Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

http://www.avena.lt/prekes_triusiams/girdylos_triusiams/KR74160

Man va tokios pradejo nepatikti is pradziu nusipirkes uvau apie 10 tai dar nieko ten viena kita kapset pradejo bet dabar is 30 tokiu girdyklu vos ne puse kapsi per ta sratuka buvo kad net naujos is karto kapsejo tai seip na nepatinka det vis po apacia koks indelis kad nekapsetu ant dureliu... Gal kas koki kitoki buda zino kaip sutvarjyt kad neleistu vandens per ta sratuka?

taigi cia ardomas nipelis. atsuk ir isvalyk siuksles ir nekapses

Aha laba diena nezinojau tarsi to paimkit naujus nusipirke ir isvalykit jiems siuksles pazesit kiek ten siuksliu pilna...Gi rasau kad net nauji kapsi kokios juose siuksles buna atsukes visus buvau ir neivienas nesusitvarke nuo atsukimo ir pravalymo nes ten nieko nebudavo jokiu siuksliu...

Pas mane tokio pacios tik nipelis su spyruokle kaip supratau is nuorodos tavo nipeliai bespyruokles todel tau patarciau pabandyt pakeis tuos kapsincius nipelius i nipelius su spyruoklem.Pas mane jose ir vanduo buvo pernai ziema uzsales jau ir antra ziema ateina ir jokio kapsejimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokio pacios tik nipelis su spyruokle kaip supratau is nuorodos tavo nipeliai bespyruokles todel tau patarciau pabandyt pakeis tuos kapsincius nipelius i nipelius su spyruoklem.Pas mane jose ir vanduo buvo pernai ziema uzsales jau ir antra ziema ateina ir jokio kapsejimo.

Taip jus teisus be bet as ir nemates niekur su spyruokle kur jus pirkote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
sveiki kas laiko triusius vidui kaip su kvapu as perkeliau I vidu tai siaubas koks kvapas 10 kvad. patalpoi 6 triusei vienas narvas 6 vietu duris placios atidaritos ismatos nubega I kibira triusei sedi ant grindu su tarpai , gal kokia dar ventilecija darit ar vel I lauka nest :(

mano kletkos kluone su triusiais, bet stogas is groteliu, apacioj grotos, ventiliacija puiki. Sieno pridedu guoli ju ir vsio. zinoma ir guoli primyza, prisika tai kas savaite meziu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas laiko triusius vidui kaip su kvapu as perkeliau I vidu tai siaubas koks kvapas 10 kvad. patalpoi 6 triusei vienas narvas 6 vietu duris placios atidaritos ismatos nubega I kibira triusei sedi ant grindu su tarpai , gal kokia dar ventilecija darit ar vel I lauka nest :(

Su probiotiku papurski narvo viduje 2 kartus per savaite ir tokio stipraus kvapo nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, triušininkai ir jiems prijaučiantys...Nutariaus ir aš įsiliet į jūsų gretas.Nežinau ar gerai darau, bet pradedu po truputėlį ilgaausius augint>visą, ką čia jūs rašėte perskaičiau, todėl noriu grįžti tiesiogiai prie narvų gamybos temos.Kaip manote ar jaunimėliui tiks grindys tinklinės, kurių akutės dydis16x25x2mm.vielos storisTai naujovė Steel market firmoj.Sako poreikis iš triušininkų buvo didelis...Beje jie ir 25x50 turi. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, triušininkai ir jiems prijaučiantys...Nutariaus ir aš įsiliet į jūsų gretas.Nežinau ar gerai darau, bet pradedu po truputėlį ilgaausius augint>visą, ką čia jūs rašėte perskaičiau, todėl noriu grįžti tiesiogiai prie narvų gamybos temos.Kaip manote ar jaunimėliui tiks grindys tinklinės, kurių akutės dydis16x25x2mm.vielos storisTai naujovė Steel market firmoj.Sako poreikis iš triušininkų buvo didelis...Beje jie ir 25x50 turi. :icon-wink:

Manau tikrai per dideles. Pas mane tai medinis grindys, bet daug pas ka maciau 13x25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, triušininkai ir jiems prijaučiantys...Nutariaus ir aš įsiliet į jūsų gretas.Nežinau ar gerai darau, bet pradedu po truputėlį ilgaausius augint>visą, ką čia jūs rašėte perskaičiau, todėl noriu grįžti tiesiogiai prie narvų gamybos temos.Kaip manote ar jaunimėliui tiks grindys tinklinės, kurių akutės dydis16x25x2mm.vielos storisTai naujovė Steel market firmoj.Sako poreikis iš triušininkų buvo didelis...Beje jie ir 25x50 turi. :icon-wink:

Manau tikrai per dideles. Pas mane tai medinis grindys, bet daug pas ka maciau 13x25.

