Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

[.........

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Na, kad taip jau "... niekas..." nesakyciau, o be to nepalaikantieji ne vienas neivertino to , kad ukyje dirbu vienas ( na dar ir antra puse, kuri nera labai stipri fiziniuose darbuose) ir kad turiu versla, kuris po tris, po keturias PARAS per pati darbymeti is manes laika atima... Keturi metai "ukininkauju" ir dar ne karto laiku rudeni lauku nebaigiau art, seja, sieno ruosima "praziopsau"... :icon-redface: Ir tik todel, kad kai oras leidzia, kazkam turiu vestuvytes groti... Kartoju laiko taupymas zeme dirbant man YPAC SVARBUS!!!... O pasiremontuoti galima ir per lietu, kai sienas nedziuna, ar ziema, kai zeme isalus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.........

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Na, kad taip jau "... niekas..." nesakyciau, o be to nepalaikantieji ne vienas neivertino to , kad ukyje dirbu vienas ( na dar ir antra puse, kuri nera labai stipri fiziniuose darbuose) ir kad turiu versla, kuris po tris, po keturias PARAS per pati darbymeti is manes laika atima... Keturi metai "ukininkauju" ir dar ne karto laiku rudeni lauku nebaigiau art, seja, sieno ruosima "praziopsau"... :icon-redface: Ir tik todel, kad kai oras leidzia, kazkam turiu vestuvytes groti... Kartoju laiko taupymas zeme dirbant man YPAC SVARBUS!!!... O pasiremontuoti galima ir per lietu, kai sienas nedziuna, ar ziema, kai zeme isalus...

Na taip, svarbu turėti kažkoki tiksla ar ūkio vizija ir tada žymiai lengviau siekti to tikslo kaip sakoma eiti pirmyn tam tikrais etapais. Ūkyje iki kokiu 100 ha tai tik vienas(ta prasme su antra puse) ir tegali dyrbti, čia manau dauguma taip dyrba o kai kurie ir i valdiška darba dar eina, žinoma jeigu tiesa rašiai,kad suari tik 1ha per diena tai sunku ka nors patarinėt nemačius tokiu žemiu nors aš asmeniškai sunkiai tikiu, kad lietuvoi yra tokiu žemiu kad nesuartum su belarusu 3 ha per diena ir dar susidarė toks ispudis, kad pačiam labai svarbus darbas arimas ir kultivavimas o apie kitus darbus kaip ir nediskutuoji nor didele dalis derliaus kiekio priklauso nuo trešimo ir purškimo laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vyrai prieštaraujat patys sau . Jeigu T-150 dirbs 100 Ha bus dauk gedimų , o jeigu dirbs 10 Ha analogiškai ir gedimų 10 kart mažiau . Stovėdamas jis nesuges , o dirbs kokias 3 dienas ...

stovedamas jis nesuges , nejuokink , atskirais atvejais geriau tegu dirba , nei stovi , kas su varikliu bus jei traktorius dirbs 5d per metus?

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Pats nejuokink , gudrutis , kas kombainui nutinka stovinčiam , jeigu jis per metus 5 dienas dirba . Gal man jį prie plūgo kinkyt ....Vakaruos yra ūkių , kur kiekvienas padargas savo traktorių turi , tai kiek laiko jie metuose dirba ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vyrai prieštaraujat patys sau . Jeigu T-150 dirbs 100 Ha bus dauk gedimų , o jeigu dirbs 10 Ha analogiškai ir gedimų 10 kart mažiau . Stovėdamas jis nesuges , o dirbs kokias 3 dienas ...

stovedamas jis nesuges , nejuokink , atskirais atvejais geriau tegu dirba , nei stovi , kas su varikliu bus jei traktorius dirbs 5d per metus?

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Pats nejuokink , gudrutis , kas kombainui nutinka stovinčiam , jeigu jis per metus 5 dienas dirba . Gal man jį prie plūgo kinkyt ....Vakaruos yra ūkių , kur kiekvienas padargas savo traktorių turi , tai kiek laiko jie metuose dirba ....

nu ir kas cia per naujiena tuos vakaruos, pas mane irgi padargai savo traktorius turi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.........

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Na, kad taip jau "... niekas..." nesakyciau, o be to nepalaikantieji ne vienas neivertino to , kad ukyje dirbu vienas ( na dar ir antra puse, kuri nera labai stipri fiziniuose darbuose) ir kad turiu versla, kuris po tris, po keturias PARAS per pati darbymeti is manes laika atima... Keturi metai "ukininkauju" ir dar ne karto laiku rudeni lauku nebaigiau art, seja, sieno ruosima "praziopsau"... :icon-redface: Ir tik todel, kad kai oras leidzia, kazkam turiu vestuvytes groti... Kartoju laiko taupymas zeme dirbant man YPAC SVARBUS!!!... O pasiremontuoti galima ir per lietu, kai sienas nedziuna, ar ziema, kai zeme isalus...

deja remontuotis daznai tenka per paty darbymecio vaju- zakon podlasti, nes tada ir suluzta kas nors netiketo.

jeigu viena veikla trukdo kitai tai irgi jokia technika nepades

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.........

