Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

Manyčiau, kad tas trąšų sušokimas daug priklauso nuo laikymo sąlygų. Kaip esu matęs mauručiuose, trąšos tiesiog į balą sudėtos ant tų padėklų, jie sulūžę, ir jos praktiškai baloje. Nuo to ir prasideda visokie marazmai.
Prieš penketa metų buvau pirkes Lenkiška salietra

tai ant lauko pora maišų prastovėjo visus metus ir pilant į barstyklę nesimatė jokio guziuko. Kaip pasakoja prekybininkai tai į salietra (apie kitas nežinau) dedasi kažkokie priedai kurie neleidžia salietrai sušokt į gabala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš penketa metų buvau pirkes Lenkiška salietra

tai ant lauko pora maišų prastovėjo visus metus ir pilant į barstyklę nesimatė jokio guziuko. Kaip pasakoja prekybininkai tai į salietra (apie kitas nežinau) dedasi kažkokie priedai kurie neleidžia salietrai sušokt į gabala.

Pirk lietuviška ir bus lygiai tas pats kam tau svetimos gamybos patriotas buk savos šalies.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
gal kas dirbo siemet su nutrivanais? ar yra kokie rezultatai ar tik akiu dumimas?buvau uzsisakes bet laiku nepristate tai ir neemiau,but ydomu suzinot ar verta y juos investuot? :D

Visos parduodamos mikroelementines trasos yra butinos augalams - pasak pardaveju!!! bet pabandzius purkst ir nerpurks esminio skirtumo nera!!!

ispustas reikalas - mikrolelementai, mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuom jus vadovaujates sakydami esminio skirtumo nebuvo", tai kad syki nupursket ir nepribiro priedo tonos derliaus tai jus ji ir i siuksline metat

Paskaiciuok pats , nutrivante mikriku labai mazai o makro trasu isvis augalams kaip baznycioj su krapilu , 2kg/ha mazdaug 35lt o jei grudu tonos kaina 400lt tai man turi dadeti bent 100kg , kad butu ant nulio o kur dar vaziavimas per lauka ? :eusa-think:

Pries tris metus as taipat griudavau uz mikro trasas, bet tikrai esmes nekeicia. Kitas reikalas jei yra istirta dirva ir zinai butent ko reikia , tada gal... jei tikrai zinotum jog butent truksta kokio mangano , cinko , magnio ar dar biesas ko ir ne lytra reikia supilti o desimt . Kada kaimynai aplink kulia ta pati kaip ir tu, ir nededa svestu vandeneliu o seria makro trasomis, kaip ir tu , pradedi mastyt ar tikrai to reikia . Velgi , zinau jog reikia, bet desimteriopai daugiau o tai jau neatsiperka ir prie superiniu derliu. Vat ir gaunasi pelnas ne man, o pardavejui paserti.

P.S Maisto papildai taip reklamuojami tv laidose ar duoda nauda ??? Pabandom atsisakyti pusryciu , geru pietu ,o vietoj ju tablete ar kapsulyte maisto papildu ir i miska malku kirsti :eusa-shifty:

Na ir pabaigai . paimi 0,5 litro snapso , supili i vonia pilna vandens ir nusimaudai , klausimas jauciasi kas ar ne :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

karta teko su gerb Liaku diskutuot apie visus mikro ir pan, tai visu pirma mes tikim tuo kas parasyta ant pakuotes (taip ir turetu but) o kiek ten ko yra tai ne pats dievas nezino, pardavejas deklaruoja vienus kiekius, o is ju prieinamu formu augalams gal dar maziau, ir dar lietuvoje nelabai yra kas ta visa misinuka tiksliai istirtu ir tikslia isvada padarytu su visais skaiciais, kiek zinau tokios laboratorijos nesaliskos yra tik vokietijoj ir prancuzijoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skaitau ir netikiu,nejau valstieciai mastyt pradejo.Malonu matyt.

... :D nu blyn - vonion, ane ,..nu šakes (lygtai Zita iš Mažekių".) .manyčiau nevalstietiškas mąstymas ...o vat pardavėjas trąšų iš Mažeikių-forumo dalyvis, tikrai -sąžiningas , biski man "sukliuvęs " buvo ,bet...labai operatyviai tą problemytę išsprendėm...ir įtariu , kad teks "užmegst ".. :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuom jus vadovaujates sakydami esminio skirtumo nebuvo", tai kad syki nupursket ir nepribiro priedo tonos derliaus tai jus ji ir i siuksline metat

Paskaiciuok pats , nutrivante mikriku labai mazai o makro trasu isvis augalams kaip baznycioj su krapilu , 2kg/ha mazdaug 35lt o jei grudu tonos kaina 400lt tai man turi dadeti bent 100kg , kad butu ant nulio o kur dar vaziavimas per lauka ? :eusa-think:

Pries tris metus as taipat griudavau uz mikro trasas, bet tikrai esmes nekeicia. Kitas reikalas jei yra istirta dirva ir zinai butent ko reikia , tada gal... jei tikrai zinotum jog butent truksta kokio mangano , cinko , magnio ar dar biesas ko ir ne lytra reikia supilti o desimt . Kada kaimynai aplink kulia ta pati kaip ir tu, ir nededa svestu vandeneliu o seria makro trasomis, kaip ir tu , pradedi mastyt ar tikrai to reikia . Velgi , zinau jog reikia, bet desimteriopai daugiau o tai jau neatsiperka ir prie superiniu derliu. Vat ir gaunasi pelnas ne man, o pardavejui paserti.

