Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Sveiki viskas priklauso nuo triusio veisles del narvo gabaritu tik patarciau jokiu sietiniu grindu pats siuo metu persidariau narvus tai grindis dejau medzio-cemento plokste su nuolydziu sisiukui nubegt link galines sieneles dar palikau tarpa 10mm ir nebenaudoju jokiu edziu sienui...sekmes konstruojant.. tiesa jai nenorit kad grauztu plokste ja nudazykit man pasiteisino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Narvus gaminam patis,patelem darom didelius,turim vietos ir laikom lauke,ir kaip pastebejau megsta paisdikauti :eusa-dance:,beto kai atveda triusiukus turi buti vietos,narvas mazdaug 140*60, cia flandrams.Jau kiek kartu atveda po 8 triusiukus ir visus uzaugina.

O kalifornams narvas 70*60.

Cia mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

sveiki. nusibodo triusininkyste, todel isiparduodu. parduodu tipo pramoninio auginimo narvus su seryklom bei nipeliu sistema ( norint pasijungt reiks slanguos kad prie vamzdeliu susijunginet, nedidele investicija) narveliai is cinkuoto tinklo, paciu gardeliu apie 90 ()jei kas domisi suskaiciuosiu, nes isardyta dabar daugiau nei puse. susideda jie 2 aukstais, kiek ziurejau jei mazoka vietos tai galima ir 3. ismatos krenta ant zemes, jei norit sert sienu ar zole tai ant tinklo uzmeti ir viskas. zodziu labai paprasta prieziura ir auginimas. i komplekta ieina (gali ir neiieiti :icon-mrgreen: ) 23 triusiai(2 maziukai 2 veisliniai patinai avinas ir sidabrinis 3 mirtininkai patinai ir 16 jau kergiamu pateliu) triusiai nesergantys, visada skiepijami dvivalente vakcina. siulom kaina.nuotraukas ikelsiu. jei kaina neitiks, nebijokit, pasakysiu as jums  :icon-mrgreen:

 

zodziu imeskit savo emaila kas sugebat foto ikelt, nesugebu as.ta foto prastos kokybes, bet esme suprasit  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kai triušiai būna ant tinklo kaip jus žiemą šalinate išmatas iš po apačios juk viskas sušala? ir po gardo kanors pasidedate, kad būtų lengviau viską susemti? Aš kalbų apie triušius laukė. Aš kalbų apie garda kuris stovi ant kojų pastatytas, ir po apačią nėra dėžutės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki gal kas esate automatizave savo triušides? Automatinis pašarų padavimas į šėryklas, mėšlo šalinimas. Mastau apie toki dalyką, kilo daug idėjų tai susidomėjau gal jau kas turi tokias sistemas ir pasidalintų patirtimi. Automatizavima daryčiau pats, esu automatikos sistemų inžinierius projektuotojas tad pats valdymas ir programa problemų nesukeltų, tik truputi su procesu nesugalvoju kaip kuo pigau padaryti mechanine pašarų tiekimo dalį. pasidalinkit kas domisi šia sritima ar yra susimontavę kažką pas save

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki gal kas esate automatizave savo triušides? Automatinis pašarų padavimas į šėryklas, mėšlo šalinimas. Mastau apie toki dalyką, kilo daug idėjų tai susidomėjau gal jau kas turi tokias sistemas ir pasidalintų patirtimi. Automatizavima daryčiau pats, esu automatikos sistemų inžinierius projektuotojas tad pats valdymas ir programa problemų nesukeltų, tik truputi su procesu nesugalvoju kaip kuo pigau padaryti mechanine pašarų tiekimo dalį. pasidalinkit kas domisi šia sritima ar yra susimontavę kažką pas save

kombikorma ar grudus automatizuot labai paprasta. tereiks tik varikliuka ijungt, nors ir ji galima uzprogramuot... minusas kad posukiu nepadarysi. tad kiek eiliu tiek varikliuku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki, užduosiu keleta klausimu :). 1.kokio dydžio akutės turėtu būti melalinių triušiu narvu prieaugliui ? 2.bet ant tu metaliniu grindu bus vis dedami šaudai, tai kokio maždaug akučių dydis turėtu būti? narvai bus trimis aukštais po apačia dėsiu skarda , bus iš medžio rėmai. 3.O gal prie tu rėmu prikonstruoti ta tinkla o skarda apačioje (bet ar neslidinės nors ir bus šiaudai)?? Šeip turiu kelis padares bet kitaip- 3 aukštu , medinei rėmai , o metaliniai narvai sukišti i tuos medinius rėmus, gar apskardinta kad ne š..... tai toks yra varijantas pas mane. Bet galvoju pirkti tinkla ir darytis biški kitaip,, kaip patartumėtete???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...