Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

Nežinau kaip jums, bet man jei užsidedu ausines (saugo nuo garso) ir pirštines (saugo nuo vibracijos) tai nuovargis žymiai mažiau jaučiasi. O šarą puikiai suprantu atsisėdus po mtz tai traukos skirtumas labai stebina, bet patariu pasieškoti galingesnio traktoriaus apylinkėse ir telefono numerį pasiimti, nes kad pasodinsi duodu 100%. O kai pajausi kad sėda kelk padargą iškarto, junk pačią lėčiausią pavarą ir bandyk vingiuoti iš lėto, neduok tik gazo ir jei jau matai kad nebelipa tai ilgai nesistumdyk pirmyn atgal o eik traktoriaus, mane kartą ir MTZ 82 ištraukė pasmūgiavęs. Sėkmės darbuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip jums, bet man jei užsidedu ausines (saugo nuo garso) ir pirštines (saugo nuo vibracijos) tai nuovargis žymiai mažiau jaučiasi. O šarą puikiai suprantu atsisėdus po mtz tai traukos skirtumas labai stebina, bet patariu pasieškoti galingesnio traktoriaus apylinkėse ir telefono numerį pasiimti, nes kad pasodinsi duodu 100%. O kai pajausi kad sėda kelk padargą iškarto, junk pačią lėčiausią pavarą ir bandyk vingiuoti iš lėto, neduok tik gazo ir jei jau matai kad nebelipa tai ilgai nesistumdyk pirmyn atgal o eik traktoriaus, mane kartą ir MTZ 82 ištraukė pasmūgiavęs. Sėkmės darbuose.

As pirmais metais, kai art pradejau, - sugebejau ir savo MTZ52 su lig asim pasodinti (o priekiniai ratai iki virsaus uzsikase)... Ismokau be pagalbos is salies apseiti... aisku su situotokie fintai neisdegs, bet tikiuosi pades patirtis igyta 8 metus vairuojant visureigius, landziojant po pelkes ir net keletoje varzybu dalyvavus... :icon-cool:

Su triuksmu ir garsais, - spresti kol kas ankstoka, bet man patiko.... O kas del ausiniu, kai dirbau medzio pramonej naudojom ausu kaistukus, - SUPER daiktas, bet dirbant su technika vengiu tokiu komforto detaliu, nes daznai ausis isgirsta gedima, kuri (laiku sustabdzius darba) pasalinus isvengiama stambesniu nuostoliu... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai sarunai ,nenaudok jokiu ausiniu ir panasei,gal labeu pavarksi nuo triuksmo bet gedimus tikrai greiseu isgirst,o su ausinem tai sedi kaip lunatikas ,as nuo tos glusos tylos labeu pavarkstu,o su pirkiniu sveikinu geras daiktas jai tik neperdidelis :eusa-clap: del klimpimo tai tikrai atsargei seda jie ir su sudvigubitais ratais,gal netaip greit tiktais bet tada ir istraukt buna sunkeu :eusa-doh: matosi kad tuoj tapsi tikru ukininku o grojimas liks tik hobi ir prisiminimas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai sarunai ,nenaudok jokiu ausiniu ir panasei,gal labeu pavarksi nuo triuksmo bet gedimus tikrai greiseu isgirst,o su ausinem tai sedi kaip lunatikas ,as nuo tos glusos tylos labeu pavarkstu,o su pirkiniu sveikinu geras daiktas jai tik neperdidelis :eusa-clap: del klimpimo tai tikrai atsargei seda jie ir su sudvigubitais ratais,gal netaip greit tiktais bet tada ir istraukt buna sunkeu :eusa-doh: matosi kad tuoj tapsi tikru ukininku o grojimas liks tik hobi ir prisiminimas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai papigei nori tai perlek per metalo supirktuves,ten kartais randi tokiu daiktu,nors kaip man reikejo tai ten neradau :( vazevau pas tuos kas turi dt ir radau,nors ji jam visai nereikalinga buvo vistiek 100 lt isplese ,girdi jieskai reiskes reike,mokek :icon-confused: o kaip hidraulas kele prailginta pluga,jauciu sarnyras traktoreus tai kencia,idomu kiek gamyklos numatyta kelema galia hidraulo pas t150k gal kas zinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai sarunai ,nenaudok jokiu ausiniu ir panasei,gal labeu pavarksi nuo triuksmo bet gedimus tikrai greiseu isgirst,o su ausinem tai sedi kaip lunatikas ,as nuo tos glusos tylos labeu pavarkstu

Teisingai teisingai, dirbkit be ausinių. 10 metelių tokio darbo ir klausos 50 % kaip nebūta. Kaip ten gali išsėdėti visą diena tokioj pekloj ? Aš priekurtis pasidarau, jei be ausinių, neįmanoma kitaip. Gedimai pataisomi, o klausa nelabai. Turėkit galvoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai papigei nori tai perlek per metalo supirktuves,ten kartais randi tokiu daiktu,nors kaip man reikejo tai ten neradau :( vazevau pas tuos kas turi dt ir radau,nors ji jam visai nereikalinga buvo vistiek 100 lt isplese ,girdi jieskai reiskes reike,mokek :icon-confused: o kaip hidraulas kele prailginta pluga,jauciu sarnyras traktoreus tai kencia,idomu kiek gamyklos numatyta kelema galia hidraulo pas t150k gal kas zinot?

Vienoj knygoj randu parašyta 1800kg. Bet pas lietuvius praktiškai keliama galia yra tiek kiek pakelia. Kaipo pavyzdys kaikas net prie mtz įsigudrina 4 korpusų vartomą kabint :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negavau... Agrotiekime jau daug metu tokiu daiktu nera... :eusa-think: Teks kitur ieskot...

Nesitiki, kazkaip... Pavasariop pats kuiliui pirkau asi kuri laiko slaunu ausis, buvo ta spyruokle, lentynoje prie pakabos daliu. Daznai lankaus Agrotiekime ir, kogero vienintele vieta Lietuvoje kur dar galima rasti jau deficitinemis tapusias rusiskos technikos dalis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Situ numeri jau senai turiu... Zinau, kad greiciu dezes jau neturi... :P Kainos pas juos nevaikiskos (Vilnietiskos)... O Lietuvoj, kur krajova nie Vilienska, viska galima gauti daug pigiau... Dabar dar pora zmogeliuku zadejo pas save patvoriuose pasiziureti tos traukes, - jei jie nieka neras teks sitiems perekupams skambinti... :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Situ numeri jau senai turiu... Zinau, kad greiciu dezes jau neturi... :P Kainos pas juos nevaikiskos (Vilnietiskos)... O Lietuvoj, kur krajova nie Vilienska, viska galima gauti daug pigiau... Dabar dar pora zmogeliuku zadejo pas save patvoriuose pasiziureti tos traukes, - jei jie nieka neras teks sitiems perekupams skambinti... :icon-neutral:

Centrines trauke irgi jau neturi... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...