Jump to content

"Laumetrio" produktai...kokybė


Hydra

Recommended Posts

na kaip ten su kultivatorium tai nezinau, bet salia ukininkauja airiai, tai jie turi skutika laumetrini. Ir kalbejau su zmogum dirbanciu pas juos tai pasakojo kad viena diena nuo remo atplyso prikabinimo konstrukcija kita diena volas atitruko.Na zodziu mano manymu jie kokybisko metalo kol neprades naudoti tai tokie bajariai darysis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim Laumetrio germinatorių ir noraginį skutiką. Kol kas jokių didelių minusų neįšlindo ( naudojom jau 3 metus ) Konstrukcija tikrai tvirtai padaryta, niekas kol kas netrūko nei linko. Germinatoriui gylio reguliavimas šiek tiek nedadarytas, bet daugiau viskas OK :)

O vat teko turėti 3 korpusų plūga su regulioujamu užgriebio plotu, tai ten Laumetris tikrai prastą metalą rėmui buvo panaudojęs ir trūko ir linko, kol viso nesustiprinom kaip priklauso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

as neturiu bet saliai dirba bendrove, tai atitruko ir vaziuokle ir volai ir reguliavimas germinatoriaus hierovas. kiek maciau tai manomanymu ne kiek metalo kokybe o kiek jo storis viska lemia, germinatorius is ko gero 2,5 mm sieneliu storio staciakampio vamzdzio, tai pa mojimu kaip ir mazoka jei jau kokie 5metrai. skutikas dirba super, mano vaderstadui tikrai dar toli iki laumetrinio, tik tiek kad irgi silpnas, nors kad labai skustusi neteko girdet, jei pirksi sakykis su diziosiom spiruoklem, zinoma jei per projekta, siaip darbo kokybe tai tikrai liuks, tik nepamirsk, kad skutikui reikia greicio, taigi ir atitinkamo traktoriaius....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Gundausi ir aš, kadangi yra universalus: šiaip turėtų neblogai paslėpti šiaudus, kadangi yra lėkštės. O norint suardyti padą - reikia pakeisti plačius noragėlius į siaurus ir tada galima dirbti iki 30cm gyliu. Pastarieji įeina į komplektą. Bet kaina tai graži - 85tks. plius PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turim

Laumetrio germinatoriu KLG-7,5 , purkstuva LPP-3000, pluga PLL-8x45, puspriekabe PTL-12.

Germinatoriui per tris sezonus islauztas tik vienas dantys su krosnteino galu. Keletas neesminiu itrukimu (atluzineja noragiuku laikikliai, bet noragiukai ir luzineja). Turint omenyje kad tampo K-701 V12 ir dar ten kur germinatoriaus kist nepriklausytu, tai jokiu pretenziju koleikas.

Purkstuvui daug pretenziju nera. Buvo vienas siju pakabinimo varztas nutrukes po pasivazinejimo auksciausia padetim. Slangos tik gan itartinos..

Su plugu bedu daugiausia. Konreciai su vairu. Sumetimu uzbega graziai ismetimu reikia su hidraulu vairuot.. Teko pakeist slangas ir cilindra nes labai sunkiai sukiojo ta vairo rata. Dabar dar kelia sunkiai. Siaip tai taip isviso turet nebut. Dargi isluzo i sona pirmas korpusas. Ta sutaise ir sustiprino. Arimo kokybe puiki, tik neina gaziai vagu sudurti, nes kirovo ratas vagon neissitenka. Vagos plestuva atsiunte po sezono tai zezinau kaip ten butu.. Be to slaituose jis eina i paslaite. Tada su vagu sudurimu visai blogai.. Bet visumoje tai akivaizdus faktas darosi, kad ir K-701 arimui netikes... Su normaliu traktorium butu kogero gerai.

Sauniausias daiktas puspriekabe. Neskaitant sprogusios padangos (kurioje buvo pasigesta siulu :icon-eek: ), tai labai smagus daiktas.

Tai tiek apie Laumetri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 5 savaičių...

Turim jau penkis metus laumetrio puspriekabę ptl-6 jokių nusiskundimų kol kas neturim, tik vienintelė problema, kurią turėjom tai dėl tų bekamerių padangų kilo: kartą vežant žemes, ar ant akmens užvažiavus, ar į duobę papuolus ratui išsimontavo padanga(tada atradom dar vieną puspriekabės privalumą, ji gali važiuoti ir tik su trimis ratais.), na dar buvo kelis kartus tai iš vienos, tai iš kitos padangos oras išėjęs, be jokio paaiškinimo(pripūtųs oras niekur neišeidavo. mistika kažkokia)... smulkiam ūkiui labai puikus daiktas, kabinant prie MTZ 82 ir mėšlui ir žvyrui ir silosui, ir į mišką ir šienui(be paaukštinimų bortų aukštis idealiai atitinka dviejų kitkų, tai labai malonu krauti...)

Šiemet reikės perdažyt,porą lempučių pakeisti, purvasargį suvirint ir dar stebules patikrint, nes sezono pabaigoj cypt ašis pradėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...