Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

arvydas6a, tai matyt tikrai uzsiima "rimtu" verslu uzsiemes yra. :)

:D:D:D:D

Mieli kolegos, yra tas jūsų pasigestas arvydas6a. Kažkas ieško žmogaus verslinei triušininkystei, nusimanančio kaip įrengti fermą, kaip rūpintis triušiais. Tai jūsų pasiilgtasis jau susidomėjo - rašė jiems. Tik man keista, kaip auginantis triušius gali dar kažkur kažkam augint. Ligoms kelias atviras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

arvydas6a, tai matyt tikrai uzsiima "rimtu" verslu uzsiemes yra. :)

:D:D:D:D

Mieli kolegos, yra tas jūsų pasigestas arvydas6a. Kažkas ieško žmogaus verslinei triušininkystei, nusimanančio kaip įrengti fermą, kaip rūpintis triušiais. Tai jūsų pasiilgtasis jau susidomėjo - rašė jiems. Tik man keista, kaip auginantis triušius gali dar kažkur kažkam augint. Ligoms kelias atviras.

:D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

arvydas6a, tai matyt tikrai uzsiima "rimtu" verslu uzsiemes yra. :)

:D:D:D:D

Mieli kolegos, yra tas jūsų pasigestas arvydas6a. Kažkas ieško žmogaus verslinei triušininkystei, nusimanančio kaip įrengti fermą, kaip rūpintis triušiais. Tai jūsų pasiilgtasis jau susidomėjo - rašė jiems. Tik man keista, kaip auginantis triušius gali dar kažkur kažkam augint. Ligoms kelias atviras.

Kokioms lygoms?

pas Arvyda6a gi neserga triusiai, jis gi kombikormu seria :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal turi nes rase kad laukia papilnejimo ...:)

rasyt per 100km atstuma ir as galiu daug ka, as galiu rasyt kad 10000000pateliu turiu,

jis pries 2men ieskojo 10pateliu, kad pradet auginima, o dabar jau laukia.

pavyzdziui as ir laukiu kol mano kumele atsives, bet beda yra nedidele as ja tik po kokiu 10metu tik pirksiu. :D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal turi nes rase kad laukia papilnejimo ...:)

rasyt per 100km atstuma ir as galiu daug ka, as galiu rasyt kad 10000000pateliu turiu,

jis pries 2men ieskojo 10pateliu, kad pradet auginima, o dabar jau laukia.

pavyzdziui as ir laukiu kol mano kumele atsives, bet beda yra nedidele as ja tik po kokiu 10metu tik pirksiu. :D:D:D:D:D

ziuriu su matematika pas tave nelabai :D

Pries 2 men jieskojo... po 1 men nusipirko na ir va kol susikerge ir ... greitai padauges :D

Tai turetum dabar griaustis del to kad nepardavei ir kad per skubias siuntas neissiuntei pateliu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu su matematika pas tave nelabai :D

Pries 2 men jieskojo... po 1 men nusipirko na ir va kol susikerge ir ... greitai padauges :D

Tai turetum dabar griaustis del to kad nepardavei ir kad per skubias siuntas neissiuntei pateliu :D

Ka jau ka su matematika bedu nei jaunystej neturejau nei dabar. pasigirt visi gali, bet realybe tik pats seimininkas zino kokia ji.

gal ir turi jis tu triusiu, bet gal ir ne, jam geriau zinoti.

as tik tiek zinau kad jam su lt kalba nelabai sekasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu su matematika pas tave nelabai :D

Pries 2 men jieskojo... po 1 men nusipirko na ir va kol susikerge ir ... greitai padauges :D

Tai turetum dabar griaustis del to kad nepardavei ir kad per skubias siuntas neissiuntei pateliu :D

Ka jau ka su matematika bedu nei jaunystej neturejau nei dabar. pasigirt visi gali, bet realybe tik pats seimininkas zino kokia ji.

gal ir turi jis tu triusiu, bet gal ir ne, jam geriau zinoti.

as tik tiek zinau kad jam su lt kalba nelabai sekasi :)

Kodel tu zmonemis netiki ? reikai zmonemis pasitiketi ...

Toks ispudis kad pats niekada neturejai problemu su Lt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal turi nes rase kad laukia papilnejimo ...:)

rasyt per 100km atstuma ir as galiu daug ka, as galiu rasyt kad 10000000pateliu turiu,

jis pries 2men ieskojo 10pateliu, kad pradet auginima, o dabar jau laukia.

pavyzdziui as ir laukiu kol mano kumele atsives, bet beda yra nedidele as ja tik po kokiu 10metu tik pirksiu. :D:D:D:D:D

aha as ir laukiu kol mano kumele atsves tik nedidele beda reik kazkur erzila gaut :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal turi nes rase kad laukia papilnejimo ...:)

rasyt per 100km atstuma ir as galiu daug ka, as galiu rasyt kad 10000000pateliu turiu,

jis pries 2men ieskojo 10pateliu, kad pradet auginima, o dabar jau laukia.

pavyzdziui as ir laukiu kol mano kumele atsives, bet beda yra nedidele as ja tik po kokiu 10metu tik pirksiu. :D:D:D:D:D

aha as ir laukiu kol mano kumele atsves tik nedidele beda reik kazkur erzila gaut :D

dirbtinai pabandyk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[Atvirai pasakysiu, as esu labai ramus zmogus, bet jei uzkliudo tai atsimenu visa gyvenima. :)

O po tokiu ispuoliu kai buvo surenges arvydas6a pries kelis menesius, tai jau raudona juosta visam gyvenimui.

alvydas11 bande gint naujokeli, kol po 2savaiciu pacio naujokelis nesumyne su meslu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[Atvirai pasakysiu, as esu labai ramus zmogus, bet jei uzkliudo tai atsimenu visa gyvenima. :)

O po tokiu ispuoliu kai buvo surenges arvydas6a pries kelis menesius, tai jau raudona juosta visam gyvenimui.

alvydas11 bande gint naujokeli, kol po 2savaiciu pacio naujokelis nesumyne su meslu.

As ir dabar ginu :) ... nereikia vaziuoti ant zmoniu kad ir kokie jie bebutu .

Kaip sakoma visokiu yra visokiu reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gera temele cia. :D:lol:

nieko gero :icon-arrow:

kas nieko gero? na primesk kitoj temoj bendraujam ramiai santuriai, be pykciu, o ateini cia ir ................................................. mat gerai kad be kraujo galim pasi.....oti, viens kita pavadint kaip nors, ar seip iki numirimo paerzint. :):lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gera temele cia. :D:lol:

nieko gero :icon-arrow:

kas nieko gero? na primesk kitoj temoj bendraujam ramiai santuriai, be pykciu, o ateini cia ir ................................................. mat gerai kad be kraujo galim pasi.....oti, viens kita pavadint kaip nors, ar seip iki numirimo paerzint. :):lol:

man is vis tokia tema nereikalinga ir as jos net neskaityciau, tik jei nepaskaitau dega lempute, jog yra nauju pranesimu :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...