Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

taip SAZININGUMAS , as nevagiu , nesukciauju ... o tai PRIVALUMAS .

Tikiuosi tavo darbdavys žino, kad prekiauji KG kombikorma?

taip zino :) gali net pasiskambinti ir paklausti .

o kaip as kitaip per kasos aparata nusipirkciau :)

O tu ka galvoji kad ten mes viska paslapcia prekiaujam ? :D

Galvoji vagiam is kauno grudu ir stumdom po pigiai ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip SAZININGUMAS , as nevagiu , nesukciauju ... o tai PRIVALUMAS .

Tikiuosi tavo darbdavys žino, kad prekiauji KG kombikorma?

taip zino :) gali net pasiskambinti ir paklausti .

o kaip as kitaip per kasos aparata nusipirkciau :)

O tu ka galvoji kad ten mes viska paslapcia prekiaujam ? :D

Galvoji vagiam is kauno grudu ir stumdom po pigiai ? :D

O už transportavimą į įmonės kasą susimoki ar pavedimu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O už transportavimą į įmonės kasą susimoki ar pavedimu ?

O kas idmiausia transportavimas vyksta i kita parduotuve ir mokama toje parduotuveje kasoje :D ...

seip tai gali tik iskusti mane kokiai MUITINEI uz tai kad vakcina parsivezu ...va tada busi TIKRAS lIETUVIS :D

KAI VAZIUOSIU I LENKIJA VAKCINOS PRANESIU :D

O prie topacio ... gal kam reikia vakcinos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rašė:

"kad netrukdytu - slanga siulau vesti prie galines seneles, ne priekines. tokiu atvieju dureles netrukdo ir lengviau vedziot. jei narvas is OSB siulau toki nipelio laikikli (zymiai tvirciau laikosi ir ant tinklo). prie jo galima pritvirtint trisakiuka. http://smulkusukis.lt/girdymosistemos/triusiams?product_id=78"

Čia ne reklama, o nuoroda. Dimos prekėms reklamos nereikia. Dauguma yra pirkę ir žino. Tu dėk KG nuorodas ir nieks nereikš tau pretenzijų. :eusa-dance:

as kaip ir rasiau auksciau, dmitrijus uz baneri susimokejo tad turi teise reklamuotis, bet tai nereiskia reklama kaip pumputis rase cia nuoroda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

Agne30 rašė:

Niu va, o kazkas minejo, kad mes pykstames ir pykstames.

Mes cia nesipykstam , tik bandom viens kitam gyvenima patrumpint nervus esdami

O kam tą gyvenimą trumpint? Ir dar kolegom? Ar norit, jų klientus susirinkt? Visų pasaulio pinigų neuždirbsi

Cia taip gaunasi netycia tas nervu edimas ir gyvenimo trumpinimas. Cia paprasciausia yra LIETUVISKAS charakteris.

O LIETUVISKAS charakteris pasireiskia taip: turiu buti protingesnis uz kaimyna (nesvarbu kad esu zalias) man gerai kaip kaimyno tvartas dega. jei kaimynas laimejo loterijoj tai nuosirdziausiai jam linkiu kad is jo pinigus pavogtu, ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

Agne30 rašė:

Niu va, o kazkas minejo, kad mes pykstames ir pykstames.

Mes cia nesipykstam , tik bandom viens kitam gyvenima patrumpint nervus esdami

O kam tą gyvenimą trumpint? Ir dar kolegom? Ar norit, jų klientus susirinkt? Visų pasaulio pinigų neuždirbsi

Cia taip gaunasi netycia tas nervu edimas ir gyvenimo trumpinimas. Cia paprasciausia yra LIETUVISKAS charakteris.

O LIETUVISKAS charakteris pasireiskia taip: turiu buti protingesnis uz kaimyna (nesvarbu kad esu zalias) man gerai kaip kaimyno tvartas dega. jei kaimynas laimejo loterijoj tai nuosirdziausiai jam linkiu kad is jo pinigus pavogtu, ir t.t.

