Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Žiūriu šienapjovę belarusui 820. Jau kaip ir potingerį 3,05m. nužiūrėjau,bet va,kad reikia nemažiau 80arklių ant tokios.Dėl variklio nebijau,turbina.Bet ar darbinis laikys?Gal kas šienavote su tokio pločio šienapjovėmis prie belaruso?

Jei pakabinama ir su plausintuvu sienapjove pagalvok ar nestatys traktoriui priekio :eusa-think: mes turim JF prikabinama 3.2 m plocio tampom su belarusu jau keli metai, dar darbinio net nekeitem, galios kaip ir uztenka nelakstant (nupjaunam kasmet mazdaug 250 ha), bet jei noretum tokiu greiciu kokiu leidziama pjauti arkliu tikrai mazoka butu, kazkada pabandziau tai vandeni isvare greitai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siuo metu pjaunu su Forschritu su 3.9 metro rotaciniu kederiu, bet kadangi nera plausintuvu, tai dregme visa zoleje palieka. Tad planuoju pirkti sienapjove prie JD 6620 arba prie JD 7530. Kokios nuomones apie KUHN sienapjoves?galvoju jei prie 7530 tai galetu kombinuota 8.8 metro kabinti gal...niekas neturite kazko panasaus....?tiesiog man reikia nupjauti iki 200 ha zoles, ir reikia visa tai padaryti greitai ir kokybiskai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man per sezona reikia apie 300 ha nupjauti. Apie KUHN sienapjoves geri atsiliepimai kiek girdejau, bet John Deerio sienapjoves geriau kopijuoja tipo.Hm... pas mane kai visi padargai KUHNO tai jais esu labai patenkintas, nes dirbam su dvejomis sejamosiomis su zemes idirbimu-3 ir 4 metru,greblys,vartytuvas,trasu barstytuvas,plugai dveji, vienas 4 korpusu,kitas 6 korpusu, tai kazkaip atrodo kad KUHN ir reiktu pirkti ir toliau :) siaip galvoju, kad man reiktu tokios sienapjoves kad galeciau per 8 valandas nupjauti apie 30 ha zoles...butu optimaliausias variantas...kiek per diena nupjaunate su 3 metru KUHNINE?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei laukai lygus, tai kaip metras taip ha/val, tai 3 metrai 3 ha/val. toliau jau sprest tau, jei traktorius turi priekyje gt, tai imciau viena prieki kita gale, ir varai sau atsiputes

na jei nori tiek daug per valanda nupjauti, sakyciau laukai turi buti ne lygus, bet idealus, be to greitis tik padidina sienapjoviu nusidevejima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...