Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Situacija, metai po metu po truputi pievose mazinu krumu kieki, bet kai deklaruoju ju neismetu ir palieku, galvoju, kai galutinai sutvarkysiu tada ir ismesiu, o cia prisistate nma patikra ir visus kampelius islakste ir gavosi, kad daugumoj pievu uzdeklaruota maziau nei yra naturoje (krumai iskirsti). Batc patikra nepozityvi. Vel nma atmauna, vel laksto po laukus. Vel per daug... Vel nepozityvi. Ir vel nma atvaro, pora laukeliu pravaro, tikrina ar krumu nera (tikrintojas taip sake)...patikra pozityvi. Tai cia dabar as blogietis nma akimis ar ne? Ne kapeikos negaves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaičiavo visas išmokas 96,63eu/ha(pag. išmoka+už pirmus ha+ žalinimas)

ūkis mišrus, kazkoks absurdas kai už nuomą kas antras po 150eu nori....

jei ūkis apie X00 ha, tai normalu, pagrindinė apie 40+44 žalinimas ir už pirmus ha 48 ar kiek ten, bet už pirnus gausit tik už 30 ha, tai kažkas panašaus ir gausis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va radau tiksliai, aišku jau anksčiau buvo apie tai kalbėta:

pagrindinė išmoka – 56,66 Eur už hektarą;

išmoka už pirmuosius 30 hektarų – 48,80 už hektarą;

žalinimas 44

Tai jei 30 ha turi, tai po 150 Eur ir gausim :D

30*150,29=4508,70-2000=   (2508,7*1,39%=34,87)=2000+2508,7=  4508,7-34,87=4473,83 EUR už 30 ha. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As dar negaves nieko,pradziai reikejo sutarciu, dar paskui atvaziavo viena lauka patikrino, vakar galvoju reikia paskambint paklaust, bet laiko nebuvo, tai neskambinau, po pietu is nma skambina sako tu is zmogaus nuomoji vieno lauko plota 2,76 o uzdeklaraves 2,86, sako 8 arais plotas per didelis, o sienauju as isviso virs 3ha, ir sako kitas laukas mano deklaruotas 2,35 o zmogui priklauso tik 2,32 3arais per daug, sako nuvaziuok i seniunija parasysi prasyma kad atsisakai 11aru ploto, as greit i masina i seniunija, pas darbuotoja jai viska papasakojau, ji sako tai kad tu nevirsiji leidziamo normos, tada dar ji paskambino pasake viska jiem, bet ten jie nieko nusupranta, seniunijos darbuotoja sakr rytoj kad apie pietus paskambinciau ir p***sti prota kad pinigus greiciau pervedinetu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija, metai po metu po truputi pievose mazinu krumu kieki, bet kai deklaruoju ju neismetu ir palieku, galvoju, kai galutinai sutvarkysiu tada ir ismesiu, o cia prisistate nma patikra ir visus kampelius islakste ir gavosi, kad daugumoj pievu uzdeklaruota maziau nei yra naturoje (krumai iskirsti). Batc patikra nepozityvi. Vel nma atmauna, vel laksto po laukus. Vel per daug... Vel nepozityvi. Ir vel nma atvaro, pora laukeliu pravaro, tikrina ar krumu nera (tikrintojas taip sake)...patikra pozityvi. Tai cia dabar as blogietis nma akimis ar ne? Ne kapeikos negaves

aš manau kad jei deklaruoji mažiau negu yra natūroje tai kaip sakoma čia jau pačio reikalas ...gausi mažiau pinigų...bet vat jei daugiau užbrėžtum negu yra tada galėtu bausti...  šiemet jausmas kad visa ta NMA pastatyta ant ausų...laksto tikrina..vėl tikrina ..klaidas mėto kuriu neturėtu buti..vnž politika.. :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valtra, siulau parasyti ta rasta-prasyma del tu dvieju lauku susimazinimo,kad neprisidarytum problemu lygioj vietoj del 11 aru.

Kelis metus teko paciam ta rasta rasyti ir siusti NMA,gave istaisydavo klaidas ir uzsakydavo pinigus.

Bet jau du metai,kai tokio rasto nebepriima,jeigu tau PORTALE ismeta kad yra tokia klaida. Na motyvuoja kad va kai kompas ja surado,tai tada jau per velu taisyti.

Suprasciau jeigu uz tokia nesamone jau kaltu sankcijas kokias baisulines,tada taip,galima ir i teismus eiti. Bet kol leidzia tyliai pasitaisyti,tai siulyciau taip ir padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as ta pacia diena issiunciau ta rasta, bet tai seniunijos darbuotoja sako kad cia nesamone, as is zmogaus nuomoju pvz 2ha o prie manes yra tarpas pvz5aru pikzoles auga ir pagal juos as uz ta tarpa ji dirbdamas pinigu negaunu, siandien skambinau sake viska gavom visi dokumentai tvarkingi, dar antra vertintoja patikrins ir gali laukt pinigu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nė cento, patikra pozityvi, matavimai atitiko 2 skaičiai po kablelio pradinis vertinimas ar tai sutikrinimas atliktas. Dabar nujaučių laukia balandžio 1d. kad iki to termino neišvežčiau mėšlo, nes iš priminimų NMA portale belikęs tik šis,nors to mėšlo nedaug turiu ir rudeniniam vežimui. Tada atvažiuos NMA 5 kartą šiemet  patikrinti .Tada galės pradėti ir mano bylą kiloti,o ten ir birželio 31 nebetoli :icon-mrgreen:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš manau kad jei deklaruoji mažiau negu yra natūroje tai kaip sakoma čia jau pačio reikalas ...gausi mažiau pinigų...bet vat jei daugiau užbrėžtum negu yra tada galėtu bausti... šiemet jausmas kad visa ta NMA pastatyta ant ausų...laksto tikrina..vėl tikrina ..klaidas mėto kuriu neturėtu buti..vnž politika.. :icon-twisted:

Aš irgi šito nesupratau. Pievos, kur nenoriu įsipareigoti su šienavimais, visai nedeklaravau. Tai ką, mane dėl to gali bausti?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano atveju manau jiems problema tame, kad tie krūmai(ir jų buvo nemažai) buvo išsimėtę pievų viduje atskirais gabaliukais ir kai matavo pievas gavosi pievų plotas daugiau, nei deklaruota, o plius žemėlapis pas juos rodo krūmus, plius ten visokie blokai...va jie ir suka galvas turbut kas cia po kam...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paskambinau paklausiau. Kaip Su paraiska tai sake kad Dar npriejo eile.tipo jie laiko turi iki birzelio 30.negawes ne avanso buwo klaida tai db ziuriu nutrinta tipo paraiskoje nerodo bet aktivi

Zdz suka visais imanomais budais kad tik kuo veliau ismoket.reikia juk pavasariui ruostis juk nebesesi birzeli...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...