Jump to content

Ką rinktis JD7830 - Fendt 820 vario - NH 7060 ar puma 210


Recommended Posts

  • Atsakymai 72
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Axionas vienas is geriausiu traukos traktoriu, jei reiktu rinktis tai rinkciausi tarp fendt ir claas axion. Kiti atkrenta butent del traukos savybiu , puma skistalas, jd nepatogus ir slabakas o nh tas pats kaip puma. Kazkam spalva negrazi ar tiesiog turi megiama favorita .

Kažin ar NH visai tas pat kas Case, kalbu apie puma ir NH 7000 serija, ten man rodos varikliai skirtingi ir surinkti vieni Anglijoi kiti Vokietijoi(Austrijoi) Na ir žinoma kainu skirtumas nemažas NH naudai, teko girdet kad NH7070AC su tilto, kabinos amortizacijom, galulaukiu sistema, belaipte transmisija ir visais kitais imanomais pribambasais+ 1,5 tonos svoriai ir tokia nauja ,šustra spalva nudažytas kainuoja apie 305t+pvm, (berods pas ji 225aj vardine galia)

Viktorai, teisingai sakote, pagal tokią komplektąciją, kurią Jūs išvardinote (be priekinės pakabos), kainuoja tokius pinigus. Puma CVX brangesnis ant 20k lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
bet kad nuvažiavus į claas'o atstovybę, jie bruka MF, no ne claas'ą. Bent jau man taip buvo, paklausus apie claasą, sako imk MF, kuris ant kiemo stovi, matai clasą parvežti reikia, jis brangesnis ir panašiai.. :eusa-think:

Man irgi taip paciai buvo.

Be fantazijos tie konekeskiniai sakytu pirkit tik claasa jis brangesnis šviesiai žalias ir tik pagal užsakyma gaminamas taip sakant espešeli for you ne taip kaip fergiusonas ir pigesnis ir spalva nei tvora nei mėta tik jaučiam erzinti ir dar ant kiemo stovi patvori rudija. Turbūt ledai iš kart pajudėtu pirktu žmogeliai mf ir bėktu nuo renuškės toli toli kur akis mato.Žmonės jus ką antra puse renkatės ar darbo įranki :icon-confused::Bent aš kai renkuosi darbo įranki tai savęs klausiu kodėl aš turiu permokėti.Teko dok. filma žiūrėti apie medžiotojus kuriems medžioklė yra pragyvenimo šaltinis o ne hobis tai ten i mišką eidami kirvi ima o ne varna nes taigoje varnai gali benzino pritrūkti, sulūžti ir laukti daliu puse metu kol atsius.Todėl renkasi kirvi o ne varna nes ir galąstuvas visad po ranka jo nereikės nešiotis po mišką su savim.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grazbek - nesinervuok, bo jau pradedi rasyt pievas, nejuokinga.

taigoj medziotojai medzioja su pjuklais ir kirviais.... :eusa-clap::eusa-clap:

Nervuotis nelieka kada raimisx.O medžioja kaip ir aš ginklais tik be šautuvo,peilio ir kirvio nė iš vietos.Beje ko aš čia tas pievas varau kai turėsi laiko pažiurėk ir suprasi apie ka aš čia.http://www.greblikas.net/2010/10/laimingi-zmones.html .Tik labai jau ilgai gali tekti žiurėti nes keturi filmukai po maždaug valanda laiko.

P.s Kas jau kas o tu tikrai turėtum suprasti apie ka aš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grazbek, tai pagal tavo logika, perkiesi koki K701 ir dirbi visus pagrindinius darbus (ari, skuti, seji, kartais priekabas patampai) taip visa diena 4-5 menesius?

mano pirmenybė yra konfortui ir patogumui, todėl renkuosi tokį daiktą, su kuriuo dirbdamas jaučiausi gerai, o ne galvočiau kaip čia greičiau iš jo išlipti ar kaip suminkštinti sankabą, nes nuo visą dieną jos minkymo net kely paskausta...

tas ir su automobiliu, kodėl perkam bmw, mercedes, volvo, toyota hilux ir pan, o ne kokį moskvičiu, žigulį ar niva, juk tai irgi priemonė nusigauti iš taško A į tašką B. Bet ne, reikia konforto, patogumo, ekonomiškumo ir t.t. Tas pats ir su traktoriais. Kiekvienas renkasi pagal savo kriterijus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal mane viskas yra paprastume ir bus matyt kai paramos negausim ar pirksim traktoriu kad ir ta MF,case,chn,valtra ar dar koki kita biesa taip prifarširuota viskuom ko naturoj netgi nenaudoji o pinigai sumokėti.Kai pirksi užsavus ir firma taves pradės klausti ko jame reikia ar ne ir kad kiekvienas žaislas kainuoja pinigus tada bus matyti kokiais traktoriukais dirbsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ši pavasari pas vokietuka ukininka žiu ant kiemo toks pat arklys kaip mano ir dar pusmetčiu naujesnis nu sakau kaip traktorius sako gerai važiuoja.Bet kažko ne toks tas žirgas kažko jam truksta gi žiuriu priekinis tiltas ne toks be amortizacijos.Klausiu kodėl be o jis man brangu sakau kaip brangu juk bazinė komplektacija pasirodo tik mums kaimo jurgiams bazinė kompletacija nes mes remiami ir kitokios nesiulo firmos o kam siulyti jeigu mažiau uždirbsi ant to žirgo o pas juos pirkdamas pats sprendi ko reikia o ko ne.