Savo darbe su tuo kasdien susiduriu :icon-sad:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

Agne30 rašė:

Niu va, o kazkas minejo, kad mes pykstames ir pykstames.

Mes cia nesipykstam , tik bandom viens kitam gyvenima patrumpint nervus esdami

O kam tą gyvenimą trumpint? Ir dar kolegom? Ar norit, jų klientus susirinkt? Visų pasaulio pinigų neuždirbsi

Cia taip gaunasi netycia tas nervu edimas ir gyvenimo trumpinimas. Cia paprasciausia yra LIETUVISKAS charakteris.

O LIETUVISKAS charakteris pasireiskia taip: turiu buti protingesnis uz kaimyna (nesvarbu kad esu zalias) man gerai kaip kaimyno tvartas dega. jei kaimynas laimejo loterijoj tai nuosirdziausiai jam linkiu kad is jo pinigus pavogtu, ir t.t.

As jau rasiau , kad cia visi lIETUVIAI ... tikriausiai pavydit , kad man sekasi auginti , kad gaunu vakcinos , kad ja parduodu , kad perka is manes kombikorma , kad triusiai neserga , kad jie auga gerai , kad triusiena sekasi pardavineti ,kad iskaikuriu produktu neturiu pelno (parduodu uz savikaina ) ir dar visokiu kad ....

As suprantu , kad kaikuriems tai sunku "pernesti" ...

Na bet nieko nepadarysi ...lIETUVIAI :D

Tad manau teisingai ...pavidekit :D , nervuokites :D , skuskit :D .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

Agne30 rašė:

Cia taip gaunasi netycia tas nervu edimas ir gyvenimo trumpinimas. Cia paprasciausia yra LIETUVISKAS charakteris.

O LIETUVISKAS charakteris pasireiskia taip: turiu buti protingesnis uz kaimyna (nesvarbu kad esu zalias) man gerai kaip kaimyno tvartas dega. jei kaimynas laimejo loterijoj tai nuosirdziausiai jam linkiu kad is jo pinigus pavogtu, ir t.t.

As jau rasiau , kad cia visi lIETUVIAI ... tikriausiai pavydit , kad man sekasi auginti , kad gaunu vakcinos , kad ja parduodu , kad perka is manes kombikorma , kad triusiai neserga , kad jie auga gerai , kad triusiena sekasi pardavineti ,kad iskaikuriu produktu neturiu pelno (parduodu uz savikaina ) ir dar visokiu kad ....

As suprantu , kad kaikuriems tai sunku "pernesti" ...

Na bet nieko nepadarysi ...lIETUVIAI :D

Tad manau teisingai ...pavidekit :D , nervuokites :D , skuskit :D .....

Asmeniskai man tai dzin, kur kam geriau ar blogiau sekasi, ir nei as pavydziu tu tavo vakcinu ir to keiksmazodzio kuri tu kas 2sakiniai naudoji nei man ka, svarbu man kad mano seima soti, turiu verslus kurie man sekasi, turiu masina gera ir man to uztenka, kad as kazkam kazko pavydesiu tai man nuo to nei kiek negeriau bus. as ziuriu savo darzo o ne svetimu. ir atvirai man dzin kam sekas kam nesiseka, kam galiu tam padedu.

asmeniskai mane nervina tie pasalpiniai kurie verkia darbo nera darbo nera, pasiulyk darba is karto, man nugara skauda, man tas , man anas. tik gauna pasalpa ir varo i alubari, va tokiu man tikrai negaila ir man dzin ar jie turi uz ka valgyt ar ne. valzia saudyt reik kuri tuos tinginius islaiko ir tas pasalpas didina ir didina chroniams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

Agne30 rašė:

Cia taip gaunasi netycia tas nervu edimas ir gyvenimo trumpinimas. Cia paprasciausia yra LIETUVISKAS charakteris.

