Jump to content

Pievu atsejimas


Jaunuolis20

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On 2021-08-03 at 00:46, MTZokas pranešimas:

Sveiki, norėjau paklausti, ar kas bandė pievas į artą dirvą sėti rugpjūčio mėnesį? Gal tada iškart pavasarĮ prasidėjus vegetacijai užaugtų tais pačiais metais didesnis derlius negu, kad sėjant pavasarį ir tuos metus prarandant? Norėčiau pasėti mišinį, kuriame vyrautų liucerna.

Mūsų praktika: pavasarį sėjam grūdų mišinį: avižos, miežiai, žirniai. Tuo pačiu įsėjam dobilai +liucerna,dar įpilam varpinių, pagal dirvožemį. Nenuadojam jokio herbicido, nes mišinys tankus, dengia žemę, piktžolių nedaug būna. Liepos mėnesį mišinį šast į rulonus. Rugsėjo antroje pusėje-spalio pradžioje nupjaunam dobilus. 3 metai iš eilės pasiteisina. Neprarandi vienų metų, nes turi sočiai rulonų iš mišinio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-08-16 at 10:59, Planetarke pranešimas:

Mūsų praktika: pavasarį sėjam grūdų mišinį: avižos, miežiai, žirniai. Tuo pačiu įsėjam dobilai +liucerna,dar įpilam varpinių, pagal dirvožemį. Nenuadojam jokio herbicido, nes mišinys tankus, dengia žemę, piktžolių nedaug būna. Liepos mėnesį mišinį šast į rulonus. Rugsėjo antroje pusėje-spalio pradžioje nupjaunam dobilus. 3 metai iš eilės pasiteisina. Neprarandi vienų metų, nes turi sočiai rulonų iš mišinio. 

Aš dar paprasčiau. Pavasarį pasėji grynus dobilus ar mišinį. Paauga piktžolės, numulčiuju tą pirmą visą brudą ir liepos pradžioje pjaunu pirmą gerą žolę o rugsėjo pradžioj ir antrą. 

 

Šiemet antramečius dobilus jau pjovėm 3 kartus. Galbūt ir 4 reikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , tadasg pranešimas:

Aš dar paprasčiau. Pavasarį pasėji grynus dobilus ar mišinį. Paauga piktžolės, numulčiuju tą pirmą visą brudą ir liepos pradžioje pjaunu pirmą gerą žolę o rugsėjo pradžioj ir antrą. 

 

Šiemet antramečius dobilus jau pjovėm 3 kartus. Galbūt ir 4 reikės.

Vietoj nupjovimo, man labiau patiko nupurškimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...