Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Klausimuks:

Uzsidejus sniegui stumdyt peili, - kiek kg svorio reikia uzmesti ant galinio tiltu, kad t150 butu valdomas... Uztenka puses pamatinio bloko ar mazoka???

teko matyt sniega valanti be jokio svorio lyg ir nieko pavaziuoja

... teko skaityti, kad gamintojas rekomenduoja i padangas vandens (ar kazko panasaus) pripilti, kad papildomi kilogramai prie zemes spaustu... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Traukiu temą iš po žemių :D Perskaičiau visą, pats ruošiuosi įsigyt T150K :) Šaunuolis autorius, kad nepasidavė spaudimui pirkti 82-o. Labai įdomu, kaip dabar sekasi temos autoriui? Gal jau 50 ar net 100ha perspjovė? Kaip laiko įsigytas traktorius? Pats turiu nemažai idėjų technikos konstravimui, bet sulaukiu daug neigiamų nuomonių iš aplinkinių, tipo "ką čia š darysi, geriau nusipirk", tik kad meleoną laimėčiau tai neprieštaraučiau... Po to nesinori iš vis nieko daryt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip laiko autoriaus isigytas traktorius tai turbut galeciau placia as papasakoti :D nes traktorius lygiai trys metai dirba pas mane laukuose :D kaip suprantu muzikantui nelabai prie sirdies buvo zemele :) pusantrinis su maz v6 130 ha atidirbo tris sezonus be didesniu problemu: skutimas, arimas kultivavimas :) kaip traktoriuj kurio verte 13000 litu tai skaitau stebuklinga cia :) Nuo ateinancio sezono jam darbu sumazes zymiai nes per parama pareina case puma :) liks pagrinde skutiko tampymas po kombaino ir truptis kultivavimo darbu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip patariu pirkti t150 nes tai galingas patikimas kai priziuri traktorius kuriantis pridetine verte :) ar tau skutika normalu 4m ar germinatoriu 6m tampyt aparatas visai nieko uz juokingus pinigus :) o siais laikais viskas turi atsipirkti :) apie belarusus isvis nekalbu, jei daugiau zemes apdirbt su juo tai tragedija visiska :) geras pusantrinis nepalyginamai patvaresnis uz naujesnius plasmasinius belarusus :) AS TAIP PAT jei ir dirbciau 30-40 ha geriau pasiimciau pusantrini nei apinauji belarusa ir sau pasisvilpaudamas apdirbciau per kelias dienas jei jis su tokiais plotais susitvarko :) yra ne vienas ukininkas aplink mus gerokai virs 100 ha su tvarkingais "liutais" zinoma maziniais varikliais apsidirba :) taip kad skeptikai kurie sako kad cia pats lieviausias traktorius tai tikrai nesutikciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dabar jau kaip ir nuspręsta, kad imsim pusantrinį, kaimynas dar nenaudotą 2pts9 su gamyklinėm suskilinėjusiom padangom nebrangiai siūlo. Gavom avansus jau išmokų, tai turiu tris nusižiūrėjęs, reiks po savaitgalio nulėkt aplankyt. O dabar ~200ha apdirbam su 2009 metų 820 ir 1986 metų D7000 :D  Pasikeikiam, pasispjaudom bet dirbam, kaip tik laukia mtzoko skyrimas pusiau, sankabos disko spyruoklių plokštelės subiro ir alkūninio salnykas leidžia, žodžiu, nebuvo dar darbo be remonto su juo... Nuvažiavus nuo tralo pirmas varžtelis iškrito...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ulia lia pagarba jums su belaru toki plota apdirbt :) Greiciau stverk pusantrini ir atsigausit :) Tik ant tokio ploto ziurek jau su astuoniuke arba jei pats konstruosi dek astuoniuke :) Nes man ir atrodo uzteks ir seskes bet su laiku supranti kad ta galia niekad nepamaiso ypac jai yra molingu lauku :) Arimui normaliam reikia astuonkes :) Jei dideli laukai gali prie jo ziuret 6 korpusu pusiau prikabinama pluga o jei mazesni kaip pas mane 5 korpusu pakabinama kverna geriausia butu su 40 cm uzgriebiu :) Ir nasumas ir darbo patogumas tada suderinami :) As asmeniskai neinvestuociau i 1221 mtz :) ant tokio ploto jis ryskiai per mazas, kainuos tris kart brangiau nei liutas, o apie patikimuma patys zinom :) Be to tokiem darbam kaip razienu skutimas ir germinavimas-kultivavimas tai pusantrinis zymiai efektyviau nei mtz: galia, mase, lingine vaziuokle prieki, jei dar su dubliais isvis jega :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai 1221 ar koks importinis senesnis būtų gal ir geriau, bet kainuoja baisiai, dabar tiek skirt negalim. Ieškau su maziniu, bet jei bus visi sudrožti, mačiau neblogai išlaikytą su originaliu varikliu, sako deda mazo tik siurblį ir ekonomiškiau važiuoja. Norėčiau su aštunke pirkt, bet pardavime vos keli, brangūs ir matos pavaikyti, o pačiam įsidėt bijau kad brangiau gausis + neturim dar angaro ar dirbtuvių, kur pusantrinis tilptų.. Mūsų laukų daug, bet nedideli, tai ir 5 korpusų bus sočiai, čia nederlingos ir kalvotos žemės, tai jau su droniu 4m kuliant kartais kederio vienas kraštas žemę braukia, kol kitas per varpas pjauna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ulia lia pagarba jums su belaru toki plota apdirbt :) Greiciau stverk pusantrini ir atsigausit :) Tik ant tokio ploto ziurek jau su astuoniuke arba jei pats konstruosi dek astuoniuke :) Nes man ir atrodo uzteks ir seskes bet su laiku supranti kad ta galia niekad nepamaiso ypac jai yra molingu lauku :) Arimui normaliam reikia astuonkes :) Jei dideli laukai gali prie jo ziuret 6 korpusu pusiau prikabinama pluga o jei mazesni kaip pas mane 5 korpusu pakabinama kverna geriausia butu su 40 cm uzgriebiu :) Ir nasumas ir darbo patogumas tada suderinami :) As asmeniskai neinvestuociau i 1221 mtz :) ant tokio ploto jis ryskiai per mazas, kainuos tris kart brangiau nei liutas, o apie patikimuma patys zinom :) Be to tokiem darbam kaip razienu skutimas ir germinavimas-kultivavimas tai pusantrinis zymiai efektyviau nei mtz: galia, mase, lingine vaziuokle prieki, jei dar su dubliais isvis jega :)

