Jump to content

Daržiukas šeimai


Loreta

Recommended Posts

  • Atsakymai 152
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Fungicidu laistyti prei6 s4jant ar galima jau ir daigeliams išlindus sudygus? Kaip supratau, uždarame substrate veisiasi grybeliai? O gal atidarius matois plika akimi matosi ar yra grybelis, ar ne?

O manes irgi laukia tas pats kas VIP - irgi užsėjom viena plotelį:))) O be to netoli užsėjom laukelį žolės mišiniu, tai dobiliukų sėklų prisibarstė visur......................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Fungicidu laistyti prei6 s4jant ar galima jau ir daigeliams išlindus sudygus? Kaip supratau, uždarame substrate veisiasi grybeliai? O gal atidarius matois plika akimi matosi ar yra grybelis, ar ne?

O manes irgi laukia tas pats kas VIP - irgi užsėjom viena plotelį:))) O be to netoli užsėjom laukelį žolės mišiniu, tai dobiliukų sėklų prisibarstė visur......................

Tai ir sau augindami maistą -skaninat chemija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na mano pomidorai jau seniai indeliuose sudyge ir auga. Tik gal galit man pradedanciai naujokei pasakyti, ka toliau daryti? Ar reikia juos kazkuo laistyt, kad kotukai butu tvirtesni?

Ir dar. Paprikas padejau vienu metu, bet dygti jos pradejo visai neseniai. Maniau visai nesudygs. Ir turbut padariau klaida- agurkus irgi auginu jau. Ar ne per anksti? Kur man juos padeti, kad jie neisaugtu per dideli ar dar ko neatsitiktu? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su agurkais tai čia jūs perlenkėte. :) Paprikos, jei galite naudoti papildomą apšvietimą, tai tinka sėti vasario viduryje ar pabaigoje. Pomidorai tai priklauso nuo veislės, bet anksčiau, kaip kovo pradžia paprasčiausiai neapsimoka - be papildomo apšvietimo daigai bus silpni ir ištysę. Galima paskui koreguoti su stabilizatoriais ar stimuliatoriais, bet čia vėlgi ir pinigai ir chemija, o prasmės nėra. Pomidorai puikiai išauga ir pasėti kovo pradžioje. Jie auga gan greitai ir yra labai gajūs. Kitas reikalas paprikos - ypač jei auginsite po priedangomis, tai reikalingi stiprūs ir paaugę daigai. Anais metais sodinau po priedangomis vasario mėnesio 10 dieną ir kovo 1 dieną sėtas paprikas - derliuje skirtumas jautėsi žymus - vėlesnės nespėjo subrandinti dalies vaisių. Pomidorams sakyčiau daug didesnę reikšmę turi grūdinimas nei ankstyva sėja. Nebent šiltnamis šildomas pas jus. Bet tada tai čia jau kitos technologijos ir veislės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano pomidorai jau seniai indeliuose sudyge ir auga. Tik gal galit man pradedanciai naujokei pasakyti, ka toliau daryti? Ar reikia juos kazkuo laistyt, kad kotukai butu tvirtesni?

Ir dar. Paprikas padejau vienu metu, bet dygti jos pradejo visai neseniai. Maniau visai nesudygs. Ir turbut padariau klaida- agurkus irgi auginu jau. Ar ne per anksti? Kur man juos padeti, kad jie neisaugtu per dideli ar dar ko neatsitiktu? :eusa-think:

Kad kotukai būtų tvirtesni, rašo, kad reikia daryti taip:

"Pagrindiniai faktoriai, lemiantys pomidorų daigų ištįsimą – tai šviesa ir šiluma. Pomidorų sudygimui reikalinga aukštesnė temperatūra (22-25ºC), tačiau vėliau juos reikia auginti žemesnėje temperatūroje – apie 20ºC dieną ir 18ºC naktį.

Kai daigų augimo metu oro temperatūra aukšta, o ir drėgmės pakanka, daigai ištįsta, jų stiebai būna ploni. Užaugę daigai būna nekokybiški, lepūs. Daigai tįsta ir tada, kai augimo metu jiems nepakanka šviesos. Dažniausiai mėgėjai pomidorus sėja anksti (vasario mėnesį). Tuomet juos reikia papildomai šviesti. Sėkite pomidorus ne anksčiau nei kovo mėnesį, jei juos auginsite be papildomo apšvietimo. Kai tik daigai išdygsta, dėžutes statykite pačioje šviesiausioje vietoje. Daigai tįsta ir tada, kai jie auginami tankiai. Kai pomidorų lapai liečiasi, išstatykite daigus rečiau. Tada jie bus žemesni ir tvirtesni."

