Jump to content

Tecnoma fortis 4300


Recommended Posts

Vien del pneumatines pakabos jis vertas demesio, kazin ar kiti gamintojai gali ta pasiulyti :)

Pats irgi esu nusiziurejes tecnoma kitam sezonui, aisku nebenauja:

http://www.agriaffaires.co.uk/used/trai ... a-gts.html

tecnoma-gts.jpg?height=90&width=146

Nuotraukose tai labai neblogai atrodo, bet kaina aukštoka, man atrodo kad nauja toki už kokius 90 tukstančiu galima paimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sijos 24 metru, neišlanksčius pilnai galima purkšti 12 metru, tonažas tai 4300 litru pagrindine talpa, bet realiai telpa virš 4500 litru, dar 400 litru praplovimo rezervuaras, valdimas su džoistiku tai tikrai gan patogu tik iš pradžiu reik iprast nes ten nemažai operaciju su tom keliom knopkem atlieki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
tau geriau zinot ka purski, proteuso turetu tikrai dar buti :lol: ir cia ne juokai o rimtas reikalas :) tad labai dziaugtis kondicionieriumi purskiant nereiketu jei pradzioje nestovi anglis :eusa-think:

aš purksdamas i prieki vaziuoju, ne atgal... :lol: jo, kondisinu dziaugtis nereik purškiant, turbūt reik atsidaryt visus langus tai bus žymiai geriau... :eusa-shifty: šiaip aš pasidarau, kad iš kabinos orą ratu cirkuliuotu, nežinau ar geriau ar blogiau bet chemijos kvapo viduj neužuodžiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tau geriau zinot ka purski, proteuso turetu tikrai dar buti :lol: ir cia ne juokai o rimtas reikalas :) tad labai dziaugtis kondicionieriumi purskiant nereiketu jei pradzioje nestovi anglis :eusa-think:

aš purksdamas i prieki vaziuoju, ne atgal... :lol: jo, kondisinu dziaugtis nereik purškiant, turbūt reik atsidaryt visus langus tai bus žymiai geriau... :eusa-shifty: šiaip aš pasidarau, kad iš kabinos orą ratu cirkuliuotu, nežinau ar geriau ar blogiau bet chemijos kvapo viduj neužuodžiu...

Blogai, kad nepatektu dulkes is aplinkos, kabinoje reikia sukurti aukstesni nei aplinkos slegi, tam nustatoma didziausias ventiliatoriaus galingumas ir sklende nustatoma taip, kad oras butu imamas is lauko. Esant oro recirkuliacijos rezimui didesnio slegio nei aplinkos kabinoje nesukursite, todel dulkes gali laisvai patekti i kabina per nesandarumus, 100% hermetisku kabinu tikrai nera o be to esant recirkuliaciniam rezimui i kabina nepatenka sviezias oras, todel ilgai dirbant gali imti trukti deguonies. Tausojantiems sveikata purskiant pesticidus rekomenduojama naudoti aktyvios anglies kabinos filtrus, taciau po pesticidu purskimo sezono siulau juos pasikesti i standartinius, nes aktyvios anglies filtrai greiciau uzsinesa dulkemis. Aktyvios anglies filtro elemento keitimo intervalas yra 200 mh.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...