O LIETUVISKAS charakteris pasireiskia taip: turiu buti protingesnis uz kaimyna (nesvarbu kad esu zalias) man gerai kaip kaimyno tvartas dega. jei kaimynas laimejo loterijoj tai nuosirdziausiai jam linkiu kad is jo pinigus pavogtu, ir t.t.

As jau rasiau , kad cia visi lIETUVIAI ... tikriausiai pavydit , kad man sekasi auginti , kad gaunu vakcinos , kad ja parduodu , kad perka is manes kombikorma , kad triusiai neserga , kad jie auga gerai , kad triusiena sekasi pardavineti ,kad iskaikuriu produktu neturiu pelno (parduodu uz savikaina ) ir dar visokiu kad ....

As suprantu , kad kaikuriems tai sunku "pernesti" ...

Na bet nieko nepadarysi ...lIETUVIAI :D

Tad manau teisingai ...pavidekit :D , nervuokites :D , skuskit :D .....

Asmeniskai man tai dzin, kur kam geriau ar blogiau sekasi, ir nei as pavydziu tu tavo vakcinu ir to keiksmazodzio kuri tu kas 2sakiniai naudoji nei man ka, svarbu man kad mano seima soti, turiu verslus kurie man sekasi, turiu masina gera ir man to uztenka, kad as kazkam kazko pavydesiu tai man nuo to nei kiek negeriau bus. as ziuriu savo darzo o ne svetimu. ir atvirai man dzin kam sekas kam nesiseka, kam galiu tam padedu.

asmeniskai mane nervina tie pasalpiniai kurie verkia darbo nera darbo nera, pasiulyk darba is karto, man nugara skauda, man tas , man anas. tik gauna pasalpa ir varo i alubari, va tokiu man tikrai negaila ir man dzin ar jie turi uz ka valgyt ar ne. valzia saudyt reik kuri tuos tinginius islaiko ir tas pasalpas didina ir didina chroniams.

Na pavarykim ant valdzios dabar :D ... kokia issirinkot tokia ir turit :D Valdzia yra tokia kokios mes visi esam nusipelne , ji yra musu visu veidrodis :(

O kai siulai darba kaskam ...tu jam pakankamai moki ? uz ta uzmokesti jis gali oriai pragyventi ? Kas idomiausia siulai maziau nei pasalpa jis gauna tai kam jam eiti dirbti jei nedirbdamas tuos pinigus gauna :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, jau nervina prie norfos kai stovi bonzdiukai. Visa laika budavo du tokie pastovus klientai, dabar jau ziuriu vis stovi keturi. Vis daugeja. :lol::icon-cry: Ir juokinga ir verkt norisi. Einu i parduotuve, ir praso paskolint 40ct. ir ne karta jau. Sakiau viena karta, eik padirbeti, tai sako nera darbo. :D Ir kas del rinkimu, tai kol sedes valdzioje pencininkai is tarybiniu laiku, tol nebus permainu jokiu manau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

quote="ekopasarai"]ekopasarai rašė:

Na pavarykim ant valdzios dabar :D ... kokia issirinkot tokia ir turit :D Valdzia yra tokia kokios mes visi esam nusipelne , ji yra musu visu veidrodis :(

O kai siulai darba kaskam ...tu jam pakankamai moki ? uz ta uzmokesti jis gali oriai pragyventi ? Kas idomiausia siulai maziau nei pasalpa jis gauna tai kam jam eiti dirbti jei nedirbdamas tuos pinigus gauna :D

Va butent, kad jie i menesi gauna 365lt o as siuliau i miska vaziuot uz priekaba mokant vienam zmogui 30lt! reikia 3zmoniu !!! kita ne pijoku chebra(per diena mano miskelyje padare 5priekabas) tai skaiciuok tebunie 4priekabas x 30lt=120lt per diena zmogui. as gaudamas tiek tikrai nenoreciau nei gert nei rukyt.

