Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

as nesuprantu ko jus cia prikibot prie alvydo ir darot is sito forumo kaimo bobuciu turgu jei jums netenkina jo jums siuloma kaina tai nepirkit jieskokit kas pigiau parduos :icon-confused:

Na mane pavyzdžiui tenkina jo siūloma kaina su 10 proc. garantija ir jau pigiau ieškoti aš nesiruošiu. Laukiu tik kol pradėsim bendradarbiauti. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu ko jus cia prikibot prie alvydo ir darot is sito forumo kaimo bobuciu turgu jei jums netenkina jo jums siuloma kaina tai nepirkit jieskokit kas pigiau parduos :icon-confused:

Sia tema ir sukuriau, kad butu ka PAPLIOTKINT

tai as ir suprantu tik tiek kad jau jusu tas papliotkinimas darosi visiskai neestetiskas ir man atrodo kad esat suauge ir protingi tad reiktu biski santuriau reiksti savo nuomone kitu atzvilgiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesuprantu ko jus cia prikibot prie alvydo ir darot is sito forumo kaimo bobuciu turgu jei jums netenkina jo jums siuloma kaina tai nepirkit jieskokit kas pigiau parduos :icon-confused:

Sia tema ir sukuriau, kad butu ka PAPLIOTKINT

tai as ir suprantu tik tiek kad jau jusu tas papliotkinimas darosi visiskai neestetiskas ir man atrodo kad esat suauge ir protingi tad reiktu biski santuriau reiksti savo nuomone kitu atzvilgiu :)

Matai kadangi lazda turi 2 galus tai ir atsisuko ji.

Buvo temu kada mes buvome neteisingai aprekti ir t.t. duodant kazkokia pastaba ar kazkoki paaiskinima, buvom aprekti uz temos tersima. O dabar atsiputes savo tema susikuriau ir varau ant visu kaip kazkas ant manes vare ir nieks neturi man teises pi.. proto, kad as elgiuosi neteisingai.

kaip mano kolega sako ARBA BUK ATVIRAS IR SKAUSMINGAI TIESA I AKIS SAKYK-NEGU MELUOK SYPSODAMASIS I AKIS IR I NUGARA PEILI GRUSK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai, jei pliotkinam, tai pliotkinam :lol: tik pratryne skelbimu tema, atsidarau - ogi vel tavo komentaras ne i tema :D Nu susiturek, jei labai knieti atsakyti ar patarti ten parasiusiam zmogui, parasyk asmenine zinute :icon-wink: visi bus laimingi

o del paziuros - kad cia galima ''varyti'' ant ko nors - atsargiai su isizeidimu - forumo taisykles (bei teise) draudzia cia (t.y.) viesai izeidineti ir pan. Kiek pamenu jau buvo forume, kai kazkas kazka pasake, kazkas teismais grasino :eusa-shhh::eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai, jei pliotkinam, tai pliotkinam :lol: tik pratryne skelbimu tema, atsidarau - ogi vel tavo komentaras ne i tema :D Nu susiturek, jei labai knieti atsakyti ar patarti ten parasiusiam zmogui, parasyk asmenine zinute :icon-wink: visi bus laimingi

o del paziuros - kad cia galima ''varyti'' ant ko nors - atsargiai su isizeidimu - forumo taisykles (bei teise) draudzia cia (t.y.) viesai izeidineti ir pan. Kiek pamenu jau buvo forume, kai kazkas kazka pasake, kazkas teismais grasino :eusa-shhh::eusa-doh:

Aciu uz komentara, kadandi jaunas esu pasitaisysiu, nesu sugadintas. :D:D:D:D ACIU UZ PASTABA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima: Pumputi kur tavo draugas dingo? pasarus gavai? :D

Nežinau kur dingo alvydas11. Norisi tikėti, kad tai suaugęs, rimtas ir besilaikantis žodžio žmogus. Padarė temą ''Bendradarbiavimas'' , davė garantiją 10 proc. ir ...... Nelabai daugiau ką galiu pridurti. Pats skaityt juk moki ekopasarai. Aš tai dar turiu vilties ir laukiu.

Tad kaip ir rasiau ... susiburkime ir gausime ta 10% beproblemu nuo bazines kainos Kauno grudu firminese parduotuvese ... bet tik tas susiburimas labai jau gausus ... tu ir as :(

O del to kad buvau dinges tai taippat jau rasiau ... darbai , darbai ,darbai .... ir kita savaite kogero neprisesiu prie forumo ... nes Vilniuje sturmuojam nauja parduotuve 1800 kv. metru prekybinio ploto :( tad yra kas veikti ...

