Jump to content

Belarus 82.1 nesuka starteris prie tokių šalčių..


Recommended Posts

Sveiki,

Gal kas žinot,kas gali būti..Turiu belarus 82.1 12metų senumo įdėti nauji akumai du po 110Ahpilnai užkrauti ..Tepala isleidau ir ipyliau karšto,bet starterio net nesuka..garsas yra labai silpnas ir tiek..gal starteris sugedo ar kaip?

Ačiū už atsakymus :)

Pagal pozymius tokia liga buvo ir pas mane,buvo prisales starterio magnetinis nes daznai vaziuju per gilu vandeni ir nera dangtelio kur reguliuojasi sankaba. Man padejo pasildymas fenu per magnetini :eusa-dance:

Cia tiksliai ka reikia sildyti? Turiu kaloriferi tai su juo pasildyciau..elektriko klausiau sake 12 metu starteriui galejo pasibaigti angliukai ar kas ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
Sveiki,

Gal kas žinot,kas gali būti..Turiu belarus 82.1 12metų senumo įdėti nauji akumai du po 110Ahpilnai užkrauti ..Tepala isleidau ir ipyliau karšto,bet starterio net nesuka..garsas yra labai silpnas ir tiek..gal starteris sugedo ar kaip?

Ačiū už atsakymus :)

Pagal pozymius tokia liga buvo ir pas mane,buvo prisales starterio magnetinis nes daznai vaziuju per gilu vandeni ir nera dangtelio kur reguliuojasi sankaba. Man padejo pasildymas fenu per magnetini :eusa-dance:

Ačiū už šitą pasiųlyma :) nusiemiau starteri ir nakčiai parsinešiau namo šiltai,ir ryte uždejau ipyliau silto tepalo,perpyliau karštą vandeni,užkroviau akumuliatorius dar tėvas užspaudė ranka kur ora traukia ir užsikūre beveik kaip vasara :) tada lauke buvo -15

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as is jubanos starteri pirkau. Idejau i t16. Akumulaitorius 105ah, metu senumo, tai prie 15 salcio tik tik prasuko.... ir jokios kalbos apie uzvedima :( Pridejau dar 200ah kiek senesni, is kirovo. Nepadejo....

išvada?? :eusa-think: blogi starteriai ar traktorius netvarkoj??

Girdejau cekoslovakiski starteriai geriasni : ) as irgi neuzkuriau,tiesiog tereikejo atsildyti starterio magnetini ir veikia gerai kaip naujas,beto mano cekoslovakiskas starteris jau veikia 13 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as is jubanos starteri pirkau. Idejau i t16. Akumulaitorius 105ah, metu senumo, tai prie 15 salcio tik tik prasuko.... ir jokios kalbos apie uzvedima :( Pridejau dar 200ah kiek senesni, is kirovo. Nepadejo....

išvada?? :eusa-think: blogi starteriai ar traktorius netvarkoj??

Girdejau cekoslovakiski starteriai geriasni : ) as irgi neuzkuriau,tiesiog tereikejo atsildyti starterio magnetini ir veikia gerai kaip naujas,beto mano cekoslovakiskas starteris jau veikia 13 metu.

kur tokį starterį gaut? juk cekoslovakijos jau nėr, ar dar yra jų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as is jubanos starteri pirkau. Idejau i t16. Akumulaitorius 105ah, metu senumo, tai prie 15 salcio tik tik prasuko.... ir jokios kalbos apie uzvedima :( Pridejau dar 200ah kiek senesni, is kirovo. Nepadejo....

išvada?? :eusa-think: blogi starteriai ar traktorius netvarkoj??

turiu itarima jog vis tik starteriai kazkas ne taip... nes minusinis kabelis labai geras, o pliusinis irgi geras, naujas su visom klemom pirktas. DAugiau kaip ir nera kam. Tepalai visiska sintetika is lengvosios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir tą mažiuką cekišką įsidėjau, nors buvo pagunda pirkti ta pigesnį, skirtumas per 100lt, vienas buvo sakės atceit čia lietuviški (radviliškyje), paskui kai apsisprendžiau pirkti Šiauliuose nuvariau pirkti, sako neimk, čia kiniškas, tik, kad vadina Lietuvišku, dantratukai plastikiniai ir nelaiko, tai dasimečiau 100lt pasiemiau čekišką, tai pupsiukas užsikūria prie šalčių su senutėliu bet pakrautu 55Ah akumuliatoriumi, bet jokio vargo.

Jau du metai visada kuriamas vargo nemato. O kaimynas irgi sakiau i katina dėkis, sako oj buvau nuspirkęs ir iškarto sudegė man..... tai sakau nu nežinau, ka tu ten nusipirkai, arba pajungei ant 24voltų...arba buvo kiniškas. O taip stovi 150Ah ar kiek ten akūmas, prie šalčių vistiek neužsikuria :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu neuzvedu ir as prie -5 pupsiko. Starteris magneton, akumas 140, suka vos vos ykalu kompresija ir baigiasi sukimas. kitai ziemai reikes puskaciu is druzbos benzopjuklo daryt bus rami galva. :character-jason:

Pašildyk cilindrus nuėmęs apipūtimo difuzoriaus skardą. Geriausiai šildyti su kokiu spinduliniu šildytuvu, tipo kur spiralės kaista. Pamatysi, kaip suks gerai įšildžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as is jubanos starteri pirkau. Idejau i t16. Akumulaitorius 105ah, metu senumo, tai prie 15 salcio tik tik prasuko.... ir jokios kalbos apie uzvedima :( Pridejau dar 200ah kiek senesni, is kirovo. Nepadejo....

išvada?? :eusa-think: blogi starteriai ar traktorius netvarkoj??

turiu itarima jog vis tik starteriai kazkas ne taip... nes minusinis kabelis labai geras, o pliusinis irgi geras, naujas su visom klemom pirktas. DAugiau kaip ir nera kam. Tepalai visiska sintetika is lengvosios.

tai vat aš jeis irgi nebesižaviu o ypač žiema..ne kažka kai šalta.. :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir tą mažiuką cekišką įsidėjau, nors buvo pagunda pirkti ta pigesnį, skirtumas per 100lt, vienas buvo sakės atceit čia lietuviški (radviliškyje), paskui kai apsisprendžiau pirkti Šiauliuose nuvariau pirkti, sako neimk, čia kiniškas, tik, kad vadina Lietuvišku, dantratukai plastikiniai ir nelaiko, tai dasimečiau 100lt pasiemiau čekišką, tai pupsiukas užsikūria prie šalčių su senutėliu bet pakrautu 55Ah akumuliatoriumi, bet jokio vargo.

Jau du metai visada kuriamas vargo nemato. O kaimynas irgi sakiau i katina dėkis, sako oj buvau nuspirkęs ir iškarto sudegė man..... tai sakau nu nežinau, ka tu ten nusipirkai, arba pajungei ant 24voltų...arba buvo kiniškas. O taip stovi 150Ah ar kiek ten akūmas, prie šalčių vistiek neužsikuria :icon-smile:

o aš tai tą mažiuką lietuvišką idėjau D243 variklui laiko kol kas jau gal metai, nežinau kaip toliau bus tikiuosi dar laikys :eusa-pray: o čekiškus tuos geresnius 2 per 2 metus sudegė, vienas laikė metus, kitas du mėnesius :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes tai jau seniai su mtz 82 praktikuojam gravitacinio starterio metodą, puskacius naudojamas tik kai sniego daug pripusto arba kai netikėtai užgęsta(labai reti atvejai), gerai, kai aplink visur kalnai ir pakalnės...

kokio dar gravitacinio? :icon-redface: žmogelis naudojasi sunkio jėgos darbu ir dar aiškina kad pas jį gravitacinis starteris :eusa-clap::eusa-clap: gravitacinis bus tada kai nuo žemės atsiplėši

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, naujas atradimas belarusui. Kad lengviau uzsivestu reikia darbini atjungti. Pastatyti rankenele i privedima nuo ratu arba apacioje rast tarpine padeti art 540 ir 1000 apsuku, kur joks dantratis nekabina. Ko gero trecdaliu greiciau varikli suka.

as visa laika atjungiu darbini kai tik nereikia jo darbui daug lengviau ir starteris suka ir darbinis be reikalo nedyla ir sitas isradimas senas labai senas kolega

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
bereikala taip varkstat nusipirkit elektrini pasildyma kainoja apie 250 lt aisku dar reikia laikyti uzpilta antifriza ir suvarzyti gerai slanges nes antifrizas landus :( jei bus slanges netvarkoj lauk isbeks ,tada pres kurent gera valanda pajungi y 220 burpt ir vazioji :eusa-dance:

Va mene tai domina, tik nezinau kaip ten daro. As maniau, kad i karteri deda "sakute", na ta kur arbata puodelyje virdavo kazkada. O tai gal kazkas spec yra? Kaip tai vadinasi ir is kur pirkti ir koks jo montavimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bereikala taip varkstat nusipirkit elektrini pasildyma kainoja apie 250 lt aisku dar reikia laikyti uzpilta antifriza ir suvarzyti gerai slanges nes antifrizas landus :( jei bus slanges netvarkoj lauk isbeks ,tada pres kurent gera valanda pajungi y 220 burpt ir vazioji :eusa-dance:

Va mene tai domina, tik nezinau kaip ten daro. As maniau, kad i karteri deda "sakute", na ta kur arbata puodelyje virdavo kazkada. O tai gal kazkas spec yra? Kaip tai vadinasi ir is kur pirkti ir koks jo montavimas?

Yra pas mane viename MTZ įdėtas toks dalykas. Nežinau nei kaip jis turėtų vadintis ir nežinau nei kaip jis atrodo,nes nėra tekę išimt.:) Iš variklio bloko paprasčiausiai kyšo tokia kaip mini razetė, pajungi specialų laidą, kitą galą į razete ir visos bėdos išsisprendžia.:)) Tokių dalykų manau turėtų būt firmose pardavinėjančiose MTZ.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su tepalo sildymu tai esu girdejas visokiu pasakojimu, vieni sako jog negerai, tepalas kaitinamas praranda savybes tepimo ir t.t. manau kur kas paprasciau prie bloko pasijungt antifrizo sildytuva, tereikia tik zagluske islupt lauk ir det sildytuva, su karteriu daugiau reikalu :eusa-dance: o sildytuvas tai pasaka dalykas, pasyla blokas ir galvute, bent pas mane palaikius apie valanda jau rodo apie 50 silumos :eusa-dance::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...