Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Man buvo uzduotas klausimas ,kiek pristatai pieno, kad nori kooperatyvo ataskaitos. Supratau, kad nuo pieno kiekio kooperatyvas sprendzia pries ka reikia atsiskaitineti, o kas mazareiksmis darinys kurio egzistensija yra menkaverte. Turiu vilties kad taip nera, cia tikriausiai issprudo neapgalvotas argumentas.

jus teigiate, kad nesate koop nare. tai kokiu tikslu jums ta ataskaita turi buti parodyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo uzduotas klausimas ,kiek pristatai pieno, kad nori kooperatyvo ataskaitos. Supratau, kad nuo pieno kiekio kooperatyvas sprendzia pries ka reikia atsiskaitineti, o kas mazareiksmis darinys kurio egzistensija yra menkaverte. Turiu vilties kad taip nera, cia tikriausiai issprudo neapgalvotas argumentas.

jus teigiate, kad nesate koop nare. tai kokiu tikslu jums ta ataskaita turi buti parodyta?

Vuo jezau, nereikia man tos ataskaitos, tik aptarinejom koopu veikla, visas geroves ir negeroves vykstancias ten. Tai vienas narys manes ir paklause kiek tu statai pieno kad nori koop ataskaitos pries tave. Va tokia kalba buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

realiai tada nera net ka diskutuot ta tema. informacijos jus patikimesnes kaip "viena bobute sake" neturit. koop nariai susirikime kiekvienais metais supazindinami su veiklos ataskaitomis, kiekvienas narys turi lygiai po viena balsa sprendziant visus svarbius klausimus, tuo paciu ir renkant vadovybe. tai vadinasi yra ta lygybe. o kad norit kainos vienodos kaip ir didieji, niekada to nebus, ir net nereikia saves tam itikineti. arba stambeji iki ribos,kai mokama didesne kaina, arba tenkiniesi tuo ka gauni. pats negaunu kainos maksimumo, bet man nuo to nera pikta, nes as zinau, kodel taip yra.

bet kokiu atveju kooperatyvai uz ta pati parduodama pieno kieki jums moketu daugiau nei perdirbejai. tad vienareikmiska teikiama ju nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinokit skambino kalbejau su Pienas LT atstovu tai man siule tokia kaina kokia dabar gaunu is perdirbejo, zodziu kaina atkrinta is pliusu. O del skaidrumo, neminedama pavadinimu tikrai zinau, kad ne visur jau taip skaidru ir ne agenturos VBS ziniomis. Del kainos vienodumo suprantu tai is socializmo dar i krauja iauge, bet kartais yra tokiu pamastymu, kad yra galimybiu jas labiau sulyginti. Zodziu dirbkim stenkimes siekiamybiu yra, tobulejimui ribu nera. O diskutuoti ir ieskoti iseiciu visada smagiau su ta pati darba dirbanciais zmonemis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusijose gimsta tiesa.

kad ir vienodos kainos siuo metu, kooperacija skatinti reikia vien delto, kad kooperatyvui su didesniu pieno kiekiu lengviau dalyvauti rinkoje ir deretis del didesniu kainu. be to, atkrinta pastovus bendravimas su zaliavu direktoriumi, kas kainuoja nervu pakankamai.

Tik uz kooperacija! Kitaip padetis negeres ukininkui ypac smulkiajam,

Ar cia man vienam atrodo kad rasineja supirkeju atstovas (e) ir dumscia vandeni pries kooperacija?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

realiai tada nera net ka diskutuot ta tema. informacijos jus patikimesnes kaip "viena bobute sake" neturit. koop nariai susirikime kiekvienais metais supazindinami su veiklos ataskaitomis, kiekvienas narys turi lygiai po viena balsa sprendziant visus svarbius klausimus, tuo paciu ir renkant vadovybe. tai vadinasi yra ta lygybe. o kad norit kainos vienodos kaip ir didieji, niekada to nebus, ir net nereikia saves tam itikineti. arba stambeji iki ribos,kai mokama didesne kaina, arba tenkiniesi tuo ka gauni. pats negaunu kainos maksimumo, bet man nuo to nera pikta, nes as zinau, kodel taip yra.

bet kokiu atveju kooperatyvai uz ta pati parduodama pieno kieki jums moketu daugiau nei perdirbejai. tad vienareikmiska teikiama ju nauda.

