Jump to content

Akumuliatoriai


Recommended Posts

kodėl ne Banner? nelaikė banner?

Metus laike abu, po to jei tik salciau vos vos suka. Vienas pasibaige ~ trys menesiai po garantijos, kita likus trims menesiams iki garantijos pernai pakeite nauju, tik kiek tampymosi buvo. Siemet rugseji pradejo pro sona leisti elektrolita, pakeite nauju, nors siek tiek pasikalinejo.

Nu gaila, kad tau su jais taip nesisekė :icon-rolleyes: aš tai 4 metus naudoju banner, bet žiemą jau reikia pagalbos, nes sunkiai labai vedasi mtz žiemą, daug sukt reikia...

Ir dar jei kambari laikai viskas neblogai, jei lauke nieko gero. Tiksliai neprisimenu kiek, bet tom paciom salygom ~15 ah maziau talpos jenox geriau suko nei galingesnis baneris. Kalba eina apie lengvaji automobili ir baneris ten stovejo 60-65 ah, jenox lyg ir 45 ah buvo. Kiek pastebejau jei su baneriu ziema neuzkuri pirmu vertimu jau ir neuzkursi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl ne Banner? nelaikė banner?

Metus laike abu, po to jei tik salciau vos vos suka. Vienas pasibaige ~ trys menesiai po garantijos, kita likus trims menesiams iki garantijos pernai pakeite nauju, tik kiek tampymosi buvo. Siemet rugseji pradejo pro sona leisti elektrolita, pakeite nauju, nors siek tiek pasikalinejo.

Nu gaila, kad tau su jais taip nesisekė :icon-rolleyes: aš tai 4 metus naudoju banner, bet žiemą jau reikia pagalbos, nes sunkiai labai vedasi mtz žiemą, daug sukt reikia...

Ir dar jei kambari laikai viskas neblogai, jei lauke nieko gero. Tiksliai neprisimenu kiek, bet tom paciom salygom ~15 ah maziau talpos jenox geriau suko nei galingesnis baneris. Kalba eina apie lengvaji automobili ir baneris ten stovejo 60-65 ah, jenox lyg ir 45 ah buvo. Kiek pastebejau jei su baneriu ziema neuzkuri pirmu vertimu jau ir neuzkursi.

Buna visko, kaip minėjau mano mtz sunkiai vedasi ir rudenį kai 0c tai šiais metais gal iš ketvirto sukimo užsivedė :) , nes Banner nėra labai ištvermingi ir reikia duot po 2-5 min atsigaut, tai geriau suka ir starterui sveikiau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pribrendo reikalas keisti MTZ52 starterį ir akumuliatorių . Patarkit ,ką dėti . Starterį -didelį ar mažą , ir kodėl , girdėjau maži ant sunkaus sukimo lepesni . Kokio galingumo akumuliatoriaus reiktu su mažu starteriu . Variklis D50 su pakaitinimo žvakėm .

Pas mane MTZ-52 vokietis toks kaip pas tave idejes starteri magneton jau 6m akumas 150ah man pakanka ziema nera pavede

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesat pastebeja kai pirkot traktoriu nauja... orginalai akumuliatoriai ilgiausiai laike 7 metus pratempe.... dbr kiek pirkta tai daugiau niekas 4 metu netempia..

nu jo :) ,kai pirkau traktora is vokieciu deveta,tai nusipirkau ir akumus naujus jenox,jie atlaike beveik 9m is ju puse laiko suko sena mtz starteri(dideli),o vat dabar antri (ne jenox) jau š...a mala... :eusa-think::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nereklamavau po teisybei kaip kad kazkas pastebejo... as daugiau gal renku info....

o pasisakymai kad akumas pastoviai naudojant islaiko 8-10 metu, tai mistika. ir taskas.

na isku buna- esu nupirkes jawa 1992 kokiais 2006 ir su orginaliu akumu, ir puikiausiai pasikrove ir kelis menesius intensyvaus naudojimo puikiai veike, bet tada nudvese.... taip kad pasakojimai kad intensyviai naudojamas akumas gali atitarnaut 10 metu yra mistika.

na tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nereklamavau po teisybei kaip kad kazkas pastebejo... as daugiau gal renku info....

o pasisakymai kad akumas pastoviai naudojant islaiko 8-10 metu, tai mistika. ir taskas.

na isku buna- esu nupirkes jawa 1992 kokiais 2006 ir su orginaliu akumu, ir puikiausiai pasikrove ir kelis menesius intensyvaus naudojimo puikiai veike, bet tada nudvese.... taip kad pasakojimai kad intensyviai naudojamas akumas gali atitarnaut 10 metu yra mistika.

na tiek...

Mistikos jokios nera. Pries savaite pakeiciau vieno is savo subariko akuma, nes pastovejus kelias dienas jau pradejo nebeuzvesti. Stovejo originalus akumas 2001 metu gamybos. Reiskia atlaike 10 metu. Kitam subarikui pakeiciau pries du metus. Jame irgi stovejo originalus 2002 metu. Atlaike 7 metus. Abu subarai is amerikos. Akumai - man anksciau negirdeti Interstate. Ankstesnes Renault irgi originalus laike apie 7 metus. Masina is vokietijos buvo. Nemanau, kad amerikonai ar vokieciai tas masinas mazai eksploatavo.

