Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Eina sau, ka dar radau internete. Jauciu greit tos kainos nukris visiskai,zinot kodel? Tas Dzvankus , kur fermike turi, tai jis po 18lt.jau pardavineja. Tai sakau viskas baigesi tie laikai, kad po 20 parduosit ir daugiau,mesyte. :lol: Kas pirks brangiai, jei galima pigiai.

yra skelbimas,kad parduoda si versla su visais triusiais ir transportu.SKELBIU.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau, ka dar radau internete. Jauciu greit tos kainos nukris visiskai,zinot kodel? Tas Dzvankus , kur fermike turi, tai jis po 18lt.jau pardavineja. Tai sakau viskas baigesi tie laikai, kad po 20 parduosit ir daugiau,mesyte. :lol: Kas pirks brangiai, jei galima pigiai.

Koks dzvankus?

Tai pavarykit ant jo kad seria kombikorma (kauno grudu ) ... kad triusiena nesveika :D o savo pagyrkit ,kat EKOLOGISKA ir pardavinekit po 25Lt/kg :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau, ka dar radau internete. Jauciu greit tos kainos nukris visiskai,zinot kodel? Tas Dzvankus , kur fermike turi, tai jis po 18lt.jau pardavineja. Tai sakau viskas baigesi tie laikai, kad po 20 parduosit ir daugiau,mesyte. :lol: Kas pirks brangiai, jei galima pigiai.

yra skelbimas,kad parduoda si versla su visais triusiais ir transportu.SKELBIU.LT

kazkas man nesueina pas ta Dzvanku: cituoju:

....1 kg - 18 Lt ... ..... Labiausiai patiko "Hila" veislės triušiai, kurie užauga per 70 dienų... Lioliuose Tado išaugintų triušių mėsa gardžiuojasi ne tik Kauno ir Vilniaus gyventojai, už vieną gyvūną be derybų mokantys po pusšimtį litų.

matematika? 1kg = 18lt, 50 lt tai bus 2.8 kg mesos? per 70 dienu?

ir dar - vargsai pirkejai RIMI perka "ukininku uzauginta" grynai chemine mesa....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau, ka dar radau internete. Jauciu greit tos kainos nukris visiskai,zinot kodel? Tas Dzvankus , kur fermike turi, tai jis po 18lt.jau pardavineja. Tai sakau viskas baigesi tie laikai, kad po 20 parduosit ir daugiau,mesyte. :lol: Kas pirks brangiai, jei galima pigiai.

Koks dzvankus?

Tai pavarykit ant jo kad seria kombikorma (kauno grudu ) ... kad triusiena nesveika :D o savo pagyrkit ,kat EKOLOGISKA ir pardavinekit po 25Lt/kg :D

sakyk ka nori. skelbime dejom kaina 25 lt - nespejam auginti. parasem 28 - po pora skambuciu norinciu per diena.. teks 30 rasyt?

o Jus gerbiamasai gali ir po 18 pardavinet chemines sudeties....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man atrodo vis tiek yra skirtumas,seri, grudais, sienu, sultingais(kad ir is ukininku pirktais,purkstais ar dar kokiais),nuo to katrie yra seriami vien kombikorma. Norit pasakyti, kad musu uzauginti burokai yra su gmo? Nesamone. Mes nesam dar tokie bagoti tikrai, kaip kazkas cia minejo. Beto, tas zmogelis kuris koki 10 ha turi,savo grudus augina, darza,kad ir purkstus, sekla jo is gmo? O is kur jus perkat visus sultingus, grudus ir siena. Ar patys pasigaminat? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man atrodo vis tiek yra skirtumas,seri, grudais, sienu, sultingais(kad ir is ukininku pirktais,purkstais ar dar kokiais),nuo to katrie yra seriami vien kombikorma. Norit pasakyti, kad musu uzauginti burokai yra su gmo? Nesamone. Mes nesam dar tokie bagoti tikrai, kaip kazkas cia minejo. Beto, tas zmogelis kuris koki 10 ha turi,savo grudus augina, darza,kad ir purkstus, sekla jo is gmo? O is kur jus perkat visus sultingus, grudus ir siena. Ar patys pasigaminat? :)

Pavyzdziui mano tevukas 32ha augina grudu, ir jis nei salietros naudoja nei koki stabilizatoriu ir jokiu nuo zoliu, aisku tai atsiremia i kieki grudu, bet tai nors ramiai valgoma yra, o kad zoles taip neaugtu yra alternatyvu daug. pradedant nuo pudimavimo baigiant sukavimais kas 2-3savaites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/perku-laukiniu-zvereliu-kailius-15233985.html

Va tas skelbimas.O gal cia kokie spastai brakonieriams?

mano sunys pries koki 2men buvo usurini pretempe, pas mus jie gyvena tarp medienos, pas mane prie griovio sena mediena jau koki 10 metu guli zolem apaugus, tai ten jie gyvena. labai saunus gyvunai. man ju charakteris patinka, graziai apsimetineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane i darzine 2 metus is eiles buvo atklyde pora, bet silpni kazkokie, nudvese. O gal jie apsimetinejo? Tada gyvus pakasem. :lol: Juokauju. :)

Patikek, ka jau ka jie jau sugeba apsimest. mano mazoji sako tete sako reksas papjove usurini, sakau nepapjove jis apsimeta, ji verke puse nakties kad papjove, as ji idejau i medine deze ir palikau, ryte mazoji atlekia sako tete sako usurinis puse dezes suede ir pabego :)

o pries kokius 5metus draugelis miske pamate prisivijo ir pagavo, nunese i masina ir uzdare tarp vw sarano, ateina po kokiu 3valandu ziuri visas salonas supurkalintas, jis nezinojo kad ten per gyvunas atsitiktinai pamate kad grazus pradejo gaudyt pribeges perspyre o tas negyvu apsimete, o draugelis galvojo kad uzmuse, sako nuvesiu pas uosvi iskamsa padarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...