Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Pirmiausia pradekit gyvulius šerti taip kaip reikia, o ne taip kai sugalvoji ar kaimynas patare, pamatysit, kad vet.gydytojo reikes tik rimtai bedai nutikus. Be to susileisti vaistus karviai nera taip sudėtinga, irankius, tirpalus ir vaistus galima susispirkti.

suleisti vaistukus tai viena , o vena uzsiuti visai kas kita

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100 procentu palaikau kolega KARVE, pirmiausiai reikia pakelti uki, o paskui tik pradet statyt prabangius namus, is savo kuklaus bendro isprusimo zinau kad investicija i nama ar automobili grazos neduoda, o investavus i gamybines patalpas jos gryzta, ir nesvarbu ar tai butu pieno ferma, ar mesiniu ferma ar koks sandelys, neturedamas kur laikyti gyvuliu ar grudu tikrai neuzdirbsi naujam namui, nu nebent palikima gauni :eusa-dance:

Galiu Tau iš patirties patart: tà ùkį kelsi be paliovos ir be galo, o geresnio ir patogesnio gyvenimo taip ir nepamatysi. Kiekvienais metais reikės vis kažkà modernizuoti, įsigyti žemės ar našesnės technikos. O kir dar periodinės krizės pieno sektoriuje. Gyvenimas trumpas-apsidairysi vienà dienà, jog tik karvės pas tave patogiai ir gyvena, metalas -nuvertėjęs, o pats parketo taip ir nebūsi matęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedamas ukininkaut didziausia investicija i zeme,kuo daugiau turet nuosavos,nuomuot vel nezinai ka pareiks savininkas,tai jam reikia tai kitas nori,tada i darbo priemones,technika,o namai su parketais prestizo reikalas ar masinos lizingines,mada,pasipuikuot .Juokinga kai turi 50ha perka masina nauja tiesus kelias bankroto link.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia pradekit gyvulius šerti taip kaip reikia, o ne taip kai sugalvoji ar kaimynas patare, pamatysit, kad vet.gydytojo reikes tik rimtai bedai nutikus. Be to susileisti vaistus karviai nera taip sudėtinga, irankius, tirpalus ir vaistus galima susispirkti.

 

kad sakyčiau kaip tik labai produktyvūs, gerai šeriami gyvuliai nusialina, dažniau reikalauja į veną pastiprinimų ir pan, po to visokie sudėtingi veršiavimaisi, rimtesni susirgimai. Veterinaras reikalingas ūkiuose ir nėr čia ką labai diskutuoti. Pas mus yra pasišventęs tam žmogus, tai negalima skųstis.

 

vat ir tame yra esmė,kad mano kolega pasistatė šiuolaikinį namą su parketais,nors turėjo paprastą kaimišką trobą,tokią kurioje normaliai galima gyvent,bet kadangi žmona lenktyniauja su savo seserim kuri kiečiau gyvena,prireikė geresnio namo už sesers,nors su karvėm kurios yra pragyvenimo šaltinis vargsta pašiūrėse.Beveik visi čia pasisakėt,kad namas svarbiau,nes vieną kartą gyveni,su tuo sutinku jei tavo darbo iš kurio gyveni priemonės yra geros,o pats gyveni šuns būdoj,bet jei turi pakenčiamą namą,bet neturi normalių darbo priemonių,kam iš vis tada ūkininkauti.Čia lygiai tas pats kaip ir pradedantis verslininkas plečia verslą,o ne stato prabangų namą,jei būtų atvirkščiai toks verslininkas pasmerktas žlugti.

 

Kiekvienas skambina iš savo varpinės. Galėjai dabar ne į paramas eiti, o trobą susitvarkyti. Pats sakai, kad viską turi, bet niekad negana žmogui. Čia mentaliteto bėda, ne verslo idėja. bet kas kaip moka, tas taip šoka. Kaip kam patinka, taip tas gyvena, visi savaip teisūs. Idealiausia, kai yra balansas. Kraštutinumai nėra gerai, ar tai ledinė ferma ir varginga troba, ar dešimt priestatų karvėms ir modernus namas.

 

Mano nuomone, namas turėtų būti prioritetas, nes ten gyvena šeima.

 

O šiaip, gana varyt ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli draugai, norint parketa nusipirkti reik turet pinigeliu, o pinigelius uzdirbi ne graziu namu ar prabangia masina, o mezdanas karvute, penedemas buliuka ar kuldamas gruda ir t.t., kad kainos supirkimo neadekvacios tai jau kita beda, ir kad kuo daugiau uzdirbti reikia investuoti i pastatus, technika, zeme, ir jau tik tada jau likus lycnam litui i mana ar automobili.

