Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

Dimulia, gal gali savo girdyklų foto įdėt? Tiesiog šiuo metu ieškau, kad būtų patogiau. Tad ir domiuosi

nueik i jo internetine parduotuve ir paziuresi manau jis tau nuoroda atsius i pm kad nebutu reklamos. as is jo pirkau ir esu patenkintas tu dangteliu net nedejau nes kasdien uzsala vanduot tai tik nukabini sumeti i kibira su karstu vandeniu ir po 5 min vel kabini gal jau 30 kartu jose buvo visiskais ledas ir is dabar naudojamu kolkas visos sveikos be jokiu trukimu ar vandens praleidimo pro nipeli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia, gal gali savo girdyklų foto įdėt? Tiesiog šiuo metu ieškau, kad būtų patogiau. Tad ir domiuosi

nueik i jo internetine parduotuve ir paziuresi manau jis tau nuoroda atsius i pm kad nebutu reklamos. as is jo pirkau ir esu patenkintas tu dangteliu net nedejau nes kasdien uzsala vanduot tai tik nukabini sumeti i kibira su karstu vandeniu ir po 5 min vel kabini gal jau 30 kartu jose buvo visiskais ledas ir is dabar naudojamu kolkas visos sveikos be jokiu trukimu ar vandens praleidimo pro nipeli

o siaip tai cia istisai forume matyt tokia reklama kaip smulkus ukis ant jos paspausk ir ten rasi pasirinkima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia, gal gali savo girdyklų foto įdėt? Tiesiog šiuo metu ieškau, kad būtų patogiau. Tad ir domiuosi

nueik i jo internetine parduotuve ir paziuresi manau jis tau nuoroda atsius i pm kad nebutu reklamos. as is jo pirkau ir esu patenkintas tu dangteliu net nedejau nes kasdien uzsala vanduot tai tik nukabini sumeti i kibira su karstu vandeniu ir po 5 min vel kabini gal jau 30 kartu jose buvo visiskais ledas ir is dabar naudojamu kolkas visos sveikos be jokiu trukimu ar vandens praleidimo pro nipeli

o siaip tai cia istisai forume matyt tokia reklama kaip smulkus ukis ant jos paspausk ir ten rasi pasirinkima

Smulkų ūkį žinau. Tik nežinojau, kas tuo užsiima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Gražu...o kur šlapimas dedasi? Kol nauja, suprantu, kad dar gražiai atrodo, bet po laiko visvien pradės viskas kauptis... :icon-confused:

slapimas del nuolydzio bega i dureliu puse,todel jau matosi nesvarumai priekyje,mano meistrai nusprende,kad nuolydis butu i prieki,nors zinau,kad triusiai daro viska prie sienos,tai maniskiams teko prisitaikyt daro sone arba prieky,pripilu pjuvenu ir skiedru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 3 aukstu ir plokste lentos ant virsaus linoliaumas arba plokste bet is kur pas jus to vadinamu tiek daug nesvarumu ar dregmes gaunasi as kloju jiems siaudais sienu ir ten jiems ir sausa ir jauku ir aisku isvalai kas savaite ar 2 gal ir veliau jai po 1 buna tai nebuna ten tu jokiu daug nubegimu cia gi triusiai ne karves kokios... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Kas šeriat žolia tai nedarykit labai mažų narvų, kadangi gavę su rasa ar lietum žolės gali išpūst ir jai negali pajudėt triušis , gali liūdnai baigtis, o jai jau išpūtė tai galima bandyt pavaikyt gerai , turėtų padėt. Išbandyt dar neteko .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...