Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

Manau labai tikslus pastebejimas :) Senu uzsienietisku traktoriu savininkai pvz case international ar senu jd galetu plius minus uzsimint kokios daliu kainos manau nera labai kosmines juolab kad siais laikais pasiula didele :) O kad tie traktoriai tvirti tai niekam abejoniu nekyla :) Kaip pvz daug kas kulia taip pat ir as su senais uzsienietiskais kombainais pagamintais iki 90 metu :) Ir eina kuo puikiausiai ;)

Aš tiesa pasakius nelabai suprantu jūsų stapcius, anksčiau sakėte konkurencija, technikos pajėgumas reikiamas, pažanga, naujovės, kokybiškas darbas ir t.t. bet sakote, jog labai gera yra technika iki 90m. aš nesuprantu šito niekaip, nes butent naujos technikos atėjimas lemia visus anksčiau minėtus dalykus, ypač toks dalykas kaip kombainas, aš juk anksčiau sakiau,kad apdirbt 100 ha laisvai tinka ir mtz, bet kombainas turi but kuo patikimesnis, kai kartais kiekviena valanda  svarbi, ar arsi šiandien ar ryt kartais skirtumo nebuna,  mano nuomonė tokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai save suprantu kuo puikiausiai ir zinau kokia ukio pletros ir tecnologines pazangos vizija esu issikeles :) Kuliu su senu kombainu, nes jis siai dienai tenkina mano poreikius. Nematau prasmes savo dabartiniam plotui pirkt naujo kombaino. Prastovu rizika per javapjute bandome sumazinti iki minimumo, pries sezona perkresdami kombaina nuo dalgio iki smulkintuvo peiliuku :) Kombainas paprastas, todel tai padaryti kolkas pavyksta kasmet :) 

Del technikos parko atnaujinimo prioritetu pas mane kardinaliai skirtinga nuomone nei pas tave :) As pradedu investuoti i nauja technika ir technologijas, kurios leidzia pasiekti derlingumo didejima ir pelningesne produkcijos realizacija : uzsienietiskas traktorius, prie kurio gali komplektuoti kombinuota sejamaja ir vartoma pluga( siemet istikinau koks svarbus zemes arimo savalaikiskumas), nasus prikabinamas purkstuvas, kurio pagalba lengviau galima intensyvinti auginimo technologijas, grudu saugojimo bokstai ir nedidele dziovykla, leidzianti optimaliau isnaudoti turimo kombaino galimybes :) Jeigu tavo nuomone geriau viso to atsisakyti, imti nauja kombaina, prisikulti pilnas priekabas grudu ir po to per naktis eilese kimarint prie elevatoriaus, tai cia ne mano vizija :)

Beje 87 metu nh kombaine zymiai maloniau dirbt nei 2006 belaruse, zymiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiesa pasakius nelabai suprantu jūsų stapcius, anksčiau sakėte konkurencija, technikos pajėgumas reikiamas, pažanga, naujovės, kokybiškas darbas ir t.t. bet sakote, jog labai gera yra technika iki 90m. aš nesuprantu šito niekaip, nes butent naujos technikos atėjimas lemia visus anksčiau minėtus dalykus, ypač toks dalykas kaip kombainas, aš juk anksčiau sakiau,kad apdirbt 100 ha laisvai tinka ir mtz, bet kombainas turi but kuo patikimesnis, kai kartais kiekviena valanda  svarbi, ar arsi šiandien ar ryt kartais skirtumo nebuna,  mano nuomonė tokia

