Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

NA JO TIKRAI IDOMEI 1 HA DIENAI, KAZKADA MANO SENELIS SAKE AS 15HA SU ARKLIUKU APARDAVAU ,AISKU NEPERDIENA ,O TU VERKI KAD TAU SUNKU SU T25 ART, JUK TAU NEREIKE PASKUI JI VAIKSIOT, TAI SU TA PASPYRA I UZPAKALY IR GERESNIU DERINUKU TAI BUVO MTZ82+NONSTOP TIPO 3 KORPUSU PLUGU IKI 10HA DIENAI , IR TAIP IKI 120HA PILNAI UZTENKA VIENO TVARKINGO MTZ 82 ,NA AISKU SITOI VIETOI LABEUSEI RIKE NORO DIRBT ZEME ,JAI JO NEBUS NEPADES NEI DZIONDYRAI ;)

Tiesa sakai cia bernelis vejauja as su mtz-52 susiariu 25ha per 5dienas ir tai normalu pas mane ir variklis dar d-50, o 20ha ariant pirkt pusantrini tai cia prasilenkiama su protu ir dar uz 6000 paskutini gaidi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.......]

Tai mes ir kalbam apie tai , ką žmogus nusipirks už 6 000 . Jei kalba eitų apie 15 000 tai nieko nesakyčiau , bet tada jo atveju būtų tikrai neverta ...

Tas tiesa, - bet kokios galimybes, - tokie ir mokejimai... Tureciau uz ka imciau ir uz 22000 su Maz V8 ar V6 varikliu ir dziaugciausi gyvenimu, nors irgi neaisku , kiek deze laikys... Loterija...

O ir MTZ 82 uz tokius pinigus neaisku ka gausi, - ne is parduotuves (ne is salono)... Gali buti irgi uzdroztas negyvai... O kadangi nesu senas traktoristas nelabai moku issirinkti tinkama aparata... Tik ketveri metai traktoriaunu... :icon-rolleyes:

Kita vertus kaimynas nuo gimimo kaime, - tevas nuo kolukio laiku traktorininkas, o irgi uz 25000 MTZ82 UK nupirko ir po poros savaiciu gavo pilna kap remonta daryti... Dar pora tukst LT paliko, o ir laiko sudegino nemazai... Kombaina jau antra nusiperka, pirmas su 6000 Lt nuostoliu po poros metu isejo, o dabar Naujasni galingesni pasieme (nors ir ispejau, kad blogas pasirinkimas) tai parvaziaves 50 aru nukule, vos nesudege ir dabar remonte jau du menesiai stovi, - jo laukus man teko dakult, su tris kart maziau kainavusiu kombainu... :eusa-think:

Joks ten ne kapitalinis jei 2000lt užteko remontui. Vien greičių dėžei normaliai perrinkt tiek būtų mažoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat butent kad ir as itariu kad cia kazkur kitur suo pakastas ,idomu kiek pacem metu kad tik kiek ir relibitacija rekalinga :lol: okai prie bankomato ismoku imt tai turbut relibituot nereik :lol: mano patarimas tau jai nemoki ar tingi tai pasisamdyk rimtus meistrus kas perinktu taviski 52 nuosirdziai,ir eisis visi darbai kaip is pypkes ,juk buten sitais traktoreis kolukius pastate ant koju,o kad lengveu ir sparciau dirbtusi ,atsinaujink inventoriu tai tikrai paspartina darbus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nu tik nereikia mtz82su 3korpusais 10ha , gal pas jus diena 30valandu turi? , varijantas sarunui butu 80 varikli su siurbliu persimest grubiai 4000lt ir pluga normalu su apsaugom uz 4000st , akecias prie to paties belaruso .2d ir iskultivuota. ariant 82 daugiau 4ha neisspaudziu .

pusdienis su mtz80+3korpusai po 35cm,gylis 18-20cm ir neskubant 3.20ha trikampiam laukia(plius dar ten kampu visokiu,daug reik stumdyt atbula),ariant 5 arba 7 isletinta pavara,nes pastaroji letesne uz 6,bet greitesne uz 5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

t150, odesos 4 pakabinami korpusai. laukas 5.5ha, ne visia taisyklingas, ir jo kraste sodyba su keliuku (is visu pusiu apsiaria, kur kaimieciu protas atsiemus zeme vidury lauko nama statyt). tai neskubant 7 valandos su visais apvaziavimais. Siap jau tas ratinis vargina traktosius.. bent pozicinis reguliavimas butu....