ir kas svarbiausia pas mane ne rastai 50cm diametro o rankos dydzio basliai, tai tikrai su tokia mediena nenuvarksi per diena. bet ir tai ponams neitiko NES REIKIA DIRBTI. geriau jau 365lt i menesi nieko nedirbant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, jau nervina prie norfos kai stovi bonzdiukai. Visa laika budavo du tokie pastovus klientai, dabar jau ziuriu vis stovi keturi. Vis daugeja. :lol::icon-cry: Ir juokinga ir verkt norisi. Einu i parduotuve, ir praso paskolint 40ct. ir ne karta jau. Sakiau viena karta, eik padirbeti, tai sako nera darbo. :D Ir kas del rinkimu, tai kol sedes valdzioje pencininkai is tarybiniu laiku, tol nebus permainu jokiu manau. :)

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti agituoti kad balsuotu uz jaunima visi , kelti savo kandidatura ....

Tai ko nekelei savo kandidaturos , kodel neagitavai balsuoti uz jaunima ...greiciausiai visai nejai i rinkimus ...

Matai kai reikia eiti i rinkimus tai tegul kiti renka o as neisiu , kai peikti tai pirmyn :D

Arteja PREZIDENTO rinkimai ... laukiam tavo kandidaturos ...ir visi prabalsuosim uz tave , turesim gera ,nesavanaudiska ,viska suprantancia PREZIDENTE ...

Tad atidziai seksiu kandidatu sarasus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, jau nervina prie norfos kai stovi bonzdiukai. Visa laika budavo du tokie pastovus klientai, dabar jau ziuriu vis stovi keturi. Vis daugeja. :lol::icon-cry: Ir juokinga ir verkt norisi. Einu i parduotuve, ir praso paskolint 40ct. ir ne karta jau. Sakiau viena karta, eik padirbeti, tai sako nera darbo. :D Ir kas del rinkimu, tai kol sedes valdzioje pencininkai is tarybiniu laiku, tol nebus permainu jokiu manau. :)

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti agituoti kad balsuotu uz jaunima visi , kelti savo kandidatura ....

Tai ko nekelei savo kandidaturos , kodel neagitavai balsuoti uz jaunima ...greiciausiai visai nejai i rinkimus ...

Matai kai reikia eiti i rinkimus tai tegul kiti renka o as neisiu , kai peikti tai pirmyn :D

Arteja PREZIDENTO rinkimai ... laukiam tavo kandidaturos ...ir visi prabalsuosim uz tave , turesim gera ,nesavanaudiska ,viska suprantancia PREZIDENTE ...

Tad atidziai seksiu kandidatu sarasus .

Ar tu rinksi ar nerinksi, jau jie buna surinkti is anksto, ir tai buvo vienas konkretus pavyzdys kaip teko kandidatuoti i vienmandate apygarda, kai simtu procentu esu garantuotas kad tevai, seses ir broliai, ir dar koki 10-15 draugu uz tave prabalsuoja, o rezultatuose buna lape parasyta kad uz tave balsavo apvalus 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai, jau nervina prie norfos kai stovi bonzdiukai. Visa laika budavo du tokie pastovus klientai, dabar jau ziuriu vis stovi keturi. Vis daugeja. :lol::icon-cry: Ir juokinga ir verkt norisi. Einu i parduotuve, ir praso paskolint 40ct. ir ne karta jau. Sakiau viena karta, eik padirbeti, tai sako nera darbo. :D Ir kas del rinkimu, tai kol sedes valdzioje pencininkai is tarybiniu laiku, tol nebus permainu jokiu manau. :)

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti agituoti kad balsuotu uz jaunima visi , kelti savo kandidatura ....

Tai ko nekelei savo kandidaturos , kodel neagitavai balsuoti uz jaunima ...greiciausiai visai nejai i rinkimus ...