pritariu kartais derlių nuimti reike per savaite dvi nes vėliau kokybė oi kaip skiresi aš už kombainą šiemet pats tuo įsitikinau nors nebuvo tokie metai kad reiktų skubėti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bent pas mane ukije javapjute savaite laiko niekada netruko ir tikrai netruks ateityje :) Juk labai daug kas priklauso nuo to kaip racionaliai isdeliojama sejomaina :) z. rapsai-zieminiai javai-vasariniai javai-grikiai :) Bent pas mane esant tokiai augnamu kulturu strukturai dideles itampos per javapjute nelabai jauciasi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bent pas mane ukije javapjute savaite laiko niekada netruko ir tikrai netruks ateityje :) Juk labai daug kas priklauso nuo to kaip racionaliai isdeliojama sejomaina :) z. rapsai-zieminiai javai-vasariniai javai-grikiai :) Bent pas mane esant tokiai augnamu kulturu strukturai dideles itampos per javapjute nelabai jauciasi :)

jei nepaslaptis kiek hektaru javu augini???????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bent pas mane ukije javapjute savaite laiko niekada netruko ir tikrai netruks ateityje :) Juk labai daug kas priklauso nuo to kaip racionaliai isdeliojama sejomaina :) z. rapsai-zieminiai javai-vasariniai javai-grikiai :) Bent pas mane esant tokiai augnamu kulturu strukturai dideles itampos per javapjute nelabai jauciasi :)

ale tu matai-gal su dievuliu sutartį sudaręs :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bent pas mane ukije javapjute savaite laiko niekada netruko ir tikrai netruks ateityje :) Juk labai daug kas priklauso nuo to kaip racionaliai isdeliojama sejomaina :) z. rapsai-zieminiai javai-vasariniai javai-grikiai :) Bent pas mane esant tokiai augnamu kulturu strukturai dideles itampos per javapjute nelabai jauciasi :)

 

jei nepaslaptis kiek hektaru javu augini???????

150 hektaru kolega seja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu kartais derlių nuimti reike per savaite dvi nes vėliau kokybė oi kaip skiresi aš už kombainą šiemet pats tuo įsitikinau nors nebuvo tokie metai kad reiktų skubėti

Kad per savaite dvi javapjute baigia tik tie kas augina 1-10ha javu o daugiausia javapjute tesias du menesius ir ilgiau kiek teko vazinet po lietuva rugsejo pabaigoje dar daug lauku buvo nepjautu,nors salygos oras siemet buvo geras niekas nesitrukde,kiekvienam darbui reikia laiko beto gal grudu neeme ar kuro neturejo
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinant kokie drlingumai tuose rajonuose kur auga grikei naujas kombainas tikrai nelabai reikalingas

Labai tikslus pastebejimas :) Didziausi derlingumai tai 6-7 t/ha zieminiu kvieciu atskiruose laukuose :) visur kitur maziau :) Taigi tokiem derlingumam rotoriu tikrai nerekia :D Kolkas uztenka ir deveto uzsieniecio, kaip bus toliau bus matyt :) Del to ir sakau kad pirmiau investuoju i kita technika ir grudu saugyklas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jooooooo :eusa-clap: .........150 ha per savaite su 4 metru senuku kombainu :eusa-think: .......tu tikrai stebukladarys  :eusa-liar:

Ne nu zmogau tau turbut su teksto suvokimu labai prasti reikalai :) As issijuoses destau kad del mano auginamu kulturu pas mane javapjute issitesia nuo liepos antros puses iki grikiu kulimo, o tu tauski apie kazkokia savaite  :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, ką gali 2 -as bėgis ;)

