Jump to content

Virinimo elektrodai


Rimis

Recommended Posts

  • Atsakymai 120
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai va ir aš virindavau su Anykščių ,esu išbandęs visus,ir geltonieji gan neblogi buvo,Bet dabar dirbau tokiai bačkai pricėpą,nu ir negaunu tos gražios siūlės,nors tos patirties lyg ir yra.Tai va ir pasiūlė parduotuvėj tuos esap.Daugiau anykščių elektrodų i mano kiema net jjėga neįbruksi.Pasaka. Išbandžiau visom "pozom".Net šlakas pats atšoksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gryna tiesa, svarkei i dantis jau kokie trys metai ziuret nenoriu nuo tada kai brolis is svedijos toki pavargusi kempa parveze, siemet nusipirkau kauno gamybos tikrai galiu pagirti 190 A sroves mokejau 1200 esu 100 proc patenkintas virina su 1 mm viela su argono misiniu siaip pats netikejau kad sugebu taip graziai virinti, svarkems ne! :D :D parasysiu tel nr kur tuos kempus gamina, daug pas mus is ju pirko ir nei vienas nesigailejo, ir garantija duoda ir kaina nnorma869875387

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gryna tiesa, svarkei i dantis jau kokie trys metai ziuret nenoriu nuo tada kai brolis is svedijos toki pavargusi kempa parveze, siemet nusipirkau kauno gamybos tikrai galiu pagirti 190 A sroves mokejau 1200 esu 100 proc patenkintas virina su 1 mm viela su argono misiniu siaip pats netikejau kad sugebu taip graziai virinti, svarkems ne! :D :D parasysiu tel nr kur tuos kempus gamina, daug pas mus is ju pirko ir nei vienas nesigailejo, ir garantija duoda ir kaina nnorma869875387

kiekvienam savo. as ir kempa turiu ir svarke. kempe 0.6 viela, nes masinas virinu kartais, o kur rimtas metalas, svarke varau.

tik svediskais elektrodais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na i ta kur as turiu galima drasiai deti 1,2 viela ir jokiu problemu virina, vien del to, kad jokiu atlieku, jokiu galiuku verta virinti su kempu, na zinoma, jei reikia po to grudinti ar dar ka nors ipatingo daryti, tai kempas tarkim nusileidzia, bet visvien kokie bebutu elektrodai neimciau svarkes i rankas, kazkaip manych yra kur ir geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau ir as toki ,geras aparatas, iki 1mm vielos. prie auto labai gerai, prie z.u masinu irgi dirbt galima, tik jei ka storiau virini tai reikia lauk kol atsala, as nelaukiau tai man suruko.Dar viena problema su vielom, 1,2mm dauk pigesnes ir kietlydinio vielos plonesnes neatveze. Profisionaliuose kempuose populiariausia 1,2mm viela.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kempas ir svarke turi savo privalumu bet turi ir minusu. virinu ir su abiem ziurint ka reikia suvirint. kempas yra daugiau plonam ir svariam metalui jei parudejas ar dazytas turi nuvalyti. jei truko per siule antra karta gali virinti tik nusmirgeliaves o su svarke gali srove susikeles ivirint i gyli kokius 3 cm. todel reikia tureti ir viena ir kita .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kempas gerai, nieks nesiginčija.

Vienas pažistamas davė pačkę , apie 7 kg. sovietinių elektrodų, gaila užrašai neišlikę, jis dirbo tech. pagalboje, aptarnaudavo techniką laukuose, kelyje ir pan., tai , nepatikėsite, nublanksta visi švediški, anykščių, vokiški ir t.t., nėra lygių. Gal kiek nemalonesnis degimo kvapas ir viskas, o šiaip tai super.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kempas ir svarke turi savo privalumu bet turi ir minusu. virinu ir su abiem ziurint ka reikia suvirint. kempas yra daugiau plonam ir svariam metalui jei parudejas ar dazytas turi nuvalyti. jei truko per siule antra karta gali virinti tik nusmirgeliaves o su svarke gali srove susikeles ivirint i gyli kokius 3 cm. todel reikia tureti ir viena ir kita .
pats esu suvirintojas :icon-wink: tau pilnai pritariu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...