a mes kartu su tevais laikom 13 karviu,pienuko ne tonos bet gaunam tikrai geriau nei patys didziausi statydami tonom :D ir jokiu koperatyvu mums nereik,nes ten tai dideli mazus visai uzsmaugs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas turim savo nuomone ir savo piena statom kur patogiau,tikrai neagituoju pries koopus, tik mano patirtis ir zinojimas jokio pasitikejimo didelio nei vienais nei kitais neteikia. Tradiciskai eile metu statom vienam supirkejui tai tiek. O kodel zmones nestoja i kooperatyvus tai gal irgi sovietmecio palikimas, juk kazkada varu ten vare, pasiskirsto zmones gal ir gerai, nes kai prasideda monopolija irgi nebelieka konkurencijos. Yra tokiu laiminguju kurie ir 1,70 uz bazini gauna, cia jau tikras kosmosas ko jau siandien daugiau reikia. Vadinasi kainos gali buti didesnes ir reikia spausti, tik vienas lauke ne karys. Gali buti apsauktas perdirbeju agitatoriumi, skaidraus vandens drumsteju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neri, nesuprantu tavo problemos, tavo poziuris labai ydomus, y viska ziurai is savo kiemo ir pagal save sprendi, manau reiketu atmerkti akis, ir viska svariai pasverti, arba nusipirkti kokia knyga, truputely ekonomika pastudijuoti, nes matau kad kazka veli tu cia, pries kooperacija, uz vienodas kainas ir t.t. is to galiu padaryti isvada, kad bandai cia kazkam susukti galvele:

1. Nori vienodu kainu visiem...

2. Esi pries kooperacija?

Kam isvis cia keli toky klausima(sprendimo - pagal tave pacia nera..), arba tiesiog agituoji perdirbeju nuomones ir norus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, būtų įdomu sužinoti kiek pieno teikiate, jog norite kad kooperatyvas prieš jus finansinius rodiklius atsiskaitinėtų? Perkeliau Manciau tavo klausima , kuris na mano nuomone labai jau nekorektiskas, argi svarbu pieno kiekis, kooperacijoje, na svarbus aisku gal ne taip issireiskiau. As manau kad susikooperavus svarbus kiekvienas narys nesi tu tona ar dvi ir dar svarbu kad i ji stotu dar daugiau nariu, o tavo tokie pasisakymai tikrai neissklaudys abejoniu tiem kurie siandien sprendzia ka daryti. Pagal tave ten tokia politika, jei esi mizernas tai niekam tu ir nesvarbus. Pataisykit mane jei as ne taip suprantu. As suprantu, kad tu cia koop. darai antireklama, o ne as. Tikrai nesu pries kooperacija, dar karta kartoju ir galvoju, kad geras tai dalykas tik kaip ir visur lietuviai sugeba gerus dalykus paversti dar geresniais tik dazniausiai siauram isrinktuju ratui. Ir nekalbu as cia apie koop. Pienas LT kalbu apie ta apie kuri gerai zinau ir galiu teigti, kad ten vyksta nariu mulkinikas. Del kainu, zinai komunizmas utopija dabar visi jau suprantame, bet kazkada siekeme jo. Taip ir su tom vienodom kainom reikalauti galima, bet.... Neskaitysiu as tu tavo siulomu ekonomikos vadoveliu, esu susipazinusi su makro ir mikro ekonomikos pagrindais dar universitete. Prisimenu toki desni, kad keliant mokescius ju surenkama vis maziau, toks ekonomikos desnis, bet, kad pati vyriausybe jo nesilaiko, tai kam tie ekonomikos desniai reikalingi ? Nieko as cia neveliu pats cia tu susiveles :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kovo pradzioj buvo pasirode pranesimu, kad rusai nebepirks pieno produktu is vokieciu ir kad tai smukdys zaliavos kaina ne tik Vokietijoj, bet ir Europoj (nekalbant jau apie Lietuva, garsiai apie tai musu perdirbejai pakalbejo). kaip bebutu keista, Vokietijoj tai itakos beveik neturejo, kaina uzuot kritusi per kova ir balandi pakilo 2 eurocentais ir dabar siekia uz 4,0 riebumo ir 3,4 baltymu - apie 34 eurocentus/l.

perdirbejai per ziniasklaida ruosiasi vasaros sezonui, karpyti kainas, nors pieno rinkose viskas vyksta atvirksciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...