Su viksrium art smagiau budavo :)

o jei imt tiesu arima, tai ariasi mazdaug 1.2 hektaro per valanda ilgame ir lygiame lauke. Tik greit vaziuojant arimas nebe toks grazus.

O kas del traktoriu tai t150 geriau uz 5 - 7 tk pirkt ir paciam tvarkyt, nei uz 15 belekaip sukrauta, kad tik vaziuotu. maciau toki isardyta kuri nusipirkes seimininkas iki namu nedavaziavo :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat butent kad ir as itariu kad cia kazkur kitur suo pakastas ,idomu kiek pacem metu kad tik kiek ir relibitacija rekalinga :lol: okai prie bankomato ismoku imt tai turbut relibituot nereik :lol: mano patarimas tau jai nemoki ar tingi tai pasisamdyk rimtus meistrus kas perinktu taviski 52 nuosirdziai,ir eisis visi darbai kaip is pypkes ,juk buten sitais traktoreis kolukius pastate ant koju,o kad lengveu ir sparciau dirbtusi ,atsinaujink inventoriu tai tikrai paspartina darbus ;)

Man 36 metai, o del samdymo "rimtu meistru", - tai gal tamstele ne Lietuvoj gyvenat (arba atvirksciai) nes cia, Sakcininku rajone tokiu nera... :eusa-think: Kita vertus mano biografijoj ne vieneri metai autosaltkalviu - motoristu atidirbta, - kaip ir geda butu kazka samdyti... :icon-rolleyes: O ir po visko darbus priimant nervai nelaikytu, - priekabus klientas buciau...

Beje paciam rimtais remontais uzsiimti irgi problematiska, - viskas po atviru dangum... Nei garazo nei kluono neturiu, - aplamai nupirkom sodyba be ukiniu pastatu... :eusa-doh:

Apie ismokas ir paramas nekalbam, - neuzsiimu tuo... O ir aplamai as ne zemdirbys nuo vaikystes (tik ketveri metai kaime)... Mano verslas ir pajamos - Renginiu (vestuviu) vedimas, DJ'avimas, garso rezisura (garsistas)... Del to ir laiko tiek , kiek Jus visi galit skirti as negaliu... ZINAU, kad imanoma 5 ha per para suarti su mano MTZ52, bet be arimo as turiu ir kitu darbu prie ukio (mes NIEKO NESAMDOM, - dirbam tik as ir mano antra puse) , o ir mano verslas daznai pataiko i ta laikotarpi, kai zemes darbu ikarstis aplinkui sukasi... NEGALIU as po 12 val per para traktoriuje kratytis, o po to lekti aparatura vezti, krauti, pajungineti, reguliuoti, ir Dj'auti; dar priedo su zmonem bendrauti (bajerius skaldyti) ir atrodyti pailsejusiu... Vien tik vienos dienos uzskymui ispildyti tenka DIRBTI IKI 26 VALANDU BE PERTRAUKU... Pvz ir sianakt gryzau 4 ryto, kai vakar diena prasidejo (kaip ir kasdien) 5 ryto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat butent kad ir as itariu kad cia kazkur kitur suo pakastas ,idomu kiek pacem metu kad tik kiek ir relibitacija rekalinga :lol: okai prie bankomato ismoku imt tai turbut relibituot nereik :lol: mano patarimas tau jai nemoki ar tingi tai pasisamdyk rimtus meistrus kas perinktu taviski 52 nuosirdziai,ir eisis visi darbai kaip is pypkes ,juk buten sitais traktoreis kolukius pastate ant koju,o kad lengveu ir sparciau dirbtusi ,atsinaujink inventoriu tai tikrai paspartina darbus ;)

Man 36 metai, o del samdymo "rimtu meistru", - tai gal tamstele ne Lietuvoj gyvenat (arba atvirksciai) nes cia, Sakcininku rajone tokiu nera... :eusa-think: Kita vertus mano biografijoj ne vieneri metai autosaltkalviu - motoristu atidirbta, - kaip ir geda butu kazka samdyti... :icon-rolleyes: O ir po visko darbus priimant nervai nelaikytu, - priekabus klientas buciau...

