Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Skaidrėse kur kažkas pasidalinot matau, tai dar kažkokia diskusija situo klausimu bus vedama ?

 

 

Kaip apibrėžti pievų priežiūros reikalavimus, kad tai tiktų:
visiems Lietuvos rajonams – jokios diskriminacijos;
visiems aktyviai ūkininkaujantiems;
Ką daryti, kad dėl pievų priežiūros reikalavimų:
nebūtų iškreipta rinka (spekuliacija žeme, nebenuomojama žemė realiai ūkininkaujantiems);
nenukentėtų realiai ūkininkaujantys – dėl perteklinių reikalavimų;
nebūtų jokios žalos aplinkai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiems Lietuvos rajonams – jokios diskriminacijos

 

Čia turima galvoje, kad visokie šienavimai ir panašiai galioja vienodi termina dzin, jog užliejamos pievos ar dar kas.

 

Aš asmeniškai nesinuomočiau už 100€, nes tokiu atveju dirbčiau nemokamai, nebent labai trūktų žemės įpareigojimams, arba dar kas. Plius žalios negaučiau. Na ne bent labai, LAAABAI derlingos žemės, tuomet galima ir daugiau mokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau omeni, ar jau yra patvirtintos deklaravimo taisykles, ar dar redaguotinos, nes galbūt dar turim šansu, kad sugalvos kas ko protingai šiuo klausimu "nebūtų iškreipta rinka (spekuliacija žeme, nebenuomojama žemė realiai ūkininkaujantiems)" :)

 

 

O dėl žemės, tai žemė turi nešt pelną ir be išmokų, jeigu neneša, arba ne ta veikla užsiemi ar kažkas blogai (y) liekančios išmokos tai čia kaip bonusas tik (y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiems Lietuvos rajonams – jokios diskriminacijos

 

Čia turima galvoje, kad visokie šienavimai ir panašiai galioja vienodi termina dzin, jog užliejamos pievos ar dar kas.

 

Aš asmeniškai nesinuomočiau už 100€, nes tokiu atveju dirbčiau nemokamai, nebent labai trūktų žemės įpareigojimams, arba dar kas. Plius žalios negaučiau. Na ne bent labai, LAAABAI derlingos žemės, tuomet galima ir daugiau mokėti.

o man vos ne px kokia ta zeme, svarbu kad ne pelke ir galiu ta 100 duot.reiks-ir daugiau. jei nemoki pelno ispaust tai cia ukininko beda. jaunas esu, tai plesausi, kad tik uki ant kuo aukstesnes kojos galeciau pasistatyt. aisku kolegom ant galvu nelipu, nebent koks piktybinis papuola, kuris trumpina gyvenima. jum kaip ziuriu apsimoketu jei savininkas dar primoketu kad tu tik dirbk jo sklypeli ir dar akmenis turbut kad nurinktu kad tik labiau noretum jo laukeli dirbt. baikim vienakart verkslent- tai verslas. kuo daugiau HA, tuo daugiau sandelio sienos puciasi. Kuo daugiau sandelio sienos puciasi- tuo zemiau kelnes smunka nuo pinigines svorio. mat nieko nuo ismoku nelieka....jei ismokas pakele, vadinas yra galimybe uz nuoma daugiau moket ir didint uki tu saskaita, kurie,kaip kolega, nenori moket daugiau uz tai, ko deka laikosi pacio ukis.Pasikartosiu : ANT GALVU KITIEM NELIPU. Bet kadangi pagal pasakymus matosi kad ukis tik is ismoku tegyvuoja, tai cia ne verslas, o HOBIS.Ne tie laikai, kad visi duoda uz dyka, o tu tik dirbk kad krumai neaugtu. maximoj prekes deliojant investiciju nereikia, menesio pabaigoje alga gauni ir vsio.Pagalvok, nei nuoma rupintis, turesi iseiginiu, atostogu, naktį ramiai miegosi. Bet sis pasiulymas garantuoju kad nesudomins pacio, noresi savo uki vystyti toliau, o to be zemes NIEKAS negali daryti... kam nepatiks išsiliekit ant manes  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aj ką čia ginčytis, visi iš savo bokšto esame teisūs :) Man 100e už žemę daug, tau mažai tai ir mokėk. Jei čia visiems išmokos tik "bonusas" tai pabandykit atsidėti jį kaip indelį vieniems metams. Abejojų ar daug bus tokių kurie nieko nepajaus. Kur investicijos į ūkį? atsinaujinimai, technios remontai, nenumatyti žemės pirkimai ir pan. Aš irgi galvojau, kad blemba ūkininkavimas tai vos ne aukso gysla, bet kai prieš tris savaites suvedžiau balansą, pasirodo, kad vis dar minuse sėdi, o tos išmokos išgaruoja. Sakysit nemoku ūkininkaut? O ar žinot kiek kainuoja įdirbti šabakštynus ir kokia nauda būna pirmais metais? Kaip pasieksiu optimalų SG skaičių pagal plotą, tada gal išmokos ir bus man kaip bonusas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man vos ne px kokia ta zeme, svarbu kad ne pelke ir galiu ta 100 duot.reiks-ir daugiau. jei nemoki pelno ispaust tai cia ukininko beda. jaunas esu, tai plesausi, kad tik uki ant kuo aukstesnes kojos galeciau pasistatyt. aisku kolegom ant galvu nelipu, nebent koks piktybinis papuola, kuris trumpina gyvenima. jum kaip ziuriu apsimoketu jei savininkas dar primoketu kad tu tik dirbk jo sklypeli ir dar akmenis turbut kad nurinktu kad tik labiau noretum jo laukeli dirbt. baikim vienakart verkslent- tai verslas. kuo daugiau HA, tuo daugiau sandelio sienos puciasi. Kuo daugiau sandelio sienos puciasi- tuo zemiau kelnes smunka nuo pinigines svorio. mat nieko nuo ismoku nelieka....jei ismokas pakele, vadinas yra galimybe uz nuoma daugiau moket ir didint uki tu saskaita, kurie,kaip kolega, nenori moket daugiau uz tai, ko deka laikosi pacio ukis.Pasikartosiu : ANT GALVU KITIEM NELIPU. Bet kadangi pagal pasakymus matosi kad ukis tik is ismoku tegyvuoja, tai cia ne verslas, o HOBIS.Ne tie laikai, kad visi duoda uz dyka, o tu tik dirbk kad krumai neaugtu. maximoj prekes deliojant investiciju nereikia, menesio pabaigoje alga gauni ir vsio.Pagalvok, nei nuoma rupintis, turesi iseiginiu, atostogu, naktį ramiai miegosi. Bet sis pasiulymas garantuoju kad nesudomins pacio, noresi savo uki vystyti toliau, o to be zemes NIEKAS negali daryti... kam nepatiks išsiliekit ant manes  :icon-mrgreen:

as duosiu ir po 150e kaun o raj man reik bent 5ha pievai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia matyt koks žemės savininkas savo žemės nuomos kaina kelia , o ne ūkininkas.Pažįstu tokių "nelipanciu per galvas" pora ....

ikelti ukininko pazymeji ir deklaracijas? nuomos sutartis? as isdrysciau, bet tu TIKRAI NE. nustokit verkt. kiek savininkai pasakys tiek ir mokesite, nes betkuriam kraste atsiras toks ukininkas , kuriam kaina pasirodys priimtina. O tas : Pažįstu tokių "nelipanciu per galvas" pora .... jei i mane nusitaikes kaip pvz, tai drasiai galiu pasakyt, jog man ne lygis cia viesai teisintis koks esu. Nei su vienu vietiniu UKININKU nesipykstu, visi sugyvenam. taip kad jei nepazysti tai ir neverk. zemiu visiems uztenka is tu "ukininku" kur nesumoka, nenori moket ir t.t nemokesi kiek pasakys bus 100ha-80ha-50ha-30ha-nuosava.pagalvok

 

šaunu kad per galvas nelipa..tik kaip tada plėstis? iš koncernu nebent atkirtinėti..tada respects..  :)

galeciau tau net irodyti kad taip buna  :icon-wink: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As neverkslenu , o tik noriu pasakyti , kad nuomos kainai yra tam tikra riba ir ji kiekviename rajone skirtinga. Juk negali gi mokėti bilei kiek , juk negali mokėti visko ką uždirbi , kad tik išlaikyti zemes plotą.Gerbiu tuos ukininkus,kurie sugeba atkirsti žemes iš koncernu ir iš per daug ispampusiu ukininku kurie prieš tapdami ūkininkais iki bankroto privede bent porą kolūkių ,o dabar valdo kaip minimum po 1500 ha...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As neverkslenu , o tik noriu pasakyti , kad nuomos kainai yra tam tikra riba ir ji kiekviename rajone skirtinga. Juk negali gi mokėti bilei kiek , juk negali mokėti visko ką uždirbi , kad tik išlaikyti zemes plotą.Gerbiu tuos ukininkus,kurie sugeba atkirsti žemes iš koncernu ir iš per daug ispampusiu ukininku kurie prieš tapdami ūkininkais iki bankroto privede bent porą kolūkių ,o dabar valdo kaip minimum po 1500 ha...

tu atkirtimu nei sau nei kitam nelinkek, nes istatymai ju puseje, tai tokiu uztampymai prasideda, kad neduok dieve. as apie nuomu kainas tu lauku, kur nepelkes, nekrumai, balas 40ir daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...