Niekas cia nesako kad gyvenam suns budoje, kalba eina apie paprasta kaimo troba, kurioje gyventi irgi galima, ir nematau nieko blogo jei zmogus kelia savo uki apart statydamas triju aukstu pili su azuoliniu parketu ir marmuriniais laiptais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane seimoje pries man perimant uki buvo viskas investuojama i gyvenamaji nama, tevai pradejo statyti pries 2008metu krize, pastate, po to jau isirenge  2012 metais. Tuo laikotarpiu i uki nebuvo investuojama visiskai nieko, karviu banda svyravo nuo 16 iki 25karviu. Jei nesumeluosiu i nama jau virs 200tukst LT sukista ir taip pilnai nebaigtas yra, nes reikia apsiltinti. Dabar galvojant, jei tuos pinigus butu deja i ukio pletra, pirke zeme, isirenge ferma(pastatas buvo tik reikejo irangos visos) dabar tas namas stovetu pilnai uzbaigtas ir tiek varkti dabar nereiketu modernizuojant viska. Tai va, esu as uz ukio pletra, pirmiausiai reikia tureti is ko statyti, o ne paskutinius pinigus deti i statybas kurios jokio pinigo neuzdirbs.

p.s mpk nuo baandzio menesio nemazina kainos, keista sakyciau net :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu Tau iš patirties patart: tà ùkį kelsi be paliovos ir be galo, o geresnio ir patogesnio gyvenimo taip ir nepamatysi. Kiekvienais metais reikės vis kažkà modernizuoti, įsigyti žemės ar našesnės technikos. O kir dar periodinės krizės pieno sektoriuje. Gyvenimas trumpas-apsidairysi vienà dienà, jog tik karvės pas tave patogiai ir gyvena, metalas -nuvertėjęs, o pats parketo taip ir nebūsi matęs.

O kai baigsi ukininkavimus ir dirbsi uz minimuma pamatysi parketa? o apie smulkius nelabai jie bankrutuos,kodel? todel,kad dirba su ekonomiskais traktoriais,pigi technika,yra laiko pasitvarkyti ja,dar pachalymina ir ziurek presas uz  kelias stukes euru atsipirks.o kada atsipirks brangi technika? koks jos nuvertejimas? kai noresit parduoti nuvertejima suzinosit.Lietuviai 4 kartus daugiau investuoja i technika nei lenkai,atitinkama ir savikaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes lietuviai matyt tokie jau esam.Didžiausia šventė tada kai dega kaimyno troba.Vienas stato namą,bet su tačke šūda veža.Kitas stato tvartą,perka žemę  technika bet gali ir pagyvent senoj kaimiškoj troboj.O jeigu jam toj troboj jauku patogu ir sutvarkyta,tai lai ir gyvena.

Kaimiečiai matyt mes kantrūs esam.Tokie buvo ir mūsų seneliai ir proseneliai.Dirbo žemę su arkliais,karves milžo su rankom ir pagamintus sūrius vežė į turgus.Užaugintus gyvulius ir rasdavo kur parduoti.O užsidirbe pikdavo žemę,mišką ir tik po to statydavosi namus.Žiūrėjo kad vaikai būtų pavalgę ir kokio mokslo baigę.Tik kad šitaip daugumai dirbus dar teko ir Sibiro sniegynus matyti.Šiai dienai gal jau į sibirą ir ne keliausim.Ir šiai dienai turim vieną bėdą.Tai pačių vienybę.Nesugabam  patys išsirinkti į valdžią žmonių kurie mums atstovautų.Tai dabar ir melžem karves dėl sportinio intereso.Ir pykstam kad kaimynas su nauju traktorium važiuoja.kad kito namas naujas,o trečias kokiam džipe naujam sėdi.Žmonės,gyvenam vieną kartą.Kaip A+A mano senelis yra sakęs,,PAVYDĖSI NIEKADA PATS NE TURĖSI,,tai sau tos patarlės ir laikausi.