Beje paciam rimtais remontais uzsiimti irgi problematiska, - viskas po atviru dangum... Nei garazo nei kluono neturiu, - aplamai nupirkom sodyba be ukiniu pastatu... :eusa-doh:

Apie ismokas ir paramas nekalbam, - neuzsiimu tuo... O ir aplamai as ne zemdirbys nuo vaikystes (tik ketveri metai kaime)... Mano verslas ir pajamos - Renginiu (vestuviu) vedimas, DJ'avimas, garso rezisura (garsistas)... Del to ir laiko tiek , kiek Jus visi galit skirti as negaliu... ZINAU, kad imanoma 5 ha per para suarti su mano MTZ52, bet be arimo as turiu ir kitu darbu prie ukio (mes NIEKO NESAMDOM, - dirbam tik as ir mano antra puse) , o ir mano verslas daznai pataiko i ta laikotarpi, kai zemes darbu ikarstis aplinkui sukasi... NEGALIU as po 12 val per para traktoriuje kratytis, o po to lekti aparatura vezti, krauti, pajungineti, reguliuoti, ir Dj'auti; dar priedo su zmonem bendrauti (bajerius skaldyti) ir atrodyti pailsejusiu... Vien tik vienos dienos uzskymui ispildyti tenka DIRBTI IKI 26 VALANDU BE PERTRAUKU... Pvz ir sianakt gryzau 4 ryto, kai vakar diena prasidejo (kaip ir kasdien) 5 ryto...

devyni amatai dešimtas badas tavo atveju kažko kas nemiela atsisakyčiau
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu kad imetus 80 varikli gautusi daugiau arkliu, komforto tas pats, susitaupytu lesos plugui. nupirkus uzmusta 82 uz tokius pinigus problemu tik padaugetu ir jos islystu butent per darbymeti cia toks desnis. uzsienyje skaiciuoja kad viena arklio galia turi tekti vienam ha tada technika naudojama optimaliai. o 150 traktorius tai megejui tepaluotis daugiau negu vazineti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tamsta tikriausia gaisrininku dirbi ir 3 laisvas dienas turi po darbo, be to neaisku kokia technika naudoji, siaip su mtz 82 iki 5 ha nesidraskant galima per diena padaryti bet kaip auksciau minejo kolegos viskas priklauso nuo zemes ir sklypo konfiguracijos

o piemenis dar nereiskia kad nenusimanantys apie zemes ukio darbus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.....]

devyni amatai dešimtas badas tavo atveju kažko kas nemiela atsisakyčiau

Iki devyniu nesuskaiciuoju... :icon-rolleyes:

Yra darbas (scenoje) ir yra hobis (zemeje-ukyje), - tai kad tik du... O kazkatro atsisakyti tikrai nenoriu...

jei žemės dirbamos 20 ha tai reikia dirbt jau čia nesakyčiau ,kad hobi

na jei su arkliu,tai jau reikia dirbt,bet su mtz,tai pasibovyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogus klausė tik kokią techniką rinktis patartų , o dabar visi pradėjo dirbt mokyt ..... Jo reikalas kaip ir ką jis dirbs o ir nušienautas pievas dar nereiškia , kad reikia gyvuliams sušert ... Jeigu jis moka grot ir dainuot , reiškia linksmas žmogus , o linksmas žmogus dar ir optimistas , bet kokiu atveju jis laimingesnis už mus visus ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogus klausė tik kokią techniką rinktis patartų , o dabar visi pradėjo dirbt mokyt ..... Jo reikalas kaip ir ką jis dirbs o ir nušienautas pievas dar nereiškia , kad reikia gyvuliams sušert ... Jeigu jis moka grot ir dainuot , reiškia linksmas žmogus , o linksmas žmogus dar ir optimistas , bet kokiu atveju jis laimingesnis už mus visus ....

kas cia ka puola,kalbam apie hobi :icon-wink::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.....]

devyni amatai dešimtas badas tavo atveju kažko kas nemiela atsisakyčiau

Iki devyniu nesuskaiciuoju... :icon-rolleyes:

Yra darbas (scenoje) ir yra hobis (zemeje-ukyje), - tai kad tik du... O kazkatro atsisakyti tikrai nenoriu...