As irgi motininius gardus padares esu medinem grindim, tiesa juosteles 40mm, su 16mm. tarpais.Dirba jos puikiai,buvau bandes tarpa 13mm., tai kakutis stringa :icon-eek: , gal todel, kad avinu pateles gan dideles, tai ir reikalas didokas, todel jau reikia rupintis busimu jaunimu. Nusprendziau padaryt jiems narvus vieliniius, kadangi maniskai visi patalpoj gyvena, nemanau kad lauke auginsiu, kol vietos uzteks visi tvatuke bus.tai ir galvoju ar neuzpjausiu grybo su 16x25 tinklu.Kazkas minejes buvo, kad 13x25 truputeli per siauras, nors kita vertus jauniems gal ir pats tas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas laiko triusius vidui kaip su kvapu as perkeliau I vidu tai siaubas koks kvapas 10 kvad. patalpoi 6 triusei vienas narvas 6 vietu duris placios atidaritos ismatos nubega I kibira triusei sedi ant grindu su tarpai , gal kokia dar ventilecija darit ar vel I lauka nest :(

mano kletkos kluone su triusiais, bet stogas is groteliu, apacioj grotos, ventiliacija puiki. Sieno pridedu guoli ju ir vsio. zinoma ir guoli primyza, prisika tai kas savaite meziu :D

Nesu zalias statyboje, tai manau,kad vien praviros durys maksimalaus rezultato neduos.turi buti ventiliacija, nori tu to ar ne, kitaip kvapo nepasalinsi.Kad neeikvot silumos, durk skyle oro padavimui salia duru ir kitoj pusej priesais dar viena istraukimui, nupirk buitini istraukeja diam.125, pastatyk taimeri uz 16 lt. ir kad pataupyt elektros sanaudas karts nuo karto leisk jam dirbt, o i kibira su sysium bandyk pjuvenu imest ar samanu, jos gerai absorbuoja.

Dar kazkur nete maciau, kad pusu sakeliu prilauzo ir prideda ant gardu, turbut geresnis kvapas buna :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas laiko triusius vidui kaip su kvapu as perkeliau I vidu tai siaubas koks kvapas 10 kvad. patalpoi 6 triusei vienas narvas 6 vietu duris placios atidaritos ismatos nubega I kibira triusei sedi ant grindu su tarpai , gal kokia dar ventilecija darit ar vel I lauka nest :(

mano kletkos kluone su triusiais, bet stogas is groteliu, apacioj grotos, ventiliacija puiki. Sieno pridedu guoli ju ir vsio. zinoma ir guoli primyza, prisika tai kas savaite meziu :D

Nesu zalias statyboje, tai manau,kad vien praviros durys maksimalaus rezultato neduos.turi buti ventiliacija, nori tu to ar ne, kitaip kvapo nepasalinsi.Kad neeikvot silumos, durk skyle oro padavimui salia duru ir kitoj pusej priesais dar viena istraukimui, nupirk buitini istraukeja diam.125, pastatyk taimeri uz 16 lt. ir kad pataupyt elektros sanaudas karts nuo karto leisk jam dirbt, o i kibira su sysium bandyk pjuvenu imest ar samanu, jos gerai absorbuoja.

Dar kazkur nete maciau, kad pusu sakeliu prilauzo ir prideda ant gardu, turbut geresnis kvapas buna :P

kam dar ta ventiletoriu statyt? truputi i virsu isvesti vamzdi ir trauka bus be jokio ventiletoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

83e941322981016e899ff9a7d2ecf474815.JPG[/url]

visai neblogai padaryta :eusa-clap:

dėkui. :) iš pirmo galvojau gal tris aukštus reikėjo daryt? nes kiekvienas narvas turi dideles lubas ir būtų tikrai išėję trečia aukšta padaryt.. bet manau gal būtų perdaug suspausta viskas :eusa-shifty::eusa-doh:

Kokio aukscio lubos?

Prieš porą metų darėm, tai nelabai pamenu. Narvo tai bus 80-90cm berods. bijau pameluoti :eusa-liar:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Grazus, tvarkingi narvai.

Kazka panasaus as turejau, bet man nepasiteisino, visu pirma tai OSB plokste su nagais kiaurai suvaro, tenka lopyt, kalt su skarda. Man atrodo kad sienui naudojot tinkla (akies dydis 50x50) - tada mazi triusiukai pralenda ir buna negrai. Lauke laikyti man nepatiko, ziema sniegas, vejas, dangstai ten juos ir tt.

Na tai mano patirtis...

P.S. gerai kad papildomai aptveret.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazus, tvarkingi narvai.

Kazka panasaus as turejau, bet man nepasiteisino, visu pirma tai OSB plokste su nagais kiaurai suvaro, tenka lopyt, kalt su skarda. Man atrodo kad sienui naudojot tinkla (akies dydis 50x50) - tada mazi triusiukai pralenda ir buna negrai. Lauke laikyti man nepatiko, ziema sniegas, vejas, dangstai ten juos ir tt.

Na tai mano patirtis...

P.S. gerai kad papildomai aptveret.. :)

Sveiki,

Del OSB problemu dar nekilo, nors viena iš ploniausiu, nepastebėjau, kad graužtu ar draskytu. Bruselius apgraužė... bet nepasakyčiau, kad labai. Gal dar per jauni.

Dėl tinklo šienui, tai 50x75, jau tankinau, nes begioja iš vienos pusės į kitą.

Dėl žienos sezono nepakomentuosiu, dar tik pradedu, bet turiu galimybę padaryti narvus pastogei, tai rudeniop reikės pamastyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...