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Na, kad taip jau "... niekas..." nesakyciau, o be to nepalaikantieji ne vienas neivertino to , kad ukyje dirbu vienas ( na dar ir antra puse, kuri nera labai stipri fiziniuose darbuose) ir kad turiu versla, kuris po tris, po keturias PARAS per pati darbymeti is manes laika atima... Keturi metai "ukininkauju" ir dar ne karto laiku rudeni lauku nebaigiau art, seja, sieno ruosima "praziopsau"... :icon-redface: Ir tik todel, kad kai oras leidzia, kazkam turiu vestuvytes groti... Kartoju laiko taupymas zeme dirbant man YPAC SVARBUS!!!... O pasiremontuoti galima ir per lietu, kai sienas nedziuna, ar ziema, kai zeme isalus...

deja remontuotis daznai tenka per paty darbymecio vaju- zakon podlasti, nes tada ir suluzta kas nors netiketo.

jeigu viena veikla trukdo kitai tai irgi jokia technika nepades

nebalamutinkit zmogaus,6metus studyjavau+ 7 metus dirbau samdoma darba ir niekas netrukdė apsidirbti zemes.Tuo laikotarpiu nuo 11ha dasikėliau iki150ha. Svarbu kad tik noras butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...

Na taip, svarbu turėti kažkoki tiksla ar ūkio vizija ir tada žymiai lengviau siekti to tikslo kaip sakoma eiti pirmyn tam tikrais etapais. Ūkyje iki kokiu 100 ha tai tik vienas(ta prasme su antra puse) ir tegali dyrbti, čia manau dauguma taip dyrba o kai kurie ir i valdiška darba dar eina, žinoma jeigu tiesa rašiai,kad suari tik 1ha per diena tai sunku ka nors patarinėt nemačius tokiu žemiu nors aš asmeniškai sunkiai tikiu, kad lietuvoi yra tokiu žemiu kad nesuartum su belarusu 3 ha per diena ir dar susidarė toks ispudis, kad pačiam labai svarbus darbas arimas ir kultivavimas o apie kitus darbus kaip ir nediskutuoji nor didele dalis derliaus kiekio priklauso nuo trešimo ir purškimo laiko.

3 ha per dien iveikiu, bet kai sau 5 ha, vienam kaimynui 4 ha, kitam kaimynui 4,5 ha, ir t.t., o po to dar sau ir jiems sukultivuok... reziume daug dienu prateriota... O kiti darbai manes nestabdo, tresimas, purskimas, kulimas ir pan... Del to ir ieskau sprendimo kuris palengvintu (ir paspartintu) darba, ant katro laiko ir sveikatos nuostolius patiriu...

[.....]

deja remontuotis daznai tenka per paty darbymecio vaju- zakon podlasti, nes tada ir suluzta kas nors netiketo.

jeigu viena veikla trukdo kitai tai irgi jokia technika nepades

Zinau, - susiduriau... Bet tikesi geriausio ir sukiesi toliau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sarunai o tau gal reikejo pabandyt kita varijanta kurio cia niekas neminejo,musu kraste yra toks zmogenas pats dirba valdiska darba nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro bet jo traktorius irgi dirba nuo ryto iki vakaro ,mintis ta kad trktoristus samdo ,aisku tuos nuo parduotuves kur uz 20lt diena,bet turi tokius du, tai jai ne vienas tai kitas vaira nulaiko ,tai jis tik pasako kur kam ka reike padaryt ir pirmyn ,pats tik perleke pinigus surenka ir saleros uzpila ,per savaitgali traktoreus stovy paziuri jai kas negerai pasako suremontuot,vargas tame tik kad sujais kantrybes ir nervu geleziniu reke :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Pas mus nei tokios parduotuves nera, nei tokiu kandziu (kad nulaikytu vaira) surasi... :eusa-drool:

.........]

O variklis Maz'inis???

ne

Tadu necinka... Mano sprendimas tik su Maz'iniu varikliu imti... O be to Tamstos kaimynas savojo uz 5000 neatiduos, o as brungiau neduosiu... Nes orginalu 1990 metu vaziuojanti uz 5500 buvau rades...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir kas cia per naujiena tuos vakaruos, pas mane irgi padargai savo traktorius turi....

Tai taip ir turi būti . O čia kažkas bando įrodyt , kad traktorius stovėdamas gadinasi ...

O aš mačiau, kaip anglijoj anglai visus traktorius nuomuojasi (su traktorininku kartu). O sezonas pas juos tai gerokai ilgesnis, tai negi jie visai durni? Ūkis aišku ten laaaaaaaaaabai didelis - korporacija kažkokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Pas mus nei tokios parduotuves nera, nei tokiu kandziu (kad nulaikytu vaira) surasi... :eusa-drool:
.........]

O variklis Maz'inis???

ne

Tadu necinka... Mano sprendimas tik su Maz'iniu varikliu imti... O be to Tamstos kaimynas savojo uz 5000 neatiduos, o as brungiau neduosiu... Nes orginalu 1990 metu vaziuojanti uz 5500 buvau rades...