Supraskit aš šioje vietoje nediskutuoju reikia ar ne to tilto amortizuojančio taip gal patogus dalykas bet kad vadybininkai yra nusprede už mus beveik viska irgi tiesa.Gal tik valtrom pas mus tai negalioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

grazbek, nori pasakyti, kad rinkdamasis JD ar tai kitą tos pačios galios traktorių, paprašęs vietoj amortizuojančio tilto įdėti paprastą ir jo kainą išminusuoti iš "standartinės" komplekcijos kainos, to negautum? Tada klysti, arba neklausiai kiek pabrangina amortizuojantis ar kiek atpigina traktorių paprastas priekinis tiltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ši pavasari pas vokietuka ukininka žiu ant kiemo toks pat arklys kaip mano ir dar pusmetčiu naujesnis nu sakau kaip traktorius sako gerai važiuoja.Bet kažko ne toks tas žirgas kažko jam truksta gi žiuriu priekinis tiltas ne toks be amortizacijos.Klausiu kodėl be o jis man brangu sakau kaip brangu juk bazinė komplektacija pasirodo tik mums kaimo jurgiams bazinė kompletacija nes mes remiami ir kitokios nesiulo firmos o kam siulyti jeigu mažiau uždirbsi ant to žirgo o pas juos pirkdamas pats sprendi ko reikia o ko ne.

Supraskit aš šioje vietoje nediskutuoju reikia ar ne to tilto amortizuojančio taip gal patogus dalykas bet kad vadybininkai yra nusprede už mus beveik viska irgi tiesa.Gal tik valtrom pas mus tai negalioja.

grazbek toks esi ziniuonis bet nepamastai kad net ne vadybininkai gali sprest kas standartinej komplektacijoj o pati gamykla. Pvz hidraulinis kablys ir hidrauliniai stabdziai anglijoje yra standartas o pas mus is viso retas dalykas. Tai taip iseina isdurineja tave vadyba? :) snekorius.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ši pavasari pas vokietuka ukininka žiu ant kiemo toks pat arklys kaip mano ir dar pusmetčiu naujesnis nu sakau kaip traktorius sako gerai važiuoja.Bet kažko ne toks tas žirgas kažko jam truksta gi žiuriu priekinis tiltas ne toks be amortizacijos.Klausiu kodėl be o jis man brangu sakau kaip brangu juk bazinė komplektacija pasirodo tik mums kaimo jurgiams bazinė kompletacija nes mes remiami ir kitokios nesiulo firmos o kam siulyti jeigu mažiau uždirbsi ant to žirgo o pas juos pirkdamas pats sprendi ko reikia o ko ne.

Supraskit aš šioje vietoje nediskutuoju reikia ar ne to tilto amortizuojančio taip gal patogus dalykas bet kad vadybininkai yra nusprede už mus beveik viska irgi tiesa.Gal tik valtrom pas mus tai negalioja.

grazbek toks esi ziniuonis bet nepamastai kad net ne vadybininkai gali sprest kas standartinej komplektacijoj o pati gamykla. Pvz hidraulinis kablys ir hidrauliniai stabdziai anglijoje yra standartas o pas mus is viso retas dalykas. Tai taip iseina isdurineja tave vadyba? :) snekorius.....

Žinau firmu Lietuvoi kuriose kaip tik vadyba sprendžia kokios komplektacijos bus standartas, pasižiuri vadybininkai ka užsisako ukininkai dažniausiai ir iš gamyklos užsako kažkoki kieki tokiu traktoriu ir žinoma tokiu atveju gauna mažesne kaina, bet galima užsakyt daleiskim ir be amortizacijou toki traktoriu tačiau jis kainuoja pasirodo brangiau negu su amortizacija nes yra užsakomas jau papildomai, arba kitas pavizdys kitoi firmoi, serija sudaro nuo maždaug 170 iki 220aj traktoriai ir kainuoja silpniausias ir stipriausias beveik tiek pat, klausiu kodel taip yra atsako kad Lietuvoi daugiausai parduodame 220aj traktoriu, todel mes juos sukomplektuojam savo nuožiura(ka dažniausiai užsisako ukininkai) ir iš anksto užsisakom kažkoki tai kieki tai gauname kažkokias nuolaidas tai partijai, ir rezultate gaunasi, kad galingiausias kainuoja beveik kaip silpniausiaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...