Jei kam reikia yra mano telefonas , pastas ....rasykit skambinkit ... ten visada as rysio zonoi :)

Jei bus laiko tai prisesiu pasiskaitineti ir atrasysiu ...

Kad ir dabar rasau o 5val ryto turiu isvaziuoti i Kauna ...parduotuves atidarimas 10val o dar reikia visokiu darbu padaryti ...pirmiausia iki Kauno nuvaziuoti , kasininkes prainstruktuoti , pamokyti , patikrinti ar kasos gerai veikia ....

O dar siandiena reikia ir pas triusius nueiti ir jiems vandeni pakeisti , pasaro kam truksta papildyti ...

Tad sianakti poilsio nelabai nusimato o ir vairuoti nebus kogero paprasta nes slabdriba pranesa ... ir vaziuoti reikes pro kryzkalni ... daryti lanka ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tad kaip ir rasiau ... susiburkime ir gausime ta 10% beproblemu nuo bazines kainos Kauno grudu firminese parduotuvese ... bet tik tas susiburimas labai jau gausus ... tu ir as :(

O del to kad buvau dinges tai taippat jau rasiau ... darbai , darbai ,darbai .... ir kita savaite kogero neprisesiu prie forumo ... nes Vilniuje sturmuojam nauja parduotuve 1800 kv. metru prekybinio ploto :( tad yra kas veikti ...

Jei kam reikia yra mano telefonas , pastas ....rasykit skambinkit ... ten visada as rysio zonoi :)

Jei bus laiko tai prisesiu pasiskaitineti ir atrasysiu ...

Kad ir dabar rasau o 5val ryto turiu isvaziuoti i Kauna ...parduotuves atidarimas 10val o dar reikia visokiu darbu padaryti ...pirmiausia iki Kauno nuvaziuoti , kasininkes prainstruktuoti , pamokyti , patikrinti ar kasos gerai veikia ....

O dar siandiena reikia ir pas triusius nueiti ir jiems vandeni pakeisti , pasaro kam truksta papildyti ...

Tad sianakti poilsio nelabai nusimato o ir vairuoti nebus kogero paprasta nes slabdriba pranesa ... ir vaziuoti reikes pro kryzkalni ... daryti lanka ....

Pas mus sendien 2val lijo 2val snigo 2val lijo 2val snigo, tai ir nesupratau ruduo ar ziema :) daba vakare vejas sukilo bet giedra lauke, manau salna bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tad kaip ir rasiau ... susiburkime ir gausime ta 10% beproblemu nuo bazines kainos Kauno grudu firminese parduotuvese ... bet tik tas susiburimas labai jau gausus ... tu ir as :(

O del to kad buvau dinges tai taippat jau rasiau ... darbai , darbai ,darbai .... ir kita savaite kogero neprisesiu prie forumo ... nes Vilniuje sturmuojam nauja parduotuve 1800 kv. metru prekybinio ploto :( tad yra kas veikti ...

Jei kam reikia yra mano telefonas , pastas ....rasykit skambinkit ... ten visada as rysio zonoi :)

Jei bus laiko tai prisesiu pasiskaitineti ir atrasysiu ...

Kad ir dabar rasau o 5val ryto turiu isvaziuoti i Kauna ...parduotuves atidarimas 10val o dar reikia visokiu darbu padaryti ...pirmiausia iki Kauno nuvaziuoti , kasininkes prainstruktuoti , pamokyti , patikrinti ar kasos gerai veikia ....

O dar siandiena reikia ir pas triusius nueiti ir jiems vandeni pakeisti , pasaro kam truksta papildyti ...

Tad sianakti poilsio nelabai nusimato o ir vairuoti nebus kogero paprasta nes slabdriba pranesa ... ir vaziuoti reikes pro kryzkalni ... daryti lanka ....

Pas mus sendien 2val lijo 2val snigo 2val lijo 2val snigo, tai ir nesupratau ruduo ar ziema :) daba vakare vejas sukilo bet giedra lauke, manau salna bus.

