Jump to content

Sėjamoji "Amazonė"


Recommended Posts

laiko tarpa sejau su ke tipo freza ir diskine sejamaja, galiu drasiai teigti, kad jei neseji i raziena ar i sunku arima jos pilnai pilanai uztenka, neturejau neivieno gedimo susijusio su freza, tiesa kardano sankabas buvau sudegines nes kulturiniu ganyklu stulpeli pasigavau, bet siaip asmeniskai as kg tipo frezos ne nepirkciau, zinoma ji labai tvirta, bet man to neprireike

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vis dar abejoju kokia pirkti ar AD 402+KG 402 pentinuotas volas noragine ar AD 302+KG 302. prie JD 6930 premijum.

jei dasidėsi ant priekio svorio tai manau nebus problemų :) tik iš mano pusės tokia nuomonė, kad amazone frezą su 14 rotorių daug sunkiau suka nei bet kurią kitą kuri turi 16 rotorių. dar amazone minusas tas, kad kai prireikia salnykus rotorių keist tai reikai visą frezą beveik iki paskutinio varžto paleist. pvz maschio ir kuhn tikrai paprasčiau padaryta. bet šiaip tai tikrai tvirta freza rimtam molynui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
su tais ratukais man viskas aisku.bet kas juos jungineja.

stovi "kompas" :) kabinoj turi būt pultelis o ant sėjalkos dėžutė su laidais. kabinoj nusistatai kas kelintą važiavimą turi uždaryt sėklavamzdžius ir jei visa automatika veikia tai pakėlus sėjalką turi persijungt viskas. na o jei su elektra šiek tiek bėdų tai galima nesunkiai persidaryt pusiau mechaniškai, tik tada reikia skaičiuotis važiavimus ir pačiam įsidėjus jungtuką atjunginėt, nes ten paprasčiausiai magnetai gauna srovę ir užstabdo dantratukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pernai nusipirkau D8-40E ir taip jau isejo kad ta pacia diena reikejo ir seti.zodziu norma nustaciau nesveres ir nepilstes,tik ant greiciu dezes pagal lentute nustaciau 2-39 taiyra apie 250kg/ha.pasisejo gan panasi norma,zodziu viskas lyg ir gerai.namuose po sejos sakau pasizaisiu su tais gramais i ara.ir gaunasi s... i ara 180 gr.kelis kartus sukinejau ir vis tas pats.net desimciai aru skaiciavau.zodz mistika.

siandien ziuriu bunkerio viduje vok parasyta,kad normas nustatineti esant pusei bunkerio grudu.nu manau logiska.o as bandymus dariau kelis kibirus ipyles.bet kas tada dirvoje gaunasi?jei sejalka apytuste,issiseja mazesne norma? :icon-question:

ir gal kas zino ka reiskia raide E :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 3 metų...

Amazone D7 išlindo gedimas, sėjant stringa  velenėlis, tarpais byra, tarpais ne, sukant rankiniu būdu lėtai velenėlis veikia ir byra, gal kas žinot kur bėda? 

Pabandyk patikrint ar kur nors neuzstringa issejimo ritineliai.gal ka iviniojo.Bet reiktu atjungt nuo dezutes arba dezute isvis nuimt ir tada tikrint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...