P.S Maisto papildai taip reklamuojami tv laidose ar duoda nauda ??? Pabandom atsisakyti pusryciu , geru pietu ,o vietoj ju tablete ar kapsulyte maisto papildu ir i miska malku kirsti :eusa-shifty:

Na ir pabaigai . paimi 0,5 litro snapso , supili i vonia pilna vandens ir nusimaudai , klausimas jauciasi kas ar ne :icon-wink:

Labai net gi pritariu ir ne vien apie mikrikus reiktų kalbėt. Skelbiama kad: N, P, K, S, mikrikai, herbicidai, fungicidai, insekticidai, beicai, sėjos kokybė, įdirbimo kokybė, tręšimas karbamidu per lapus, duoda kiekvienas atskirai vos ne po toną derliaus priedą, N ir fungicidai neva dar daugiau. :o Tai po kiek tad turėtumėm kulti jei viską naudojant? Dadėjus prie bazinio (apie 2t/ha) turėtų gautis jau kokia 14 t/ha derlius. :lol: Aišku reklama išpūsta kaip reikiant, ypač mikrikų. Bet klausimas bent jau man kyla, o kaip su derliaus kokybe? Ar galima be mikrikų, be fungicidų, be karbamido per lapus ir kt., išauginti kokybišką derlių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S Maisto papildai taip reklamuojami tv laidose ar duoda nauda ??? Pabandom atsisakyti pusryciu , geru pietu ,o vietoj ju tablete ar kapsulyte maisto papildu ir i miska malku kirsti :eusa-shifty:

Na ir pabaigai . paimi 0,5 litro snapso , supili i vonia pilna vandens ir nusimaudai , klausimas jauciasi kas ar ne :icon-wink:

Labai net gi pritariu ir ne vien apie mikrikus reiktų kalbėt. Skelbiama kad: N, P, K, S, mikrikai, herbicidai, fungicidai, insekticidai, beicai, sėjos kokybė, įdirbimo kokybė, tręšimas karbamidu per lapus, duoda kiekvienas atskirai vos ne po toną derliaus priedą, N ir fungicidai neva dar daugiau. :o Tai po kiek tad turėtumėm kulti jei viską naudojant? Dadėjus prie bazinio (apie 2t/ha) turėtų gautis jau kokia 14 t/ha derlius. :lol: Aišku reklama išpūsta kaip reikiant, ypač mikrikų. Bet klausimas bent jau man kyla, o kaip su derliaus kokybe? Ar galima be mikrikų, be fungicidų, be karbamido per lapus ir kt., išauginti kokybišką derlių?

bent jau be karbamido tikrai galima, purksiau karbamido 20kg/ha bamblejimo pradzioj, daugiau nei pries zydejima nei po zydejimo ir z.kvieciai ejo ekstra ir pirma klase jau antri metai, sia vasara pabandziau vasariniam kvieciam zydejimo pabaigoj uztresiau po 100kg/ha salietros tai grudai labai stambus buvo bet i maistinius nejo nes padyge buvo nuo tokio kiekio lietaus kaip siemet, taigi darau isvada kad gali purkst kiek nori tu svestu vandeneliu bet jei lietus viska nulis ir nebus tos kokybes, o jei nebuna dideliu lietu kai jau kult reikia tai gali ir be tu zaidimu su karbamidu uzaugint kuo puikiausiai maistinius javus todel daugiau nenaudoju karbamido kokybei gerint kaip vadina, geriau pagrindini tresima gera padaryt

Kažkaip čia pats sau prieštarauji: "be karbamido galima, purškiau karbamido...". Jei būtum nepurškęs visai tai būtų kaip ir aišku. Dabar... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip čia pats sau prieštarauji: "be karbamido galima, purškiau karbamido...". Jei būtum nepurškęs visai tai būtų kaip ir aišku. Dabar... :icon-rolleyes:

na as karbamida purksiau bamblejimo pradzioj, o minti turejau javu kokybe purskiant pries zydejima arba po zydejimo, kad karbamidas man itakos javu kokybei neturejo

Šiaip realiai ko gero. Bet gal kaiką dar purškei, mikrikus ar pan.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bamblejimo metu purskiau 1l/ha agroplius javams ir 5kg/ha magnio sulfato. anksciau visad purksdavom po zydejimo karbamidu bet pabandem nepurkst ir tas pats gaunas nezinau gal cia tik taip pasiseke, nesakau kad nepurkst tiesiog dabar bandom taip

Metai metams irgi nelygu. Purškiant manau kiek apsidraudi, jei ką, jei blogesni orai, dar gali tikėtis geros kokybės. Šiemet pas mane net po kelių stiprių lietų kokybė išliko beveik nepakitus, jei ne tas kritimo skaičius. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...