Tai va tas ir yra kad oras nekoks ... nors uz lango jau ziemos isvakares ( ziema prasideda gruodzio 1 :D o siandiena ISVAKARES ) ir reikia pailseti ir kelione ilga ir atsakingas darbas ryte .... tad iki susirasysim veliau ... tada galesim ir pasitalzyti zodziais aisku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ZU ZIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D (lietinga) :)

Kolkas koki 10 dienu .... nelabai lietinga :D ...nebent kaikuriuose rajonuose .... bet pries pezedamas pasitikslink tuose rajonuose is kur zmones raso (t.y. as pvz is Siauliu ...pasmus sniego koki 5cm dabar) :D

Rimtai? pas mus galvojau kad nakti sals, bet lijo, seip pas mus aplink panevezi balos balos ir dar karta balos.

pas mus kokia savaite dien dienon lyja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiema žiema lauk iš kiema :D brrr kaip šalta... ateinu ir aš pasipletkavoti :) neseniai prisijungiau prie jusu gausaus burio,ale jau baigiu visa foruma perskaityti... (a cia ne apie ta pati berneli kalbat kur uz 500lt pirktu 20 pateliu + 2 patinus :DDDD

Juk verslo zmogus ...pigiai nuperka ...brangiai parduoda ...netaip kai visi kiti ...augina augina ir sako ...nugaiso susirgo ir pelno nera :(

tik va beda kad triusius per siuntu tarnyba reikia siusti :D :D :D tai apkrauni darbais siuntu tarnyba ... kad pasertu triusius , priziuretu ....:D :D :D

O kaip kitaip uzsidirbsi ...pirma milijona ?

Juk nevisi gali buti "svarscikais" kaip visiem zinomas ir gerbiamas VU :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiema žiema lauk iš kiema :D brrr kaip šalta... ateinu ir aš pasipletkavoti :) neseniai prisijungiau prie jusu gausaus burio,ale jau baigiu visa foruma perskaityti... (a cia ne apie ta pati berneli kalbat kur uz 500lt pirktu 20 pateliu + 2 patinus :DDDD

Juk verslo zmogus ...pigiai nuperka ...brangiai parduoda ...netaip kai visi kiti ...augina augina ir sako ...nugaiso susirgo ir pelno nera :(

tik va beda kad triusius per siuntu tarnyba reikia siusti :D :D :D tai apkrauni darbais siuntu tarnyba ... kad pasertu triusius , priziuretu ....:D :D :D

O kaip kitaip uzsidirbsi ...pirma milijona ?

Juk nevisi gali buti "svarscikais" kaip visiem zinomas ir gerbiamas VU :D

:D:D:D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima: Pumputi kur tavo draugas dingo? pasarus gavai? :D

Nežinau kur dingo alvydas11. Norisi tikėti, kad tai suaugęs, rimtas ir besilaikantis žodžio žmogus. Padarė temą ''Bendradarbiavimas'' , davė garantiją 10 proc. ir ...... Nelabai daugiau ką galiu pridurti. Pats skaityt juk moki ekopasarai. Aš tai dar turiu vilties ir laukiu.

Tad kaip ir rasiau ... susiburkime ir gausime ta 10% beproblemu nuo bazines kainos Kauno grudu firminese parduotuvese ... bet tik tas susiburimas labai jau gausus ... tu ir as :(

O del to kad buvau dinges tai taippat jau rasiau ... darbai , darbai ,darbai .... ir kita savaite kogero neprisesiu prie forumo ... nes Vilniuje sturmuojam nauja parduotuve 1800 kv. metru prekybinio ploto :( tad yra kas veikti ...

Jei kam reikia yra mano telefonas , pastas ....rasykit skambinkit ... ten visada as rysio zonoi :)

Jei bus laiko tai prisesiu pasiskaitineti ir atrasysiu ...

Kad ir dabar rasau o 5val ryto turiu isvaziuoti i Kauna ...parduotuves atidarimas 10val o dar reikia visokiu darbu padaryti ...pirmiausia iki Kauno nuvaziuoti , kasininkes prainstruktuoti , pamokyti , patikrinti ar kasos gerai veikia ....

O dar siandiena reikia ir pas triusius nueiti ir jiems vandeni pakeisti , pasaro kam truksta papildyti ...

Tad sianakti poilsio nelabai nusimato o ir vairuoti nebus kogero paprasta nes slabdriba pranesa ... ir vaziuoti reikes pro kryzkalni ... daryti lanka ....

Jei ne paslaptis ,tai kokios ten parduotuvės naujos,kuom prekiauja?būsiu kaune užeisiu į 'žvalgybą' :icon-rolleyes: Įdomu,kokia Alvydas11 ten rolė? :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...