Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

perdirbejai politikai keletas stambiu ukiu  visi turi interesu is pieno lt politikai nori savo dalies visokius svogeriu ir zentus nori ikisti i valdyba padaryti akcine bendrove visi perdirbejai taip pat siepia dantis zlunga pienas  lt jie pyst nuperka papigeja nauja fabrika ir mums toliau maos kainos jei nematote esate akli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pienas lt,rokiskio suris,zemaitijos pienas yra valdomos tu paciu veikeju draugu jie viska nustato kaip turi buti,konkurencijos pas mus nera,tegul pabando kuri imone daugiau moketi ji greitai bus sunaikinta,visi nori savo dalies tik dabar naikinimas vyksta civilizuotai

1991-1994 buvo tokia uab birzu pienas mokejo gerai,gera produkcija buvo nenorejo dalytis su svogriais,draugais buvo padegta,sprogdinta taip ir bankrutavo tad dabar tokie panasus dalikai taikomi jei zmones akli nesupranta kas daros tiki kazkuom tegu tiki sviesesniu rytojum ju valia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pienas lt,rokiskio suris,zemaitijos pienas yra valdomos tu paciu veikeju draugu jie viska nustato kaip turi buti,konkurencijos pas mus nera,tegul pabando kuri imone daugiau moketi ji greitai bus sunaikinta,visi nori savo dalies tik dabar naikinimas vyksta civilizuotai

1991-1994 buvo tokia uab birzu pienas mokejo gerai,gera produkcija buvo nenorejo dalytis su svogriais,draugais buvo padegta,sprogdinta taip ir bankrutavo tad dabar tokie panasus dalikai taikomi jei zmones akli nesupranta kas daros tiki kazkuom tegu tiki sviesesniu rytojum ju valia.

cia jau visai i pievas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pienas lt,rokiskio suris,zemaitijos pienas yra valdomos tu paciu veikeju draugu jie viska nustato kaip turi buti,konkurencijos pas mus nera,tegul pabando kuri imone daugiau moketi ji greitai bus sunaikinta,visi nori savo dalies tik dabar naikinimas vyksta civilizuotai

1991-1994 buvo tokia uab birzu pienas mokejo gerai,gera produkcija buvo nenorejo dalytis su svogriais,draugais buvo padegta,sprogdinta taip ir bankrutavo tad dabar tokie panasus dalikai taikomi jei zmones akli nesupranta kas daros tiki kazkuom tegu tiki sviesesniu rytojum ju valia.

patylėk, nesąmonių nekliedėjęs....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perdirbejai politikai keletas stambiu ukiu  visi turi interesu is pieno lt politikai nori savo dalies visokius svogeriu ir zentus nori ikisti i valdyba padaryti akcine bendrove visi perdirbejai taip pat siepia dantis zlunga pienas  lt jie pyst nuperka papigeja nauja fabrika ir mums toliau maos kainos jei nematote esate akli

kokiu būdu įmanomas gamyklos pirkimas? pagrįsk įrodymais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dumoju paprasta sufeilina gamykla neatlaiko ir didieji patriotai dar valstybe uzgniauzia galutinai yra bankutaves objektas juk ne dermais keletas politiku vazineja manau zinai kurie ir skatina begt is pieno lt vyksta negrazus dalykai va kur beda ar atlaikys ukininkai si spaudima tikiuosi atlaikys dabar visu rankos akys ir dantys i piena lt ir visi turi interesus dumoju nesu as priesininkas pieno lt tikiuosi ir viliuosi kad atsistos na buciau ir as jame jau bet 40stukiu euru man per didele suma neikandu nes mano visos paskolos pagal mano uki 35 stukes euru yra didokos sunku moket 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dumoju paprasta sufeilina gamykla neatlaiko ir didieji patriotai dar valstybe uzgniauzia galutinai yra bankutaves objektas juk ne dermais keletas politiku vazineja manau zinai kurie ir skatina begt is pieno lt vyksta negrazus dalykai va kur beda ar atlaikys ukininkai si spaudima tikiuosi atlaikys dabar visu rankos akys ir dantys i piena lt ir visi turi interesus dumoju nesu as priesininkas pieno lt tikiuosi ir viliuosi kad atsistos na buciau ir as jame jau bet 40stukiu euru man per didele suma neikandu nes mano visos paskolos pagal mano uki 35 stukes euru yra didokos sunku moket