Matai kai reikia eiti i rinkimus tai tegul kiti renka o as neisiu , kai peikti tai pirmyn :D

Arteja PREZIDENTO rinkimai ... laukiam tavo kandidaturos ...ir visi prabalsuosim uz tave , turesim gera ,nesavanaudiska ,viska suprantancia PREZIDENTE ...

Tad atidziai seksiu kandidatu sarasus .

Ar tu rinksi ar nerinksi, jau jie buna surinkti is anksto, ir tai buvo vienas konkretus pavyzdys kaip teko kandidatuoti i vienmandate apygarda, kai simtu procentu esu garantuotas kad tevai, seses ir broliai, ir dar koki 10-15 draugu uz tave prabalsuoja, o rezultatuose buna lape parasyta kad uz tave balsavo apvalus 0.

Daryk isvadas ...net tevai uz tave nebalsuoja :(

Buvai stebetoju rinkimuose , buvai komisijoi ... ???

Papezet visi gudrus o kuom prisidejai kad Lietuvai butu geriau ?

Tikriausiai visas prisidejimas ... mokesciu slepimas :( ir mokejimas darbuotojam "juodais" ...

Ar sudarai sutartis su tais ka samdai miska pjauti ???

Tad pradekim pirmiausia nuo saves ...VISI PRADEKIM NUO SAVES

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti agituoti kad balsuotu uz jaunima visi , kelti savo kandidatura ....

Tai ko nekelei savo kandidaturos , kodel neagitavai balsuoti uz jaunima ...greiciausiai visai nejai i rinkimus ...

Matai kai reikia eiti i rinkimus tai tegul kiti renka o as neisiu , kai peikti tai pirmyn :D

Arteja PREZIDENTO rinkimai ... laukiam tavo kandidaturos ...ir visi prabalsuosim uz tave , turesim gera ,nesavanaudiska ,viska suprantancia PREZIDENTE ...

Tad atidziai seksiu kandidatu sarasus .

Daryk isvadas ...net tevai uz tave nebalsuoja :(

Gal cia ne tame esme, galcia esme giliau yra, kad Lietuva valdo kazkas kita, ir ka tu bedarytum vistiek bus taip kaip kazkas nuspres, cia tie balsavimai niekam tike.

O kas liecia sazininguma tai balsavo ar nebalsavo artimi, bet o kur tas 1 balsas dingo????a? ka tu i tai jei jau nesiesi protingu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti agituoti kad balsuotu uz jaunima visi , kelti savo kandidatura ....

Tai ko nekelei savo kandidaturos , kodel neagitavai balsuoti uz jaunima ...greiciausiai visai nejai i rinkimus ...

Matai kai reikia eiti i rinkimus tai tegul kiti renka o as neisiu , kai peikti tai pirmyn :D

Arteja PREZIDENTO rinkimai ... laukiam tavo kandidaturos ...ir visi prabalsuosim uz tave , turesim gera ,nesavanaudiska ,viska suprantancia PREZIDENTE ...

Tad atidziai seksiu kandidatu sarasus .

Daryk isvadas ...net tevai uz tave nebalsuoja :(

Gal cia ne tame esme, galcia esme giliau yra, kad Lietuva valdo kazkas kita, ir ka tu bedarytum vistiek bus taip kaip kazkas nuspres, cia tie balsavimai niekam tike.

O kas liecia sazininguma tai balsavo ar nebalsavo artimi, bet o kur tas 1 balsas dingo????a? ka tu i tai jei jau nesiesi protingu.

Tai o tas vienas tavo balsas .... yra sugadintas :D ... geras net biuletenio uzbraukti nemoki :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam tokius isrinkai ??? reikejo eiti

Tai o tas vienas tavo balsas .... yra sugadintas :D ... geras net biuletenio uzbraukti nemoki :D

Jeigu neturi ka pasakyti, tai vapse geriau patylek, nes bandai apsimest protingu, bet deja sunkiai gaunasi.

nesinervink .... paskui ant rinkiminio plakato nekaip atrodisi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...