Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Bandysiu savo rankelę prie to reikalo pridėti.

Šeip tai kalba prasidėjo nuo to, kad Voras nežino kiek Azoto veltui nueina. tik tiek Drapox jokio spalvinimo ;)

O kaip pasak Jusu padaryti, kad taip nebutu? Kaip sukurt auksta potenciala, be nuostoliu? Visada pilant i stikliuka prapilsime dali pro sona :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir grubiau pasakyti HD raiškos tikrai nepasieksim bet vistiek tiksliau nei iš akies gaunasi. Aš tuos daiktus lyginu su optiniu taikikliu. Voras teisus, geras šaulys it be aptikos pamanomai pataikys (bet į ją nespjaus ) na o kreivarankiui ir optika nepadės.

Kaip galvojate tai padaryti? Kokiomis priemonemis? Dirvos derlingumo zemelapis, chlorofilo kiekis, lapu tyrimai, elektrinis laidumas ar kaip? :) Sritis idomi, tik ekonomika viska parodo kaip yra is tiesu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 12/29/2016 at 21:22, Išradėjas said:

Nu apie optika kaip ir aisku kad niekas neaisku,bet ka daryti kai pamatavus rodo mazai o isberta afigienai daug?

Tai reiškia, kad ne azote bėdos, nevalgo dėl kitų priežasčių (sausa, šalta, fosforo trūksta ar dar kas) ir kad daugiau berti nebe apsimoka nes į griovius o ne į javus sueis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu daresis meginius is drenazo, neskleiskit ereziju apie tuos griovius. Drenaze azoto yra tik kai pasalas iseina iki kol dirva susyla iki kazkur 11 laipsniu. Visi konsultantai p.sa prota juodai nors monitoringo nera dare niekad.

Zeme tai ne retis, niekas kiaurai nebega

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suskaiciuoji kiel vnt i kvadratini metra yra augalu, zinai koks podirvis, stebi kaip pildos oru prognoze ir suskaiciaves isberi azota. Kokiu dar stebuklu tikites, kad koks su.istas aparatas parodys kiek trasu atiduot? Tai gal dar jam idet funkcija, kad rodytu kiek € is ha uzdirbot?

Kas uz jus geriau laukus pazysta, negi Yara?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu daresis meginius is drenazo, neskleiskit ereziju apie tuos griovius. Drenaze azoto yra tik kai pasalas iseina iki kol dirva susyla iki kazkur 11 laipsniu. Visi konsultantai p.sa prota juodai nors monitoringo nera dare niekad.

Zeme tai ne retis, niekas kiaurai nebega

Grioviai čia perkeltine prasme. Ne gi visą azoto judėjimą aiškinsi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visur reikia pasitelkt logini mastyma. Bet buna, kad testeris trukumo nerodo, o isberta buvo pakankamai mazai. Ka tada daryt? Noretusi tiket aparatu, bet nesinori apsisaut

Jis tik matuoja chlorofilą. Jei rodo kad gana vadinasi gana. Kvietys kaip paršiokas iki tam tikro svorio apsimoka šerti po to jau tik mėšlo gamyba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As - ne.

Azotas skaudi tema, perkeltinem prasmem cia ne vieta.

Beja esu tikras, kad bent kolkas monitoringo tikrai nedarei ir apie N judejima ir judejimo priklausomybe nuo sejomainos, Podirvio tipo, metu laiko, dirvos temperaturos, gamintojo ir netgi saules kampo virs horizonto, kas tiesiogiai itakoja fotosinteze tikrai nezinai.

As zinau, todel marketingas uzknisa juodai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suskaiciuoji kiel vnt i kvadratini metra yra augalu, zinai koks podirvis, stebi kaip pildos oru prognoze ir suskaiciaves isberi azota. Kokiu dar stebuklu tikites, kad koks su.istas aparatas parodys kiek trasu atiduot? Tai gal dar jam idet funkcija, kad rodytu kiek € is ha uzdirbot?

Kas uz jus geriau laukus pazysta, negi Yara?

koks ziniu saltinis apie N normos paskaiciavima? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As - ne.

Azotas skaudi tema, perkeltinem prasmem cia ne vieta.

Beja esu tikras, kad bent kolkas monitoringo tikrai nedarei ir apie N judejima ir judejimo priklausomybe nuo sejomainos, Podirvio tipo, metu laiko, dirvos temperaturos, gamintojo ir netgi saules kampo virs horizonto, kas tiesiogiai itakoja fotosinteze tikrai nezinai.

As zinau, todel marketingas uzknisa juodai

net nebandau vaizduot, kad agronominius dalykus raukiu geriau už betkurį iš jūsų. Aš inžinierius ir .... fotografas mėgėjas užsiiminėju ir IR fotografija, todėl apie kampus, apšvietimą ir pan šiek tiek raukiu. Tik nemanau kad čia vieta apie tai diskutuoti nes tai jau skanerių specifika o ne testerio. O svarbiausia tai kad yra n+k būdų kaip pamatuotį, optuka tik vienas iš jų. Svarbu kad domiesi giliniesi... rezultatas bus taiką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Inzinieriai tampa agronomais , tai reiskia , kad sioje sritije yra sparaga (agronomijos) ir sensoriu kurimas ir naudojimas gal ir atsiperka koki 30 proc, , gal... Zinau konkretu pavyzdi kur pagal dirvozemio tyrimus ir sensoriu pagalba vare trasas i konkrecia vieta , po metu tirimai tas pats , po antru tas pats , jokio derlaius priedo.Taip , kad sioje dvieju inzinieriu diskusijoje as pritarciau voro pozicijai , lauka pazystam tik mes patis  , visa kyta tik prekyba kur kiekvienas nori uzsidirbti ant duonos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kalba prasidėjo nuo voro pareiškimo, kad nei jis nei niekas kitas nežino kiek naudojamo azoto panaudojama naudingai kiek ne aš pasakiau, kad yra galimybė pamatuoti tik tiek. Ką toliau su tais matavimais daryti? Ar galima iš to kokios naudos išspausti? Na čia jau tur būt ne šios temos reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Beje kalbant apie matavimus ir tręšmą galima netgi su tokiu paprastu žaislu daug ką nustatyti:

http://refractometer.com/hand-refractometer/

(aš neprekiauju jais bent kol kas) Su protu naudojant netgi mikrikų poreikį galima nustatyti (kokių reikia) žinoma viskas rankiniu būdu ir savo galva bet pradedančiajam pagal kišenę gaunasi. jei kam bus įdomu galėsiu papasakoti kaip naudotis ;) tiesa dar į komplektą lakmuso popierėlių pasiėmus dar didesnės galimybės. Žodžiu informacija ir jos panaudojimas... tai kas skiria laimėtojus nuo lazerių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Virgis. said:

idomu butu pazaist. Kokiam skyscio klampumui turi buti refraktometras? 

Geras klausimas. Jaunystėj daug teko žaisti tiesa su gerokai rimtesniais (magistrinį dariau su krioskopais, refraktrometrais ir pan) bet vat į klampumus niekad nesigilinau :( na tikrai ne tepalinius manyčiau :) čia geriausiai tinka iš vyndarių ir aludarių arsenalo tai gi tikrai nedidelio klampumo.

Įvesk į google refractometer ir garantuotai išmes sodininkams daržininkams skirtų, bent man išmeta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...