Gal pradžiai palaukim, kol pradės gamykla veikti. Bet kokie neigiami komentarai dabar - šmeižto kompanija ir tiek, kuriai jūs, ne pienasll nariai, esate pasidavę. Nenorėkit tapt lygiaverčiais nariais prie bendro tikslo atitinkamai neprisidėję, kai visi esantys nariai sudėję savo pinigus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dumoju manes nebuvo kaivisa tai vyko kaip ukininko plius kai atsirdau kokybes neturejau tad ekalbek uz visus seniai norejau istot neeme paskui pinigai per dideli prasomi mano situacijoj butum taip pat elgesis butumei ar ne taip?

jei negali būti nariu, tai kam š pilti, ypač neargumentuotai? Lietuviškas bruožas...

kaip aš būčiau pasielgęs tamstos situacijoje niekas nežino ir nebesužinos, paprasčiausiai tokios situacijos ir nebebus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as suda pilu? arba girtas esi arba spangsti zinau koks vyksta puolimas ir ne zodzio pries parasiau parasiau taip kaip yra yra dideli interesai piena lt sunaikint ir rasiau kad viliuosi kad nesunaikins  tamstos tai tikrai lietuviskas bruozas  esu turtingesnis tai galiu myst ant kitu negalima taip dumoju negalima nesi nei tu nei as pasaulio bamba diskutuojam diskutuokim o komunizmo nereik daryt blemba su daugeliu nariu pakalbu zinau situacija noreciau prisidet bet kai tu susvaigai tai kaskaip fantazija atsokt pradeda 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as suda pilu? arba girtas esi arba spangsti zinau koks vyksta puolimas ir ne zodzio pries parasiau parasiau taip kaip yra yra dideli interesai piena lt sunaikint ir rasiau kad viliuosi kad nesunaikins tamstos tai tikrai lietuviskas bruozas esu turtingesnis tai galiu myst ant kitu negalima taip dumoju negalima nesi nei tu nei as pasaulio bamba diskutuojam diskutuokim o komunizmo nereik daryt blemba su daugeliu nariu pakalbu zinau situacija noreciau prisidet bet kai tu susvaigai tai kaskaip fantazija atsokt pradeda

Mane erzina pesimizmas "vistiek bus blogai, kitaip būti negali" ir panašios mintys. Arba prisidedi prie projekto, arba ne, kam nepagrįstas abejones kelti į viešumą. Ypač kai projektas finišo tiesiojoje. Kalbam apie tą patį, tik nenori suprast, kodėl aš putojuos. Nei aš bagočius, nei aš ką, tie investuoti pinigai man dar ir kaip reikalingi pačiam, bet gi reikia kažką keist
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://ukininkopatarejas.lt/15901/ kokios nuomonės kolegos?

Teisingas straipsnis,europai gamintojai,konkurentai nereikalingi,reikalingas tik vartotojas,musu valstybes politika musk savus kad kiti bijotu,kiaulininkyste baigiama sunaikint,dabar pienininkyste toliau gyvulininkyste tada ateis eile augalininkystei ir tai is Lietuvos liks teritorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingas straipsnis,europai gamintojai,konkurentai nereikalingi,reikalingas tik vartotojas,musu valstybes politika musk savus kad kiti bijotu,kiaulininkyste baigiama sunaikint,dabar pienininkyste toliau gyvulininkyste tada ateis eile augalininkystei ir tai is Lietuvos liks teritorija.

kur pametete logika? lenkai vysto ir kiaulininkyste ir pienininkyste ir sedi toje pacioje europoje, tai gal beda ne europoje, o lietuviu galvose? pieninkai per 25 metus ne tik kad kooperatyvo su perdirbimu nesuorganizavo, bet ir juos tinkamai atstovaujancios asociacijos turbut neturi, o kiek pieno ukiu yra Lietuvoje? su tokiu skaitlingumu galima politine partija, o ne asociacijas ir sajungas kurti, bet deja deja vienybes nera. ir tinka tai turbut ne tik zemes ukyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikras "lietuvis" ant kitų rėkti: kokie jūs durni ir tinginiai. O tuo tarpu pats sėdi ir laukia kol kas ką padarys.

As nesu lietuvis jei taip idomu,kodel jus tie tikri "lietuviai" tokie nepakantus vieni kitems,pavydus,pasiruose vienas kitiems gerkles perkas.Lietuvoje gyvenu jau 30metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...