Pirkti cia, lietuvoje ne vienas mano praktikoje daugiau 4 metu nelaike. Ir tokius faktus patvirtina ne vienas. Netgi zinau auto perekupus, kurie pries kokius 10 metu pakeisdavo senesnius originalius akumus pirktais naujais pigiais, o tuos devetus parduodavo. Ir turejo paklausa, nes laike geriau uz naujus. Faktas tas, kad rinkai uz atlanto arba netgi eu senbuviams kokybe visai kita, net nelyginama su kokybe bananu rinkoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nereklamavau po teisybei kaip kad kazkas pastebejo... as daugiau gal renku info....

o pasisakymai kad akumas pastoviai naudojant islaiko 8-10 metu, tai mistika. ir taskas.

na isku buna- esu nupirkes jawa 1992 kokiais 2006 ir su orginaliu akumu, ir puikiausiai pasikrove ir kelis menesius intensyvaus naudojimo puikiai veike, bet tada nudvese.... taip kad pasakojimai kad intensyviai naudojamas akumas gali atitarnaut 10 metu yra mistika.

na tiek...

Čia reklamos nebuvo, čia buvo gal pasipuikavimas turimais akumuliatoriais, pastebėjimai. O nieko mistiško aš čia nematau nes gamykliniai akumai 1998m mtz buvo idėta vengriški PERION intensyviai naudojant ir žiemą laikė 8 metus, be to su jais buvo apvirtęs :eusa-naughty: Vėliau ieškojom tokių akumuliatorių, niekur neradom prieš 5 metus tai idėjom banner, bet jau nebe ta jėga :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nereklamavau po teisybei kaip kad kazkas pastebejo... as daugiau gal renku info....

o pasisakymai kad akumas pastoviai naudojant islaiko 8-10 metu, tai mistika. ir taskas.

na isku buna- esu nupirkes jawa 1992 kokiais 2006 ir su orginaliu akumu, ir puikiausiai pasikrove ir kelis menesius intensyvaus naudojimo puikiai veike, bet tada nudvese.... taip kad pasakojimai kad intensyviai naudojamas akumas gali atitarnaut 10 metu yra mistika.

na tiek...

Na gal del 10 metu ir mistika bet mano atveju iki 7 metu trauke... aisku jau paskutiniuosius metus reikedo per ziema pakrovinet pries kurima.... Bet orginalai yra orginalai tik nezinau kokia firma bet tokiu kaip kazkas rase nebegavom....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nereklamavau po teisybei kaip kad kazkas pastebejo... as daugiau gal renku info....

o pasisakymai kad akumas pastoviai naudojant islaiko 8-10 metu, tai mistika. ir taskas.

na isku buna- esu nupirkes jawa 1992 kokiais 2006 ir su orginaliu akumu, ir puikiausiai pasikrove ir kelis menesius intensyvaus naudojimo puikiai veike, bet tada nudvese.... taip kad pasakojimai kad intensyviai naudojamas akumas gali atitarnaut 10 metu yra mistika.

na tiek...

Čia reklamos nebuvo, čia buvo gal pasipuikavimas turimais akumuliatoriais, pastebėjimai. O nieko mistiško aš čia nematau nes gamykliniai akumai 1998m mtz buvo idėta vengriški PERION intensyviai naudojant ir žiemą laikė 8 metus, be to su jais buvo apvirtęs :eusa-naughty: Vėliau ieškojom tokių akumuliatorių, niekur neradom prieš 5 metus tai idėjom banner, bet jau nebe ta jėga :icon-neutral:

" pasipuikavimas...."

nu ne, nesizaviu lenkais , jei galeciau deelint rimtesni branda- dziaugciaus, bet..... ka bekalbetumem lenkai savo valdzios pagalba verziasi i prieki su savo gamyba... visose srityse, baldai zemes ukis, maistas, ir t.t. ir su tuo reikia taikytis jei mes juos remiam pirkdami ta pigesni maista, ta pigesne technika ir detales.....

o beje pas juos gi jau 23 nuosimciai pvm......

is ko gi cia kubilas pavydedamas praktikos iesko valstybes gelbejime....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, iskilo man toks klausimukas pas mane traktorius 24v kokio galingumo vertetu pirkti akumuliatorius? beje o ka manote apie bosh gamintoja ar kaip ten isivardina :)

socialine provokacija....

sskirmas uzsidirbo pliusa uz smaikstuma.

.

.

.

imk kokiu 3 Hp, arba 43 Kw.... cia ekvivalentas

beje boshas tokiu nesiulo, gal varta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
na gudručiai kas geriau vienas akumas 200ah ar du po100ah

kadangi gudruciai nesireshkia-

geriau vienas, nes...

pardavejas nusprogus vienam is dvieju akumu gali neduot garantijos....

abu vienodai vistiek nelaikys...

.

na nebent reikalinga padidinta startine srove...

cia eiliuoji iš mandrumo ar iš du.......o

.Pagrindas yra.....na nebent reikalinga padidinta startine srove.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gudručiai kas geriau vienas akumas 200ah ar du po100ah

sunku pasakyt kas yra geriau, pamastykim:

vienas ar du akumai turės tą pati galingumą po 200a*h

startinė srovė bus beveik ta pati, priklauso nuo gamintojo

kai pirksi du ar vieną garantiją duos abiem variantais

palygink kainas kas geriau išeina

pridedu pavyzdį: pas mane du po 100A*h, pas kaimyną vienas 180A*h, aš užvedu nors akumams jau 5 metai, o kaimynas pirko prieš 3metus be pagalbos šiuo metu jau neužveda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...