Man atrodo, kad reikia vis dėlto 1 pasirinkt, nes jau gali ir nespėt visko padaryt gali net nepadėti tau technikos daugiau ir galingesnės BET tai yra mano nuomonė o tau spręsti pačiam. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va dabar zinom kat tai tik hobi tai tada viskas paprasta , hobi yra malonumas kuris turi ir trukumu kaip ir visi hobei net ir papraseuse zvejiba nevien malonumas ira ir islaidu bei vargo reik slieku prisikast o ir meskeres panarpliot kartais tenka , o kur dar sveikata ant ryt :lol::lol: nu dar prie darbu jai zemdirbyste jums hobi tai ta hobi priimkit su visiais minusais,gendance tehnika skaudanciais pacio sonais ir apdauzytais nagais :( beto cia visos dienos vienodai sventos :) jusu vietoi as daryciau taip pirma reik sprest pastoges klausima ,ytarciau kad karkasa toki kaip buna sltnamiu tik kad didesny tipo laikinas garaziukas kad vejai nepustu ir ant raktu nesniktu sugebesit pastatyt virs traktoreus,ji apvelkat stora siltnamine plevele ir neskubedami darbuojaties :eusa-whistle: kiek supratau pats motoristas ,valio reiskes nezales gelzgaliose o jai ko nesuprasi pasikviesk kaimyma spesa po 100g kad nagai nesaltu ir pirmyn arba cia pilna informacijos,svarbeuse tai kad niekas kitas taip nezino kaip zinai pats kur jo didzeusios bedos kur keura kur zerzge :( po viso vargo jai dar nuplausi ir padazysi tikrai bus maloneu lipt i traktoriu :eusa-clap::eusa-dance: o skeptikams kurie netiki kad galima suart iki 10 ha atsakau,diena prasideda 06 ryto baras apie1km ilgio diena baigesi kartais 00 vakaro bako kuro mazoka arem 6 neletintu vietom su juodu dumu kartais ir begy reke mazint zemes lengvos netoli merkines

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taj siulau visus tavo traktorius ir kas nereikalinga parduot dar iš muzikavimo pasitaupyt , paimt paskolą ar pirkt lizingu NAUJA MTZ820 TAJ TAVO hobis taps hobiu ir dirbsi be vargo. sutaupysi ir kuro ir tepalų ir detalių o ten bet kokį naudotą traktorių reiks remontuot,o tu per ta laika muzikuodamas uždirbsi daugiau negu remontuodamas
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taj siulau visus tavo traktorius ir kas nereikalinga parduot dar iš muzikavimo pasitaupyt , paimt paskolą ar pirkt lizingu NAUJA MTZ820 TAJ TAVO hobis taps hobiu ir dirbsi be vargo. sutaupysi ir kuro ir tepalų ir detalių o ten bet kokį naudotą traktorių reiks remontuot,o tu per ta laika muzikuodamas uždirbsi daugiau negu remontuodamas

kas apie aparimą taj su tokiu traktorium per normalią darbo dieną normalaus sunkumo žemėse netoli merkines bet kokiam lauke galima 7 ha apart ir vargo nematyt

nesiulykit zmogui bedos imk paskola pirk traktoriu paskolas reikia atiduot tai su procentais o tai gaunasi galutiniam rezultate nemenka suma beto nauju dabartiniu MTZ kokybe tai ne 94 ar panasiu metu ir dar ka reikia auginti tuose keliuose hektaruose kad uzdirbtum pinigus paskolos grazinimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...