Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

15 minutes ago, voras said:

Turiu teisybes delei pasakyt, kad geriausia man sekasi dirbt su Agrochema (trasos) ir su scandagra (chemija)

Manau jie tikrai supranta, kad esam partneriai. Nes yra visokio s... ir pas mane. Stenkis nesistenges tokie metai kaip 16 tik dar labiau irodo jog matuok 9 kartus o desimta kirpk.

vat dėl to 9 kartus matuok visiškai pritariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, Sauliau, turiu pripazinti, kad esi vienintelis is Lietuvos pardaveju esantis sitame forume jau n metu.

Bandymu buvo, bet kiti neisitvirtino.

Visi zinom, kas bande, zinom kodel nepavyko. Tikrai nelengva islikti "vilku" apsupty, dar po praeitu metu kai daugelis matuos net nebe 9 kartus.

Taigi taika ir respeckts !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , Vilius said:

Čia jau i lankas..... Tema kaip trešti kviečius. Tai esmė čia yra trešimo Normos, naudojami Produktai ir Laikas ;) 

:) jūs visiškai teisus kolega. Čia mudu su Voru įsijautėm ;). Aš suvokiu kaip jį erzinu. Jei siūlyčiau pirkti aparatą ZJB v2.074 prie jo dar aparatą AXUJ  69 už x tūkstančių jam būtu labai lengva oponuoti, surinkti info, neigiamus atsiliepimus ir juos panaudoti ir tt ir pan. Dabar gi fakto, kad dirva marga paneigti negali, fakto kad skirtingų dirvų tipų galimybės ir poreikiai skiriasi taip pat paneigti negali.  Kad gamta įneša savo korekcijas taip pat faktas. Belieka oponuoti prieš pačią idėja, kad iš vis įmanoma kažką pakeisti (ką tiesa sakant žmonija daro nuo tada kai išrado žemdirbystę ir pradėjo sėsliai gyventi). Atsiprašau tų ką tas diskusijų šou "Prieštarauk" jau užkniso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet is esmes shaulini tu negi garantuoti kad naudojant tuos prietaisus ir pilant trasas kaip sakai kad va matyt kad truksta bus gautas pelnas apie tai ir yra didzioji diskusijos dalis. Vien kad prietaisas rodo jog truksta pelnas nuo to nedideja :happy-sunny: ukininkas investuos dar daugiau tikedamas prietaisu bet tai nera garantas kad bus gautas pelnas ir kaip voras sako blogiausu momentu konsultantai sakys nu tai nelaiku ta darei ana bet kad 3 savaites lyja ir grudai sudygo ir nieks neperka sakysi ne aparatas kaltas :) ir tu busi teisus aparatas nekaltas, bet tada koks tikslas mums irodinet, kad mes zinodami jog augalam truksta to ar ana tikrai ukininkausim geriau ? jeigu tai yra tik speliojimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas nekalbu apie jokius aparatus. Dabar ir trešiat ir purškiat savo nuožiūra ar ne. Rizikuojat arba ne bet visur vienodai neatsižvelgiant į būtent tos lauko vietos situaciją o į lauko vidurkį (ar bent jau tą dalį kurią matot ar ne) . Čia geriausiai tinka senas nuvalkiotas pavizdys apie vidutinę palatos temperatūrą (ar kas labiau tikėtina kelių pasirinktų ligonių vidurkį) ir pagal tai visiem duodi aspirino nors vienam gal būt jau reanimacijos kitam žvakės reikia. Kame čia ekonomija ir logika? Taip tai neapsaugos nuo kataklizmų bet alsaugos nuo "aspirino" švaistymo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas isvaistytas ir sutaupytas tikrai nera ta pelno " dedamoji " del kurios deretu labiausiai jaudintis.

Yra n budu sutaupyt ir aspirina skirstant.

Cia gal pradziamoksliam ir galima pavyzdzius apie palata metyt. Bet man regis jog sitam forume senai nebe ta lyga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, voras said:

Tas isvaistytas ir sutaupytas tikrai nera ta pelno " dedamoji " del kurios deretu labiausiai jaudintis.

Yra n budu sutaupyt ir aspirina skirstant.

Cia gal pradziamoksliam ir galima pavyzdzius apie palata metyt. Bet man regis jog sitam forume senai nebe ta lyga.

Na pasakok, gal ko nežinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas kad nezinai.

Tu tik nori kad mes sutaupytumem"aspirino" saskaita o ta ka sutaupem atiduotumem kam? ...

:)

Ne nesimusiu as i krutine uz visus, gal kam ir tinka tokios avantiuros. Mano galva reik i drenaza investuot, masivus susiformuot taip sutaupysi daug daugiau nei po piskampius numirkusius lakstydamas. Zodzio ne nuo to galo.

Liepi skrist kosminiu laivu kai daugeliui dar dviraciu vaziuot reikia ismokti. Liaudi siutini ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai prie manes agrokoncernas trese su kaskokiu skaneriu sumontuotas traktoriaus priekije tai pasnekejau su traktoristu tai sake kur gerai zali ir tankus paselis teduoda 100kg o kur praktiskai tuscia zeme varo ir iki 400kg tas skaneris buvo sujungtas su arstykle ir pats reguliavo norma ,trese geguzes antoi pusei .kitu lauku nemaciau bet tame lauke stebuklu nemaciau ,geriau uz mano tikraI neatrode ,nes pamirso nupurkst nuo smilgoules,gal kurie turi samdomus darbuotojus tai gerai  nes per kompa parodo kiek trasu is tikro isberta,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas kiekvina is musu cia daugelio akis veikia geriau uz skeneri nes akis sujungtos su protine atmintim ka toj vietoj pries pora savaiciu dare... Saulius maladiec vyriokas , jis apie savo produkta disertacijas gali rasyti o ir domisi bei analizuoja kas kaip , netaip kaip kiti pardavejai. Paziurekit kada dar kombainais turgavojo tai kiekvienas parduotas buvo apciupinetas ir jo paties apdabotas , tikiu , kad ir su skaneriis ar dar kuom beprekiautu bus panasiai ir be demesio nepaliks.

Kalba ne apie tai , cia diskusija kaip pelningai ir su mazesniais nuostoliais pasitresus . Voras gerai minejo , kad pirmiausia reikia ziuret melioraciju , dirvožemio bukles ir pan. Tada bus galima ir Yara sensorius isileisti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha ...kai apie kombainus ar traktorius, kalbatės, diskutuojat nors neplanuojat ryt poryt pirkt, diskusas avansu vistiek vyksta... o dabar, Saulius taip nieko ir nepasakė, keli trupiniai ir vsio. 

dvidas, minėjo Yara skenerį ir traktoristo pastebėjimus...blia apie ką kalba? Traktoristas padarė svarbias išvadas? Nejuokinkit mano iskanderų.... Traktoristas vs Saulius? Man net alus iškrito...

Atmetus eksrėmumus, tuos tuščius plotus kur gausiai tręšė, o kaip dėl tų vietų kur vešlumas, spalva ar dar kas ten ką ten skenuoja, kur skirtumai tik per kūšio plauką? m? Patirtis aišku čia svarbiausia, bet ar visus laukus įmanoma apeit, kožna technologinę? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...