Kas liečia kainas tai MP iki 500 į parą 0,144 bent liepos mėn.Kas bus toliau dar nežinau.Sako kad kils.Pagyvensim pamatysim.Kas liečia dėl gyvulių priežiūros,tai manau kad kuo daugiau juos sugebi pats prisižiūrėti tuo tavo piniginiai šiai dienai taupiau.Pas save aš pats jas sėklinu,kas nesudėtinga pasigydau,ir veterinorius retas svečias.O jeigu reikia,tai kritiniu atveju turiu tokį specelistą,kad nežiūri ar kalėdos ar sausio pirma diena visada paskambinus prisistato.Prieš keletą metų vat kaip tik mokinausi veterinarijos akademijoje(kursai buvo savaitės trukmės)dėl sėklinimo tai Vituolis Žilaitis pasakė kad greitai prie stambių gyvulių specelistų gali nelikti.Dauguma atėja stoja į mokslus gydyt kačiukus šuniukus ir papūgiukus.tai aš galvoju kad kurie dar esam jauni verta jeigu yra galimybė pasimokyti.o ateitį gali iškilti tikrai problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane seimoje pries man perimant uki buvo viskas investuojama i gyvenamaji nama, tevai pradejo statyti pries 2008metu krize, pastate, po to jau isirenge 2012 metais. Tuo laikotarpiu i uki nebuvo investuojama visiskai nieko, karviu banda svyravo nuo 16 iki 25karviu. Jei nesumeluosiu i nama jau virs 200tukst LT sukista ir taip pilnai nebaigtas yra, nes reikia apsiltinti. Dabar galvojant, jei tuos pinigus butu deja i ukio pletra, pirke zeme, isirenge ferma(pastatas buvo tik reikejo irangos visos) dabar tas namas stovetu pilnai uzbaigtas ir tiek varkti dabar nereiketu modernizuojant viska. Tai va, esu as uz ukio pletra, pirmiausiai reikia tureti is ko statyti, o ne paskutinius pinigus deti i statybas kurios jokio pinigo neuzdirbs.

p.s mpk nuo baandzio menesio nemazina kainos, keista sakyciau net :D

balandzio men kainas zinai? :)

Ferma fermai nelygu, jei viska perki nauja ir samdai firma, tai ant namu ir automobiliu neliks.

Vieno kolegos zmona pabego, nes jai atsibodo po sitiek metu murkdymosi sude, o grizus namo ciut nereikia praustis bliude, nes vyrui buvo svarbiau nauja technika ar zeme. Reikia ir saves pasiziureti jog sitiek plusant sau gerbuvio nesusikurti nezmoniska. As ir esu kvailysciu padares, jog pries du metus ne vaikam nama states, o darbininkam pastaciau, vietoj to jog buciau jiem vagoneli nupirkes. O pieno kaina gera buvo, butu ir vaikam like ir cia sast pieno krize... bet po javapjutes bandysiu pradeti klaida istaisineti. Visi durnysciu esam pridare ir dar pridarysim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebankrutuos smulkus,jie neturi bankam isiskolinimu,pas mane rusiska technika mtz sutvarkyta turiu smulkintuva tad dabar tik spek suktis uzsakymu turiu,o dar antra karta iki rugsejo 1 turesiu smulkint,darbo bus.Dabar daugelis labai grei visko nori ukis ,namas iskarto o tu isplesk uki,ta uki perims vaikai ,prades statyt nama,tada anukai pabaigs is kartos i karta viskas sukuriama ne is karto,o kad klaidu tai darom visi,po to jas taisom,viso buna,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes lietuviai matyt tokie jau esam.Didžiausia šventė tada kai dega kaimyno troba.Vienas stato namą,bet su tačke šūda veža.Kitas stato tvartą,perka žemę  technika bet gali ir pagyvent senoj kaimiškoj troboj.O jeigu jam toj troboj jauku patogu ir sutvarkyta,tai lai ir gyvena.

Kaimiečiai matyt mes kantrūs esam.Tokie buvo ir mūsų seneliai ir proseneliai.Dirbo žemę su arkliais,karves milžo su rankom ir pagamintus sūrius vežė į turgus.Užaugintus gyvulius ir rasdavo kur parduoti.O užsidirbe pikdavo žemę,mišką ir tik po to statydavosi namus.Žiūrėjo kad vaikai būtų pavalgę ir kokio mokslo baigę.Tik kad šitaip daugumai dirbus dar teko ir Sibiro sniegynus matyti.Šiai dienai gal jau į sibirą ir ne keliausim.Ir šiai dienai turim vieną bėdą.Tai pačių vienybę.Nesugabam  patys išsirinkti į valdžią žmonių kurie mums atstovautų.Tai dabar ir melžem karves dėl sportinio intereso.Ir pykstam kad kaimynas su nauju traktorium važiuoja.kad kito namas naujas,o trečias kokiam džipe naujam sėdi.Žmonės,gyvenam vieną kartą.Kaip A+A mano senelis yra sakęs,,PAVYDĖSI NIEKADA PATS NE TURĖSI,,tai sau tos patarlės ir laikausi.