Mazesnio derlingumo priesmelio laukuose daznai kuliama antru begiu, be abejo hektarai tada greiciau tirpsta, per sekminga diena 10-12 ha :) Taciau yra lauku ir kur pirmu begiu bezda :) Tarp kitko nezinau kaip pas jus, bet pas mus su kombainu dirba atskiras zmogus, todel kulimui tinkamas laikas isnaudojamas kiek imanoma geriau, nebuna taip jog kombainas stovi del to, kad nespeta gryzt is elevatoriaus ir panasiai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau visa technika yra pagal ukininko poreikius ir pagal ukininko charakteri. vieni apsikulia su ruska technika greiciau nei kiti ant tokio paties zemes gabalo su uzsienieciu. pas mus toks kolega yra tai as su niva 40ha kuliu jis su jenisiejum. kulturas beveik identiskai auginam tik as kazkaip keliom dienom anksciau baigiu nes jis kai jau reikia kult pasitepa ir ruksta laukan o poto stovi, laukia detaliu laukuose o as nuo birzelio men per visa kombaina einu kol perkreciu. net jei jis ir uzsienieti turetu vistiek zmogaus charakteris butu toks pat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau visa technika yra pagal ukininko poreikius ir pagal ukininko charakteri. vieni apsikulia su ruska technika greiciau nei kiti ant tokio paties zemes gabalo su uzsienieciu. pas mus toks kolega yra tai as su niva 40ha kuliu jis su jenisiejum. kulturas beveik identiskai auginam tik as kazkaip keliom dienom anksciau baigiu nes jis kai jau reikia kult pasitepa ir ruksta laukan o poto stovi, laukia detaliu laukuose o as nuo birzelio men per visa kombaina einu kol perkreciu. net jei jis ir uzsienieti turetu vistiek zmogaus charakteris butu toks pat

Tikrai taip, ta pati technikos vieneta kiekvienas isnaudoja skirtingai pagal galimybes ir sugebejimus :) Daug kas priklauso nuo poziurio i darba ir atsakingumo :) Zinau kas truputi didesni plota nei mes kulia su 6m 6 kratikliu devetu nh taciau dirba dviese, neaugina grikiu ir dazniausiai javapjute baige panasiai kaip mes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad per savaite dvi javapjute baigia tik tie kas augina 1-10ha javu o daugiausia javapjute tesias du menesius ir ilgiau kiek teko vazinet po lietuva rugsejo pabaigoje dar daug lauku buvo nepjautu,nors salygos oras siemet buvo geras niekas nesitrukde,kiekvienam darbui reikia laiko beto gal grudu neeme ar kuro neturejo

ojjj prajuokino :D kuro neturejo ar grudu neeme :D tokie kur po piet issiblaivo, nesivadina ukininkais, o tik sudmaliais. Siemet kaip tokie orai, su pagal mano uki, nasiu kombainu, javapjute baigem per tris savaites, su dienos prastova. Aplamai pemus, jei du menesius kult, tai yra trys variantai, kad tavo kombainas lievas, oras blogas ar augini kaledines kulturas, neduok dieve kad sie trys veiksniai papultu  :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tikslus pastebejimas :) Didziausi derlingumai tai 6-7 t/ha zieminiu kvieciu atskiruose laukuose :) visur kitur maziau :) Taigi tokiem derlingumam rotoriu tikrai nerekia :D Kolkas uztenka ir deveto uzsieniecio, kaip bus toliau bus matyt :) Del to ir sakau kad pirmiau investuoju i kita technika ir grudu saugyklas :)

grikių žemėse 6-7 t labai geras derlius sveikinu bet man atrodo javapjūtę reike sutalpinti į 10 dienų nors tai ir sunku padaryti jaigu neturi gero sandėlio retai būna tokie metai kaip šiemet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau bent pas mane ukije javapjute savaite laiko niekada netruko ir tikrai netruks ateityje :) Juk labai daug kas priklauso nuo to kaip racionaliai isdeliojama sejomaina :) z. rapsai-zieminiai javai-vasariniai javai-grikiai :) Bent pas mane esant tokiai augnamu kulturu strukturai dideles itampos per javapjute nelabai jauciasi :)

pagal sita posta as supratau kad javapjute pas tave trunka maziau savaites, tai ateiti rasyk aiskiau ir raiskiau ir nesusipratimu nebus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo tikrai ne i tema nudiskutavom, reiktu kitur apie tai padiskutuot :) Taciau pasidalinti savo patirtim tikrai naudinga :) Reziumuojant apie javapjute, is ne vieno rimto ukio girdejau apie javapjutes termina 10-14 dienu :) Ateiti ,jeigu pavyks prasiplest, pavyks investuoti i padargus ir sandeliavima, ateis eile ir nasesniam kombainui :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...