Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Siandien y emaila gavau laiska apie mesinius, pieninius bulius, mesines avis

 

Norėtume informuoti, kad šiuo metu pareiškėjai, siekiantys gauti susietąją paramą už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninių veislių bulius ir pienines ožkas, peržiūrėdami savo duomenis NMA informaciniame portale, lentelėje „Dalyvavimas priemonėse/ programose su šia paraiška“, šalia programos minėtoms išmokoms gauti pavadinimo mato būseną „atmesta“.
 
Norėtume atkreipti dėmesį, kad ši būsena nereiškia, jog pareiškėjas neatitiko paramos už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninių veislių bulius ir pienines ožkas skyrimo reikalavimų. Ši būsena reiškia, kad šiuo metu minėtos išmokos nėra skaičiuojamos. Jos bus mokamos gavus duomenis iš VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro, žemės ūkio ministro įsakymu nustatytais terminais – nuo kitų metų kovo 1 d. iki birželio 30 d.
 
Siekiant, kad pateikiama informacija būtų tikslesnė ir neklaidintų portalo informacinės sistemos naudotojų, šiuo metu atliekamas informacinės sistemos pokytis ir artimiausiu metu būsenos pavadinimas bei jos aprašymas bus patikslintas.
 
Norėtume padėkoti už bendradarbiavimą ir paprašyti atkreipti į tai besikreipiančių pareiškėjų dėmesį.
NMA informacija
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai? Avansų periodas o išmokas išmokėjo? Ar neklysti?

P.s mano 4 ūkiai, nei vienas negavo avanso, tik vienam skaičiuojama pirmi ha. Bet vertinama viskas ir tiek. Ir klaidų kai pasipila karts nuo karto, net nežinai ar čia nma su bie kokiom lėšom administravimi, ar mano kaimynas prižiūri sistemas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai? Avansų periodas o išmokas išmokėjo? Ar neklysti?

P.s mano 4 ūkiai, nei vienas negavo avanso, tik vienam skaičiuojama pirmi ha. Bet vertinama viskas ir tiek. Ir klaidų kai pasipila karts nuo karto, net nežinai ar čia nma su bie kokiom lėšom administravimi, ar mano kaimynas prižiūri sistemas :)

 

dauginu ha kieki is koeficiento ir matau suma (taip einu:per jaunuosius, uz pirmus, pagrindine). Sis100% skaicius yra pervestas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žalinimo ką tik gavau po 23.75 euro už ha. Rašo kad čia tik avansas, kažin kiek dar duos :D

O siandien net uz zalinima gavau nors kai deklaravau sake kad neatinku. Kazkoks bardakas ;)

Tai turbūt tik pusę gavai, nes tik dalį žalinimo reikalavimų atitikai. Kiek pamenu pavasarį aiškinomės ir išsiaiškinom, kad jei yra pasėlių įvairinimas, tai pusę žalinimo išmokos gauni, jei dar ir pūdymo ar ankštinių turi, tai gauni jau pilną žalinimo išmoką.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimukas. Deklaruojant buvo deklaruota karvė, kurią vasaros pabaigoje pardavėme. Dabar sistemoje matome, kad susietosios paramos uz pienines karves prasymas atmestas, o kiti - vertinami. Tai noriu paklausti, ar mums reikia kur nors kreiptis, ir ka nors daryti dėl tos karvės? Ar gausime išmokas už deklaruotas žemes ir ar dar verta tiketis avansų?  Iš anksto dėkingas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, 

 

Deklaravau pirmą kartą tad nelabai žinau, jokių išmokų dar negavau nes buvo neatitikimų ir paraiškos būsena buvo "Administruojama", širytą prisijungiu ir būsena pakeista į "Vertinama", tai klausimas ar jau kažkas vyksta su mano paraiška ar nusikėlė į pavasarį??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomascx

kodėl 55 €, pats sau meluoji. Nors ir matai kiek į sąskaitą krenta pinigų.

Siūlyčiau girtis taip: Pagrindinė 56,66 € + Žalinimas 29 € (avansas) + 48,8 € (už pirmus 30 ha). Aš jau nekalbu apie Jaunųjų išmoką 45,82 € (už 90 ha), baltyminius augalus 83,47 €Įsivesk vidurkį ir tada pasigirk, o nemeluok čia visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

RR,koks cia melavimas. Realiai yra tik pagrindine ir zalinimas.....kitos jau ten kam kai.

Pvz deklaruoju link 100ha...na,tie pirmieji 30 ha kaip ir istirpsta...lieka myzeris. Kadangi ukininkauju jau septinti metai,jaunu 90ha atkrenta. Zirniu tik keli hektareliai.....tai irgi stebuklo nebus.

Zodziu,kaip ir nuo pavasario skaiciavausi,tureciau gauti gera simteli euru tikiuosi bent kad kaip kuriems,del zalinimo nieks nepasikeis,ir jei atitikau pavasari viska,tai atitiksiu ir dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...