Kas liečia kainas tai MP iki 500 į parą 0,144 bent liepos mėn.Kas bus toliau dar nežinau.Sako kad kils.Pagyvensim pamatysim.Kas liečia dėl gyvulių priežiūros,tai manau kad kuo daugiau juos sugebi pats prisižiūrėti tuo tavo piniginiai šiai dienai taupiau.Pas save aš pats jas sėklinu,kas nesudėtinga pasigydau,ir veterinorius retas svečias.O jeigu reikia,tai kritiniu atveju turiu tokį specelistą,kad nežiūri ar kalėdos ar sausio pirma diena visada paskambinus prisistato.Prieš keletą metų vat kaip tik mokinausi veterinarijos akademijoje(kursai buvo savaitės trukmės)dėl sėklinimo tai Vituolis Žilaitis pasakė kad greitai prie stambių gyvulių specelistų gali nelikti.Dauguma atėja stoja į mokslus gydyt kačiukus šuniukus ir papūgiukus.tai aš galvoju kad kurie dar esam jauni verta jeigu yra galimybė pasimokyti.o ateitį gali iškilti tikrai problemų.

aukso žodžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebankrutuos smulkus,jie neturi bankam isiskolinimu,pas mane rusiska technika mtz sutvarkyta turiu smulkintuva tad dabar tik spek suktis uzsakymu turiu,o dar antra karta iki rugsejo 1 turesiu smulkint,darbo bus.Dabar daugelis labai grei visko nori ukis ,namas iskarto o tu isplesk uki,ta uki perims vaikai ,prades statyt nama,tada anukai pabaigs is kartos i karta viskas sukuriama ne is karto,o kad klaidu tai darom visi,po to jas taisom,viso buna,

gerai,kad kažką turi,bet pasakyk ar turi perspektyvų pensininkai kurie viską samdo,o tokių dar yra nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad viska samdytu tokiu pencininku beveik neliko,samdo paset,kombainu javus nupjaut,smulkintuvu tai pat neturi jei nezadi pachalimint jis neapsimokes pirkt ,per brangus,o jei viska samdyt nupjaut ,sugrebt,supresuot ,bankrotas iskart.Pagrindinius agregatus turi pencininkai o kas nieko neturi tas zemes nebedirba arba tik darziuka turi bulviu,darzoviu usiaugina,dalis nieko nedirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebankrutuos smulkus,jie neturi bankam isiskolinimu,pas mane rusiska technika mtz sutvarkyta turiu smulkintuva tad dabar tik spek suktis uzsakymu turiu,o dar antra karta iki rugsejo 1 turesiu smulkint,darbo bus.Dabar daugelis labai grei visko nori ukis ,namas iskarto o tu isplesk uki,ta uki perims vaikai ,prades statyt nama,tada anukai pabaigs is kartos i karta viskas sukuriama ne is karto,o kad klaidu tai darom visi,po to jas taisom,viso buna,

Tai aišku kad smulkieji nebankrutuos.Bet jeigu jis neturi kaip ir jokios technikos,o pašarus ruošti irgi reikia, tai eina pas tą kur turi.Pieno primelžta pas tokį ukininka nedaug,pinigų gauna ne daug o pašarus ruošti reikia.Tai mano atveju iš tokių pinigų jau reikia laukti.Tik tokio ūkininkų pašarų gamybai reikia pačiam deja pirkti ir tinkla ir plėvelių, o ir traktorius vandeniu nevažiuoja. Bet man gaila tokio žmogaus nes kazkada ir pats taip vargau.

Ir dar vieno atvejo nepamiršiu.Kažkada vienas siūlė pirkti presą,jis tipo nupirks vyniotuva,sako pasisienausime.Vyniotuva jis nupirko preso aš ne.Pasakiau kad tokiu atveju galim butelį nusipirkti susidėję.Prieš kelis metus nusipirkau viską savo,tai dabar tam tik nuvaziuoju presuoti.Tai vis bliauna kad brangu.Ir viena karta nuvazeves matau stovi zoliapjove traktoriuose Qusvarnos naujas.Klausiau kiek kainavo,tai sako beveik 18000 dar litais.Tai dabar sakau nebliauk,nes už tuos pinigus kaip ir debetą presą galėjai nebloga nupirkti.Va tokių tai aš nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane seimoje pries man perimant uki buvo viskas investuojama i gyvenamaji nama, tevai pradejo statyti pries 2008metu krize, pastate, po to jau isirenge  2012 metais. Tuo laikotarpiu i uki nebuvo investuojama visiskai nieko, karviu banda svyravo nuo 16 iki 25karviu. Jei nesumeluosiu i nama jau virs 200tukst LT sukista ir taip pilnai nebaigtas yra, nes reikia apsiltinti. Dabar galvojant, jei tuos pinigus butu deja i ukio pletra, pirke zeme, isirenge ferma(pastatas buvo tik reikejo irangos visos) dabar tas namas stovetu pilnai uzbaigtas ir tiek varkti dabar nereiketu modernizuojant viska. Tai va, esu as uz ukio pletra, pirmiausiai reikia tureti is ko statyti, o ne paskutinius pinigus deti i statybas kurios jokio pinigo neuzdirbs.