Su maziniu reik V8 imti, o V6 yra kas dirba ir nesiskundzia, o yra ir nekokiu atsiliepimu. Kai tvarkingas originalus variklis praktiskai nenusileidzia sesiukei. Man tik tas privalumas sesiukes kad jis starteriu kuriasi, vat astuoniuke jau kita kalba.

Bet tas uz 5500 tikriausiai tinkamas tik iki metalo supirktuves nuvaziuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

............

Su maziniu reik V8 imti, o V6 yra kas dirba ir nesiskundzia, o yra ir nekokiu atsiliepimu. Kai tvarkingas originalus variklis praktiskai nenusileidzia sesiukei. Man tik tas privalumas sesiukes kad jis starteriu kuriasi, vat astuoniuke jau kita kalba.

Bet tas uz 5500 tikriausiai tinkamas tik iki metalo supirktuves nuvaziuoti.

O T150 su MAZ'iniu varikliu pardavime nera... Jei ir atsiranda koks tai 15000 - 21000 praso... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skaitau as diskusija ir neiskenciau neprisijunges. nusipirkai Sarunai pusantrini, dabar jau nereikes kito mazesnio pirkt, dabar tik padargai, remontas, tepalai, remontas, tepalai... dar akumai kainuoja normaliai jei mazinis variklis. aisku darbas zymiai smagesnis nei mtz didele kabina. bet uzklimpimo atveju mtz neuzklampinamas praktiskai, t-150 kai ykisi gali ir du belarusai nepaimt.o paciam issikapstyt jokiu sansu. apie transporta slidziais keliais nekalbesiu, tikiuosi tau tai neaktualu. cia tik mano, pradirbusio su t- 150k apie dvidesimt metu nuomone. dar kai prasidejo maziniu varikliu dejimo manija, svarsciau galvojau ir pasilikau prie originalaus variklio. mazinis sesiuke pliusas gal tik ekonomiskumas. minusai leciau vaziuoja, starteris ( dirbant kiekviena diena pliusas), silpnas darbinio ir siurbliu pajungimas smagratyje, triuksmingumas. nu bet kuriuo atveju, sekmes, ir gal tau su juo pasiseks :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nepatiks tas t150 gales parduot ir tada nusipirks belarusa..bet klausei sarai musu nuomones o tau neivienas nepatare pirk t150, bet tu jau ir taip bavai anksciau apsisprendes, na tavo reikalas..jei zadi plestis tai gerait150 bus kaiptik tik jei subielkiu suariai po 1ha per diena tai su t150 gal kokius 3 ha suarsi su visom reabilitacijom..na is esmes vis sparciau..kai issiplesi iki 50 ha tai i t150 isidesi maz v8 superi varikli, tai ir 5 ha suarsi jau perdiena.. nesu vazeves su t150 bet su bielkiu daug dirbau ir normaliai dirbant tuos 5 ha suariu laisvai, o 20 ar 50 ha dirbt tik su bielkiu.. na tavo cia Sarai pasirinkimas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vyrai prieštaraujat patys sau . Jeigu T-150 dirbs 100 Ha bus dauk gedimų , o jeigu dirbs 10 Ha analogiškai ir gedimų 10 kart mažiau . Stovėdamas jis nesuges , o dirbs kokias 3 dienas ...

stovedamas jis nesuges , nejuokink , atskirais atvejais geriau tegu dirba , nei stovi , kas su varikliu bus jei traktorius dirbs 5d per metus?

EPILOGAS niekas nepalaiko Saro sprendimo , isvadas reikia daryti , prasei patarimo - gavai ir neviena. ale neklausai nors tu ka :eusa-naughty: visai kaip mano zmona :D

Pats nejuokink , gudrutis , kas kombainui nutinka stovinčiam , jeigu jis per metus 5 dienas dirba . Gal man jį prie plūgo kinkyt ....Vakaruos yra ūkių , kur kiekvienas padargas savo traktorių turi , tai kiek laiko jie metuose dirba ....

bepigu tau kalbeti kai prie technikos nagus nugrauzes , is tolo jauti kas negerai , del kombaino kinkymo tai tau spresti , ale prasidejus darbymeciui prasideda pats detaliu ieskojimas , zinau is praktikos , taip pat tenka ZU dirbti , ne kiekvienas nori , gali ir dirbtuves turi . paciam atsitinka kas nors , pradedi klausinet gudresniu , daznai versijos labai skiriasi arba ju n. padargui po traktoriu irgi ne iseitis , nauju nesupirks [traktoriu] , o su senais tai kaip dievas duos , o kur aptarnavimas tepalai ,antifryzas ir t.t . kaimynas irgi turi kiekvienam darbui po traktoriu sako pliusas tik gedimo ir prikabinejimo atveju , minusus isdesciau auksciau . del vakaru , tai nemanau , kad jie traktorius naujus laiko be darbo , jeigu dirba geminatorium tai tikrai ne 5d per metus .

p.s. parasyk Sarai kaip seksis toliau . sekmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...