Mano sesuo daro taip:

Į indelį aukštais kraštais (tokį, kur parduoda kivius) pripila nedaug žemės ir pasėja pomidorus. Sėja retai, indelyje būna gal kokie dešimt. Jiems augant vis aukščiau pripildo žemės. Jos daigai būna labai gražūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal menuli siandien ir rytoj galima seti pomidorus ka ir padariau sejau dvieju rusiu Moneymaker ir Cuor di Bue vieni ankstyvi kiti velyvi gal kas jau tokias rusis auginote paprikas sejau kovo 7 ddar ne visos sudyge triju rusiu pasejau paprikas pirmi metai pati seju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Visiems.Norėčiau pasidalinti savo vakarykščiais pasiekimais ir su tuom susijusia gera nuotaika.Taip sutapo vakar-žemės diena,susisėjau visas sėklas,skirtas daigam auginti persodinimui.Visom naudojau tą patį substratą skirtą daržovėm iš retesniu paminėsiu: bulves[2 veisles] braškes[2 veisles]žemuogių[2v] dumplainių[3 v] pomidormedį,papajinį melionmedį bei lipiją su steviją va. :eusa-doh: .Žiūrėsiu kas bus,nors su žemuogėm ir bulvėm jau esu susidūrus ir likau patenkinta rezultatais :) AČIŪ.[už supratimą].

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Visiems.Norėčiau pasidalinti savo vakarykščiais pasiekimais ir su tuom susijusia gera nuotaika.Taip sutapo vakar-žemės diena,susisėjau visas sėklas,skirtas daigam auginti persodinimui.Visom naudojau tą patį substratą skirtą daržovėm iš retesniu paminėsiu: bulves[2 veisles] braškes[2 veisles]žemuogių[2v] dumplainių[3 v] pomidormedį,papajinį melionmedį bei lipiją su steviją va. :eusa-doh: .Žiūrėsiu kas bus,nors su žemuogėm ir bulvėm jau esu susidūrus ir likau patenkinta rezultatais :) AČIŪ.[už supratimą].

Kokias bulves pasodinai? Ir kiek?

Ir siaip sustru pavadinimu cia prirasiai :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Visiems.Norėčiau pasidalinti savo vakarykščiais pasiekimais ir su tuom susijusia gera nuotaika.Taip sutapo vakar-žemės diena,susisėjau visas sėklas,skirtas daigam auginti persodinimui.Visom naudojau tą patį substratą skirtą daržovėm iš retesniu paminėsiu: bulves[2 veisles] braškes[2 veisles]žemuogių[2v] dumplainių[3 v] pomidormedį,papajinį melionmedį bei lipiją su steviją va. :eusa-doh: .Žiūrėsiu kas bus,nors su žemuogėm ir bulvėm jau esu susidūrus ir likau patenkinta rezultatais :) AČIŪ.[už supratimą].

Kokias bulves pasodinai? Ir kiek?

Ir siaip sustru pavadinimu cia prirasiai :eusa-clap:

Bulves ne sodinau o sėjau-super elitas sėklos,rusiškos veislės :ankstyva"Ausonija" ir vdutinio ankstyvumo"Deva".500 sėklų ir tikiuosi bent jau užpernykščio derliaus-iš kiekvieno kelmo po 20-25 normalaus dydžio bulves.Bus elito klasės sėklinės :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas Visiems.Norėčiau pasidalinti savo vakarykščiais pasiekimais ir su tuom

Bulves ne sodinau o sėjau-super elitas sėklos,rusiškos veislės :ankstyva"Ausonija" ir vdutinio ankstyvumo"Deva".500 sėklų ir tikiuosi bent jau užpernykščio derliaus-iš kiekvieno kelmo po 20-25 normalaus dydžio bulves.Bus elito klasės sėklinės :icon-wink:

:icon-eek: dar tokio ciudo negirdejau, kad bulves is seklos setu :icon-rolleyes: Kaip jos atrodo? Kur tu jas pirkai? Papasakok placiau :eusa-pray: Arba gal kokia nuoroda imesk... is kur pati apie tokias suzinojai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...