Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Sveiki kolegos kas gali but kai prisijungiu per banka rodo, kad paraiska baigta vertint,atsidarius mokejimu/atsiskaitymu informacija uz zalinima vienoj eilutej rodo pinigu suma, o kitoj eilutej ta pati suma su minuso zenklu ir bruksnelis prie ismoketos sumos. cia kokie neatitikimai su zalinimu ar laiko klausimas kada ikris pinigeliai? aciu uz atsakymus

pas mane ta pati situacija rodo su minusu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gyvates atliko patikra ir vienam lauke, kur deklaruota susietos darzoves, vietoj 10 a rado tik 9 a, ir aciu dievui valstybe sutaupe, mokejimuose irgi rodo minusa toms darzovems. Tikrina kaip skeriai, kad tik nemoket, o visokiems sofkininkams leidzia smulkinti pievas ir gauti ismokas uz ora, bl....negaliu nervais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man del 11aru perdaug uzdeklaruotu tampe, o vienas musu kraste 130ha uzdeklaraves zaliu pudymu ir nieko nedaryta, kiek zinau buvo skustas kelis kartus bet kazin ar tikrino, nes pazystama dirbanti seniunijoje pernai viena skunde kad nieko nedaryta o mieziai deklaruota, tai sake kad po 5 karto tik tikrint atvare

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos kas gali but kai prisijungiu per banka rodo, kad paraiska baigta vertint,atsidarius mokejimu/atsiskaitymu informacija uz zalinima vienoj eilutej rodo pinigu suma, o kitoj eilutej ta pati suma su minuso zenklu ir bruksnelis prie ismoketos sumos. cia kokie neatitikimai su zalinimu ar laiko klausimas kada ikris pinigeliai? aciu uz atsakymus

Gal jau ka išsiaiškinai, nes man irgi tapati situacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl žalinimo su minusu, nežinau kaip, bet man paskaičiuota kolkas tik kažkur 60% žalinimo sumos, nes ale sankcija dėl nepakankamų EASV plotų dėl to gaunasi žalinimui sankcija, mano atveju ją turi panaikit(taip NMA sakė) nes pas mane eko ūkis. Patarčiau ir kitiem pasiskambint dėl žalinimo jei kažkas netaip suskaičiuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš porą dienų buvau prie portalo prisijungęs, tai net nepradėta skaičiuot kaip suprantu. Paskutinis veiksmas gruodžio pradžioj už pirmus ha pravesta, tada kiek prisijungiu vis nieko naujo. Gal kažkas negerai su žalinimu pas mane, nes čia kiek kas rašė gavo žalinimo avanso, tai aš ~5 eurais mažiau gavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...