Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Nu JOPRST... Girdėjau kalbą, kažkas kažkur sakė... Yra ūkis mažai karvių ir prastas, yra ūkis su labai daug gyvuliu ir taipogi prastas... Nu BLYN negi reikia visus pagal vieną gerą ar blogą lyginti... Nejau visi gerumo ir prastumo kriterijai tiesiogiai proporcingi ūkio dydžiui...? Blyn 6 metai atgal pirkau iš vieno vidutinio ūkio visą jo laikomą prieauglį, nuo metų iki veršingų telyčių. Kai pradėjome vesti gyvulius nuo lenciūgų i transportą, aš pakraupau, -visu gyvulių kantarai įaugę į mėsą... Patikėkit realiai, nuplėši kantarą ir pasipila kraujai... Žiauru net prisiminti. Ir ką, -dabar aš turiu teisę sakyti, kad visi vidutiniokai kankina gyvulius....?

Baikit viduriuoti apie dydžius ,ir kaimyno turtus... Be to kai patarimo reikia, tai nesirenka mažasis, kad tik iš mažažemio patarimus priims...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kantaru pas pas mus vadina ta odini dalyką kuris karvei ant "snukio" užsegamas, ir prie jo tvirtinasi lenciūgas...  apynasris gal lietuviškai...

O pas mus, kaip ir jokių pasikeitimų. Manau kaip ir daugumoje ūkių, esame "įjungę" eco režimą, ir gyvename laukimu. dar pernai norėjau investuoti į prieauglio gerovę, bet viską atidėjome geresniems laikams.

Ten pas ta ūkininką, karvės tai buvo palaidos, bet prieauglis ant lenciūgų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikau visas melžamas žiemą pririštas ir dar laikysiu pora metu, sava galuose neesu matęs palaido laikymo karvių.

Žiemą tai taip,aš irgi laikau karves pririštas.Bet čia kalba matomai eina apie ganiavos laikotarpį.Aš tai ir mažiukus veršiukus pripratinu prie el.aptvaro.Bet kai pažiūriu kaip kiti laiko,šiurpas puro.Jeigu sakykime savo ūkiui palieku iki 12 telyčikių,tai kiek reikia laiko tuos štempelius kalt.Karštą diena gi ir gyvulys turi gert turėt ir t.t.

Tai pas tuos lenciūginius ir įauga pančiai į ragus ir žiūrėk dar būna supančioti su kokiais šniūrais stovi gyvulys kojom užtinusiom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...