Šiaip ir aš žinau kas su dviem MTZ apynaujais apdirba 300 ha, dirba tryse pasikeisdami, ir ka? Taip jie taupo pinigus, bet tai vyksta sveikatos kaina. Šiaip mano nuomone t-150 ir visiem kitiem rusu išmislam ateityje vietos tikrai nebus, nes niekas sveikatos kaina nematys kad ten traktorius 150 ag kainuoja 5 k eur, o ne 50 k eur. Juk yra ir naujų T-150 kaina gal apie 40 k eur, bet visi perka vakarietiškus už 100 k eur ir teisingai daro, nes sveikata kainuoja, nes kaip bebutų gaila žmogus gyvena kad praturtėtų, o veliau tuos pinigus sukiša į sveikata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip ir aš žinau kas su dviem MTZ apynaujais apdirba 300 ha, dirba tryse pasikeisdami, ir ka? Taip jie taupo pinigus, bet tai vyksta sveikatos kaina. Šiaip mano nuomone t-150 ir visiem kitiem rusu išmislam ateityje vietos tikrai nebus, nes niekas sveikatos kaina nematys kad ten traktorius 150 ag kainuoja 5 k eur, o ne 50 k eur. Juk yra ir naujų T-150 kaina gal apie 40 k eur, bet visi perka vakarietiškus už 100 k eur ir teisingai daro, nes sveikata kainuoja, nes kaip bebutų gaila žmogus gyvena kad praturtėtų, o veliau tuos pinigus sukiša į sveikata.

Na matai, ne dėl skūpumo gadinam sveikatą su MTZ, kas iš to, jei už visus pinigus nusipirksi vakarietį, o jis be darbo stovės kieme, nes nebus už ką jam padargų nupirkt, ar remontą atlikt. Nevalgęs sveikatos nepataisysi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip ir aš žinau kas su dviem MTZ apynaujais apdirba 300 ha, dirba tryse pasikeisdami, ir ka? Taip jie taupo pinigus, bet tai vyksta sveikatos kaina. Šiaip mano nuomone t-150 ir visiem kitiem rusu išmislam ateityje vietos tikrai nebus, nes niekas sveikatos kaina nematys kad ten traktorius 150 ag kainuoja 5 k eur, o ne 50 k eur. Juk yra ir naujų T-150 kaina gal apie 40 k eur, bet visi perka vakarietiškus už 100 k eur ir teisingai daro, nes sveikata kainuoja, nes kaip bebutų gaila žmogus gyvena kad praturtėtų, o veliau tuos pinigus sukiša į sveikata.

Kaip ir minejau pusantrinis yra tarpine stotele galingo traktoriaus kai staiga padideja dirbamos zemes plotas ir su belarusu buna prazutis :) Tada pigiai nusiperki pusantrini, kelis metus padirbi kol uzsidirbi ant vakarietisko :) Tokia yra mano situacija :) Reikejo islaukt tris metus kol prasidejo paramos kad galetum ja pasinaudot investuojant i nauja traktoriu :) O pusantrinis be jokios abejone liks pas mane kieme nes ji tureti tiesiog apsimoka: kaip atsargini traktoriu extra atveju, skutiko tampymui kai uzsienietis bus uzimtas grudu vezimu ir arimu ziemkenciams, ivairiems juodiems darbeliams kaip kelmu rovimas apleistose zemese ar ko nors tempimas uzbuksavus :) Tai tiesiog paprastai vadinama darbu organizavimu ;) O ismandret visi greit gali persede i uzsienietiska bet nezinai kada gali atsiprasyt senelio T 150 k kuris tau ir uzdirbo ant geresnes technikos :) Be abejo su juo dirbant kasdien per metus sveiktatai labai kenktu, bet padirbet savaite ar dvi per metus tai tikrai nieko baisaus ;) Po to dar labiau vertinsi uzsienecio komforta ir tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai uz t150. Per arimus teko metus trankytis su mtz kol padargu nebuvo tai kosmaras. O su pusantriniu per diena gali 20ha du kartus nulygint atsiputes. Jei jau kas rimtesnio Aisku per diena neisskirsi ir ant rytojaus nesudesi kaip kad mtz bet motora per 3 val isimti galima ;) pas mane kai 40ha dirbamos tai nera geresnio varianto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...