na as kiek zn tai net parduotuvese liepia begt nuo miltelines vielos, nes sake paskui "nebestovi" :) Arba vaiku is anksto daug prisidaryt turi :)

Va o paprastu vielu visokiu yr, pradedant kinietiskom ir baigiant esab, lincoln ir ...

Teisybe pasakius didelio skirtumo tarp ju nepajutau. Brandesnes virinant didelem srovem lyg maziau tasko....

O is kur kietlydinio vielu randate? As tik kietlydinio elektrodus zn, uz tai svarke vis dar pagarbia vieta dirbtuvese uzima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai patiko ESAB elektrodai, pagrinde 46.30 naudoju, jie tik truputi uz Anyksciu brangesni, o kokybe zymiai geresne, kaip kazkas minejo, gali virint nemokedamas :) nors aisku labai daug kas nuo svarsciko priklauso, nuo metalo paruosimo.

tai skardom manau šustro nereiks o kitiem darbam svarkės pakaks :icon-wink:

Klysti jei manai kad "sustrumas" priklauso nuo galingumo. Labai didele reiksme turi aparato kokybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano galva su 0,8 galima ir 10mm suvirint, o 4mm net pradegint! (pats tuo isitikinau...)

Milteline viela nuo variuotos skiriasi tuo, jog miltelinei duju apsauginiu nereikia, o paprastai reikia, bet is miltelines issiskiriantys garai itin kenksmingi. Milteline viela suvirinimo siule daug grazesne.

Mano nuomone su galingu kempu galima suvirint tikrai ne tik kad ne plonesni, bet ir kokibiskaiu stora pliena nei virinant elektrodais. Be to kempu virinimo sparta ne mazaiu ne 4 kartus didesne ir virinimas 1,3 karto pigesnis (arba daugiau, naudojant teisinga viela made in china) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin kas daugiau kenkia sveikatai ar milteline viela ar paprasti elektrodai kurie yra aptepti glaistu :icon-question: mano nuomone bet koks suvirinimas turi buti atliekamas prie geros vintiliacijos arba lauke, o kad su galingu kempu gali suvirinti stora metala, bet tada blogai virinsi plona :)

prie masinio laido jungi nichromo varza ir virini :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

, o kad su galingu kempu gali suvirinti stora metala, bet tada blogai virinsi plona :)

Klysti vyga ,normaliam kempe reguliuojasi suvirinimo įtampa ,manau kitaip ir buti negali ,bet specai visokių nesamonių prigamina +viela yra nuo 0,6 iki 1,6 mm tikrai .Kaip ir svarke plonesniam metalui imi plonesnį elektrodą ir mažesnę srovę ,taip ir kempe gali naudoti plonesnę ar storesnę vielas ir virini 0,5 mm skardas .Išbandyta :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

, o kad su galingu kempu gali suvirinti stora metala, bet tada blogai virinsi plona :)

Klysti vyga ,normaliam kempe reguliuojasi suvirinimo įtampa ,manau kitaip ir buti negali ,bet specai visokių nesamonių prigamina +viela yra nuo 0,6 iki 1,6 mm tikrai .Kaip ir svarke plonesniam metalui imi plonesnį elektrodą ir mažesnę srovę ,taip ir kempe gali naudoti plonesnę ar storesnę vielas ir virini 0,5 mm skardas .Išbandyta :icon-wink:

jei uz kempa moki 5 gabalus, tada taip, bet jei iki 1500, taip kaip sakai tu, nesigauna. isbandes ne vienas, todel dedi nichromo vielos gabala.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kempe viela ypac kitokio diametro ne taip greit pakeisi, o jei reikia virinti tech. remontenedaug, o ne gaminant gaminius pastoviai tai kazin ar apsimoka pirkti brangu kempa, nes laikyti 5 gabalus kainuojanti daikta ir juo praktiskai nesinaudojant, tai tas pat kaip traktoriu 300AG ant 3 ha zemes. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kempų kainos prasideda nuo 1000 lt. Už 2000-3000 turėtų išeiti jau neblogas . Kitas klausimas ar tu nori su juo dirbt ar į jį žiūrėt.Mano principu daigtas turi būti vertingas o ne blizgutis .Trifazis,nuo 180 amperų,viela 1,2 mm. Šioj vietoj galingumas dar niekada nepamaišė .Plonesnę vielą visada įdėsi , tereikės pakeisti atitinkamo diametro antgaliuką suvirinimo rankenoje .Jei tau jis reikalingas tris kartus metuose ir tik tiek kad kaimynui galėtai pasigirti kad tu turi ,aš apskritai abejoju ar tau verta jį pirkti ir investuot pinigus . :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kempų kainos prasideda nuo 1000 lt. Už 2000-3000 turėtų išeiti jau neblogas . Kitas klausimas ar tu nori su juo dirbt ar į jį žiūrėt.Mano principu daigtas turi būti vertingas o ne blizgutis .Trifazis,nuo 180 amperų,viela 1,2 mm. Šioj vietoj galingumas dar niekada nepamaišė .Plonesnę vielą visada įdėsi , tereikės pakeisti atitinkamo diametro antgaliuką suvirinimo rankenoje .Jei tau jis reikalingas tris kartus metuose ir tik tiek kad kaimynui galėtai pasigirti kad tu turi ,aš apskritai abejoju ar tau verta jį pirkti ir investuot pinigus . :icon-rolleyes:

pakeist neuzteks :icon-exclaim::icon-exclaim: nesusimazins tiek srove, kad skarda galetum virint. turiu jau 3 metai todel zinau ka sakau. as pirkau kempa 0.8 vielai, is karmelavos. virina tikrai gerai, bet virinant masinas, idealiausias variantas 0.6 viela. o vat sita su maziausia srove truputi degina....

ir ka dar gali sumazint??? idomu butu pamatyt, kaip kempas skirtas 1.2 vielai, virina su 0.6 :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimisx aš nekaltas jeigu tamsta pasirinkote per mažą suvirinimo srovės keitimo intervalą .Reikėjo ieškoti tokio kur didesnė amplitudė.Dabar jau tik spyruoklė padės :lol:

na, man nereik tos vielos, ranka lengva.

antra, jei karmelavos kempo nemates, tada nesnekek :icon-wink: . yra 5 padetys sroves stiprumo, ir jei kempas galingas, plonam metalui iki tiek nesimazina. tas kempas tikrai ne sudas, nes su jais turbut 20 proc lietuvos virina.

kada pirkau, iskart klause, ka virinsiu ir paaiskino, kas prie ko, nekabindami makaronu.mokejau 1150, pries 3 metus.

del galingumo. su 0.6 viela virinau kaltus prie norago, nei vienas neatitruko... svarke stovi nenaudojama jau pora metu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu dirbi zeme turi technikos bet ja tai ne kiekviena diena reikia virinti, nebent ta technika lauzai :D as turiu lietuviska trifazi 180A ir man jo gana kur reikia storesni virinu su svarke, per metus suvirinu kokias 3 packes elektrodu ir pora riciu po 15kg, vielos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na perkant kempa manau nereiketu rinktis tokiu su 3 ar 5 padetim :)

Sitoj vietoj geriau kokiu 500 - 800lt nesutaupyt.

kuo daugiau padeciu tuo geriau. Viriteka gamina ir belaipsnius, bet kiek girdejau esant mazai srovei siule trapi gaunasi.

Geriausia aisku inverterinis....

o galingi iki 360 A buna ir 20 padeciu :) Taip kad su jais galimair lb plona, ir lb stora virint. Didesnis minusas tai kad jie sunkus ir ne taip paprasta toki tampyt, juo labiau kai kiemas neasfaltuotas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...