Jump to content

ukio pradzia


TadasMX

Recommended Posts

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

esu 17m ukininkaut moku... noriu paklaust nuo ko geriausiai pradet?

gal pirma suformuluok tinkamai klausima, o tada jau pasistenks kas nors ir i ji atsakyt.

ką turi omeny ant savęs? dirbti? tai jei viską moki tai ir dirbi jau turbūt. o jei turi omeny paramą, išmokas ar ūkio registravimą tai nieko nebus be 18-iolikos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori tapti ūkininku su tai patvirtinančiu dokumentu tai pirmiausia turi išklausyti ūkininkavimo pradmenų kursus[jų kaina maždaug 400 litų], savo vardu turi turėti žemės ir reikės įregistruoti valdą.Domėjausi ar 17metų galima įregistruoti ūkį,tai gavau atsakymą jog registruojant privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą o apie amžių nieko neužsiminė,nors siekiant paramos yra reikalavimas 18metų.Bet pirmiausia patarčiau gerai išsianalizuoti ką pats sugebi auginti,kokios finansinės galimybės pradžiai ir kaip su produkcijos realizavimu.Antras mano manymu svarbus dalykas-turi be galo daug domėtis pasirinkta sritimi ir daug mokytis.Sėkmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nori as tau verslo pasiulima ,tu ziuriu darbo nebijai nori knisti zeme bet ir pinigo skoni pajusti sveikintina matau jog esi is traku vadinasi zemes ten prastos , ben speju ir jos kaina didele ,bandyk gal siltnami statyti perskaitysi keleta knygu apie darzoviu auginima ir pirmyn sale darze (arba lauke ) gali cesnaku uzsodinti 1 arba 2 ha kiek jau tau iseina ir pirmyn darbo bus ivalias tik spek suktis .realizacija turetu nebut sudetinga visgi cia pat sostine turguose ir issiparduotum. arba bandyk kokius triusius juos taip pat nedideliame plote gali uzveisti daug , kad ir pvz ekologiniu realizacijai taippat sostine cia pat , o ten ekologijos megeju tikrai netruksta. Dar vienas variantas bandyk kiaules kokes ekologiskai augint tai yra lauke pievoje aptvertas. Tai pradziai tau tiek prisigalvoti visko galima :icon-wink::icon-wink::icon-wink::icon-wink: jei ka rasyk i pm As panasus i tave tik siek tiek vyresnis ir tavo situacija man jau zinoma ;)). O siaip tai piniga sukurti is betko galima tik reikia i tai daug gilintis ir aisku siekti tikslo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nori as tau verslo pasiulima ,tu ziuriu darbo nebijai nori knisti zeme bet ir pinigo skoni pajusti sveikintina matau jog esi is traku vadinasi zemes ten prastos , ben speju ir jos kaina didele ,bandyk gal siltnami statyti perskaitysi keleta knygu apie darzoviu auginima ir pirmyn sale darze (arba lauke ) gali cesnaku uzsodinti 1 arba 2 ha kiek jau tau iseina ir pirmyn darbo bus ivalias tik spek suktis .realizacija turetu nebut sudetinga visgi cia pat sostine turguose ir issiparduotum. arba bandyk kokius triusius juos taip pat nedideliame plote gali uzveisti daug , kad ir pvz ekologiniu realizacijai taippat sostine cia pat , o ten ekologijos megeju tikrai netruksta. Dar vienas variantas bandyk kiaules kokes ekologiskai augint tai yra lauke pievoje aptvertas. Tai pradziai tau tiek prisigalvoti visko galima :icon-wink::icon-wink::icon-wink::icon-wink: jei ka rasyk i pm As panasus i tave tik siek tiek vyresnis ir tavo situacija man jau zinoma ;)). O siaip tai piniga sukurti is betko galima tik reikia i tai daug gilintis ir aisku siekti tikslo .

