Jump to content

Daržiukas šeimai


Loreta

Recommended Posts

šiemet labai "nudegiau" su Durpetos durpemis, pasejau agurkus, kai sudygo, tai 2 sav. raitesi ir neaugo netgi pasodinus, kol saknys nepasieke dirvos grunto. Kiek girdejau pries kelis metus Kedainiuose taipogi daug darzininku "nudege "su durpetos durpem, nors šita kompanija okupavusi senukus ir kt parduotuves, bet šios kompanijos durpiu daugiai NEPIRKSIU, kai paskambinau ir pasakiau apie situacija, tai is durpetos jokios reakcijos nei atsiprasymo, nei pasidomejimo kas ir kaip, o man DIDŽIULIAI NUOSTOLIAI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 152
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 savaičių...

kas link mulčiavimo, tai šiemet dariau pirmus metus, man patiko, darysiu ir kita met...Mulčiavau nupjauta žole iš žolepjovės, nes pjaunamas plotas apie 30 a beveik kas savaitę, o daržo apie 15 a. Šiltnamyje mulčiavau pomidorus, super, nereikia ravėti(savo neprofesionalo akimis matau tik tame privalumus), svogūnus, česnakus, pupeles, špr. pupeles, kopūstus. Kopūstų mulčiuoti neapsimoka, nes geriau juos apkaupti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal pasidžiaugtumėt su kitais savo daržiukų derliais?

Mano morkos - milžiniško, nors nieko ypatingo nedariau, net neretinau. Tiesa, rudenį tradiciškai daržas buvo patręštas perpuvusiu mėšlu.

Buvo didelis lauke pasodintų pomidorų derlius, tik matyt dangstyti nakčiai nuo rūkų ir rasos visvien reikia - užpuolė maras.

Šiltnamyje gausiai žydėjo baklažanai, tik neužmezgė nė vieno vaisiaus. Įdomu kodėl?

"Eksperimentavau" su burokėlių, burokų ir vėlyvųjų kopūsų rasoda - labai vėlai persodinau, net liepos 7-9 d.d.!!! Burok4liai ir burokai užaugo kuo puikiausi! Vėlyv. kopūstams, žinoma, pritrūko savaitės kitos. Tarp jų buvo įsimaišiusi kažkokia kitokia veislė, tai galvą susuko labai gražią. Kalafiorai irgi susuko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano morkos visiskai normalios, yra ir biskiukas nedideliu, bet derlium dziaugiuosi labai, nes uosvis sake, kad ten kur jas sejau buvo nederlinga zeme ir mane, kad man isvis niekas neaugs :( jokio meslo irgi nebuvo...

Bet svogunai is seklu tai tikrai dideli ir grazus uzaugo :)

O va lauko pomidorai greitai puti pradejo :( tai jau senai, senai nuroviau viska...

Runkelius ir kopustus nuemem tik vakar, tu derlius toks per viduriuka sakyciau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svogūnus užsiauginai iš tų mažų juodų sėklyčių? Kada pasėjai?

Morkoms per daug derlingos žemės ir nereikia.

Taip is tu mazyciu seklu, sejau gal kovo men, stengiausi kuo reciau i dezute, ispikavau i darza kaip ir paprastus svogunus geguzes prazdioj... Uosvis ziurejo, galva kraipe, o po to dyvinosi kad tokie dideli uzaugo :)

Seklas pirkau "Zalioj stotelej" paprasiau pardavesos dideliu saldiniu svogunu :)

Tai kitais metais jau sake ir mama su mociute augins tokius :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiltnamyje gausiai žydėjo baklažanai, tik neužmezgė nė vieno vaisiaus. Įdomu kodėl?

gal mažai laistėt (jei lapai vyto, ar žiedus metė), nes jie labai mėgsta drėgmę, pas mus jei tik nepalaistydavai kaip mat mesdavo žiedus, lapai džiūdavo

Ačiū, kitais metais turėsiu minty.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Aš irgi šiemet žadu mulčiuoti. pirskiu smulkintuvą daržo atliekoms smulkinti ir plonoms šakelėms. Nusipirkau mikrobiologinių trąšų Baikal EM 1 http://www.eparduotuve.sodyba.org/, pasilaistys su mikroorganizmais, kuriems reikia smulkaus mulčo ir drėgmės. Tikiuosi, kad augalia bus daug atsparesni.

Dar nusipirkau Biokal 01 - tai trąšos su biohumuso ir augalų ekstraktais, pernai man patiko. O jeigu jas teisingai panaudojus, bulvės bus be koloradų, tik maro kažkaip nesustabod (šitai žinau iš kitų patirties)

Bet naudojant mikroorganizmus, pesti/insekti/herbicidų nebegali naudoti, nes numarinsi tuos mikroorganizmus.

O kaip ir kuo mulčuojate iš rudens?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...