p.s mpk nuo baandzio menesio nemazina kainos, keista sakyciau net :D

Tai jei ne paslaptis kokia kaina gauni iš MPK ir koks kiekis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad viska samdytu tokiu pencininku beveik neliko,samdo paset,kombainu javus nupjaut,smulkintuvu tai pat neturi jei nezadi pachalimint jis neapsimokes pirkt ,per brangus,o jei viska samdyt nupjaut ,sugrebt,supresuot ,bankrotas iskart.Pagrindinius agregatus turi pencininkai o kas nieko neturi tas zemes nebedirba arba tik darziuka turi bulviu,darzoviu usiaugina,dalis nieko nedirba.

pas jus gal ir nėra,o pas mus nemažai,juk pats važiuoju pas juos rulonuodamas,tai prašo palaukt pinigų kol gaus pensiją arba išmokas.Juokas ir pyktis ima ant tokių,galvoju žmogau ką darai,juk galėtum ramiai sau gyventi,o dabar dar pensiją sukiša karvėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei ne paslaptis kokia kaina gauni iš MPK ir koks kiekis

 

 

balandzio men kainas zinai? :)

Ferma fermai nelygu, jei viska perki nauja ir samdai firma, tai ant namu ir automobiliu neliks.

Vieno kolegos zmona pabego, nes jai atsibodo po sitiek metu murkdymosi sude, o grizus namo ciut nereikia praustis bliude, nes vyrui buvo svarbiau nauja technika ar zeme. Reikia ir saves pasiziureti jog sitiek plusant sau gerbuvio nesusikurti nezmoniska. As ir esu kvailysciu padares, jog pries du metus ne vaikam nama states, o darbininkam pastaciau, vietoj to jog buciau jiem vagoneli nupirkes. O pieno kaina gera buvo, butu ir vaikam like ir cia sast pieno krize... bet po javapjutes bandysiu pradeti klaida istaisineti. Visi durnysciu esam pridare ir dar pridarysim.

Sutarti pasirasem geguzes men, su mpk, tai 300-500kg i para duodant gaunu po 0,129eur/kg, ta kaina islikus nuo balandzio men, nors buvo kitas pieno supirkejas. ir dar prie kainos +0,01e/kg uz atsaldyta piena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane seimoje pries man perimant uki buvo viskas investuojama i gyvenamaji nama, tevai pradejo statyti pries 2008metu krize, pastate, po to jau isirenge  2012 metais. Tuo laikotarpiu i uki nebuvo investuojama visiskai nieko, karviu banda svyravo nuo 16 iki 25karviu. Jei nesumeluosiu i nama jau virs 200tukst LT sukista ir taip pilnai nebaigtas yra, nes reikia apsiltinti. Dabar galvojant, jei tuos pinigus butu deja i ukio pletra, pirke zeme, isirenge ferma(pastatas buvo tik reikejo irangos visos) dabar tas namas stovetu pilnai uzbaigtas ir tiek varkti dabar nereiketu modernizuojant viska. Tai va, esu as uz ukio pletra, pirmiausiai reikia tureti is ko statyti, o ne paskutinius pinigus deti i statybas kurios jokio pinigo neuzdirbs.

p.s mpk nuo baandzio menesio nemazina kainos, keista sakyciau net :D

Na kaip ce pasakius as duodu MPK koperatyvui tai nuo liepos 16 nuo 300-500. euru uz tona siai dienai dar gaunu po 14 cnt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

straipsniukas. Įdomu, kas tokių straipsnių užsakovai..

 

attachicon.gifPieno ūkiai – ar juos remti - Verslo žinios.pdf

kokie čia gali dar būti užsakovai,čia ir durnam aišku,kad smulkiųjų rėmimas tik pinigų švaistymas,nes jų dienos jau suskaičiuotos,geriau tuos pinigus skirtu jiems ,kad persiorentuotu į kitą sritį pvz. daržovių,mėsinių gyvulių,avių auginimas.Niekur daugiau nėra tokių cirkų kaip Lietuvoje kai važiuoja keliolika kilometrų paimti keliasdešimt litrų pieno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...