Jump to content

KVIETRUGIAI


Raimisx

Recommended Posts

Aš tai pernai buvau pasėjęs apie apie 2,5-2,6mln, pjoviau panašiai kaip ir tie kurie sėjo po 4,5mln ar daugiau.

Vakar buvo gerai, vakar gėrėm, o šiandien pagirios... :)

Pernai buvo pernai, o šiemet yra šiemet. Pernai buvo išskirtiniai per 20 ar daugiau metų drėgniausi metai, o šiemet bent jau pas mus atvirkščiai, vieni iš sausiausių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
kaip jum kvietrugiai is ziemojo? man tai visiem kaput ziuriu yra, gal kas turit kokia stebuklinga veisle kuri atlaike?

66ha Visi žuvo 99% . Aišku 1% pakrasciuose gyvas . Bet atsesiu viska. Keistai labai kad jie neišgyveo o kviečiai gyvi.

Pas mane durpyne visai nurudave. Kitur ikalnes ir kalniukai stipriai išretėje, nuokalnės ir užuovejos žalios. :( Kuo atsėti žadate? :eusa-think: Kaip vasariniai kvietrugiai pagal kulimo laika lyginant su miežiais ar v.kviečiais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jum kvietrugiai is ziemojo? man tai visiem kaput ziuriu yra, gal kas turit kokia stebuklinga veisle kuri atlaike?

66ha Visi žuvo 99% . Aišku 1% pakrasciuose gyvas . Bet atsesiu viska. Keistai labai kad jie neišgyveo o kviečiai gyvi.

Pas mane durpyne visai nurudave. Kitur ikalnes ir kalniukai stipriai išretėje, nuokalnės ir užuovejos žalios. :( Kuo atsėti žadate? :eusa-think: Kaip vasariniai kvietrugiai pagal kulimo laika lyginant su miežiais ar v.kviečiais?

pas mane irgi kur durpe buvo juoda zeme paliko, dar ant kalveliu zaliuoja, kur veslesni buvo tai gali lauka kaip sena zole nudeginti visas sausas, ekologiniai mazesni buvo tie dar siek tiek gyybe rodo, bet labai reti, ir balandu nezadu auginti tai reikes perseti,

siemet kaip suprantu bus kvietrugiu trukumas, bet ta kompensuos mieziais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jum kvietrugiai is ziemojo? man tai visiem kaput ziuriu yra, gal kas turit kokia stebuklinga veisle kuri atlaike?

66ha Visi žuvo 99% . Aišku 1% pakrasciuose gyvas . Bet atsesiu viska. Keistai labai kad jie neišgyveo o kviečiai gyvi.

Pas mane durpyne visai nurudave. Kitur ikalnes ir kalniukai stipriai išretėje, nuokalnės ir užuovejos žalios. :( Kuo atsėti žadate? :eusa-think: Kaip vasariniai kvietrugiai pagal kulimo laika lyginant su miežiais ar v.kviečiais?

Vasariniai kvietrugiai pagal kūlimo laiką yra gerokai vėlyvesni lyginant su mieziais ar v.kviečiais, bent jau mano bandytos cargo ir milkaro veislės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...