Jump to content

Grammer sedyne


audriuz112

Recommended Posts

seip musu belaruse irgi yra gramer sedyne bent taip ant jos raso o to gerumo nieko as nepastebejau..jei pirkt sedyne tarkim nauja i koki bielki tai as jos tikrai nepirkciau o ieskociau naudotos kokios furines..mano nuomone..

ziurint koks belarusas,isidejau furine i belarusa su mazaja kabina,reikia prisikabint kanors nieko nesimato per atlosa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip musu belaruse irgi yra gramer sedyne bent taip ant jos raso o to gerumo nieko as nepastebejau..jei pirkt sedyne tarkim nauja i koki bielki tai as jos tikrai nepirkciau o ieskociau naudotos kokios furines..mano nuomone..

ziurint koks belarusas,isidejau furine i belarusa su mazaja kabina,reikia prisikabint kanors nieko nesimato per atlosa :D

aš isidėjes Volvo sunkvezimio orine sėdine ..kabina didzioji..tai tikrai dziaugiuosi,kaina 400lt.. :eusa-pray: minusas gal.. kad kompresorius sukasi pastoviai.. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki,

Niekur nerandu išsamios info apie sėdynes. Šiuo metu traktoriuje turiu sėdynę, kuri krato labiau nei pats traktorius (primityvi, bazinė sėdynė). Noriu geros, komfortabilios ir nugarai draugiškos sėdynės. Gal galite kas nors pakonsultuoti ar pvz. Ar nusipirkęs Grammer su oro kompr. pajusiu kardinalų skirtumą? Traktorius be amortizuojančios kabinos ir be amort. priekinio tilto. Žodžiu krato neblogai :)

Gal kas domėjotės arba turite SEARS firmos VRS (vibration reduction system) , arba KAB firmos sėdynę? Kažkaip pas tik grammer išliaupsinta be proto :) ar kaina verta kokybės ar daug dar ir už vardą reikia mokėti? :)

Dėkui už pagalba.

P.S. Šitą straipsnį skaičiau :)http://www.manoukis.lt/?m=1&s=1626&z=76

Noriu patarimo iš patyrimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...