Pamiršai paminėt , kad pirmiausiai reikia investuot , o paskui kantriai palaukt , kol pinigėliai pradeda byrėt . Jaunimas nori iš kart ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tadukas, zinoma sveikintina kad tu nebijai darbo, bet mokslai tau irgi nepamaisys. Vien vidurines mazoka, istojes i bet kokia aukstaja tu ismoksi rinkti medziaga, ja sisteminti ir analizuoti, o taai tikrai nepakenks diegiant naujoves ukyje. Tad gal taip stipriai nepulk i ukininkavima, pasilik kazkuriam laikui uki kaip hobi kuris tuo paciu bus tau ir naudingas. Idealiausias variantas tau butu Zemes ukio universistetas, tuo paciu gautumei daug naudingu ziniu ir turetumei savo nuosava "bandymu poligona". Kai 1998 m stojau i tuometine LTU ( Lietuvos teises akademija) tai man kolegos sake kad neturiu ka veikti ir laika galima panaudoti naudingiau nei sau prota knisti, bet po 5 metu kai uzsidejau antpecius su spindinciom zvaigzdem, tai patys pripazino kad zinios niekam dar nepakenke.

Taigi tadukas neatkalbineju taves pradeti ukininkauti, bet jeigu gali- tai eik kitu pramintais takais, ir kazkuri laika dar pabuk tevams pagalbininkas. Pasimokinsi, ir ne tave tevas mokins, o tu jau tevui patarsi kaip nasiau uki laikyti.

Beje, Tadai, Trakai tai kur tiksliau? Mano darziukas prie Onuskio, jeigu ka galesiu rudeni pagelbeti tau kazkiek su cesnakais, jeigu paciam kas nors gausis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gerb. ūkininkai :) žiūriu ka čia taip idomei šnekat reikia prisijungt, aš žadu tuo nelemtu ūkininku keliu keliaut bet kai pabaigsiu mokslus, tėvukas kart su seneliu dirba apie 80 ha ir mat pabaigus mokslus mon po truputi perleidinės žeme ir aš galvoju mestis prie daržovininkystės, bet nežinau ar pelninga, arba dar kiaules auginti :) kokia jusu nuomonė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gerb. ūkininkai :) žiūriu ka čia taip idomei šnekat reikia prisijungt, aš žadu tuo nelemtu ūkininku keliu keliaut bet kai pabaigsiu mokslus, tėvukas kart su seneliu dirba apie 80 ha ir mat pabaigus mokslus mon po truputi perleidinės žeme ir aš galvoju mestis prie daržovininkystės, bet nežinau ar pelninga, arba dar kiaules auginti :) kokia jusu nuomonė?
manau kad darzovems 80 ha tikrai daug,nors,ziurint kokios darzoves galvoji,ir kokia technika senelis turi?ka jie su tevuku augina?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kodėl blogai su daržovėmis? juk pernai buvo labai gerai, o kad šiemet visi puolė bulves auginti nieko nuostabaus, tokie jau tie žmonės, užtai dabar visi ir dejuoja, kad bulvių niekas neperka, su daržovėm manau arba gerai sustrateguoji arba pasiseka(nepasiseka). O kas dėl investicijų į tokį ūkį, tai taip, jų reikia daug, tačiau kur jų nereikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabr musu ūkys tai žemdirbystė, javai, rapsai, žirniai ir biški gyvuliuku turim viena karve tai yra, nu aišku dar kiaulaičiu, bet netame esmė, mat tas ir yra kad reiks tu padargu.. geriau prie kokių kiaulių auginimo apsistoti, o technikos neperdaugiausiai turim JD 6600, bielki 80 ir t25 dbr mastom imt parama pirkt nauja traktoriu iki 80 ag ir sėjama su kokiu nors idirbimo aparatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is pradziu pasakyk koks traktorius trauks ta tavo sejamaja su idirbimu .jei per parama pasiimk mechanine betkokia nauja 4 metru sejamaja su 1200 talpos bunkeriu .ir pigiau jums zymiai bus ir nasu darba turesit ir zymiai greiciau atsipirks . nes sesit tik 80 ha ir tai puse rudeni puse pavasari

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...