Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

tadasjo kur pirkai kiek mokejei as kiek domejaus jis nera sunkus turetu lengvai traukti tik idomu kaip laiko.

pirkau jurbarke jualdeje buva pasirinkimo tai daug bet patika konksgilde nezinau kod. turejo ir 5m ir 6m emiau ta 5m nes kazkok patrauklesnis atrode maziau pavarges o kaina ta pati. seip manojo tai remai menkai ka ter tvirtinti tai matyt laiko o kaisciukai lentu padeveti gerokai tai pakeisiu juos ir i laukus :D kaina tai 15,5 +PVM cia su atgabenimu pas mane 150 km :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jai šlapia sėsi su t150 su visais dubleis. Nes pradeda ratai žemes stumt tarp priekio ir galo . O jai nešlapia tada gerai.

tikrai nejuokauk,kad 5 m uzsikasi ,yra kas su 6 m dirba ir vargo nemato...

o kokia pavara laksto po dirvas? vienas pazystama sake sunkiai laumetrio 6m traukia 2 pavara 3 rezimu. tai mastau kad gal mano eis 4 rezimu kad greicio ikabint juk jiem reik darbinio greicio kiek domejaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai šlapia sėsi su t150 su visais dubleis. Nes pradeda ratai žemes stumt tarp priekio ir galo . O jai nešlapia tada gerai.

tikrai nejuokauk,kad 5 m uzsikasi ,yra kas su 6 m dirba ir vargo nemato...

Na nejuokauju. Važiuok kur šlape ir su 3m, stums žemes ir ragas. Bet taikei.Abu turim savo nuomones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
Galit patart kas geriau sunkiom zemem kultivatorius ar germinatorius?

Bei ju esminis skirtumas?

dekoju

Esminis skirtumas tai germinatoriaus ir kultivatoriaus nagai skirtingi o visa kita tai gali but tas pat ir pas viena ir pas kita šiuolaikiška, germinatorius žinoma nepajėgus išdyrbti taip giliai kaip kultivatorius todėl tinkamas labiau augalininkystės ūkiams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Sveiki.Vyrai pagelbekit....Nežinau koki germinatoriu imti 3.6m ar 4m....Turiu traktoriu Ford 8210 kiek skaičiau internete tai pas mane 110 arkliu(tech.pase neparašyta) Pas mane žemės sunkios molis.Esu iš žemaitijos tai dideliu kalvu nėra.Ar nebus per sunkiai 4 metru prie 110 arkliu.?Vakar buvau dinapolis už 4 metru nori 15000 be pvm,reguliavimas su rankenelem,o jei su segmentais vietoj lentu plius 2000lt.Ar verta deti segmentus vietoj lyginimo lentu? Kaip manot? Agrotaka ir horomechanika 13500 litu be pvm.(4metru)Kai skambinau šiauliečiams tai supratau kad reguliavimas per varžtus,tai sakyčiau juodas minusas.O laumetrio mačiau gerai atrodo bet kaina kosmosas 21500 be pvm.Tai ka patartumet senbuviai....Esu suglumes pirmiausia del pločio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traukiu su JD 105 AG 4m. sunkųjį danišką kultivatorių 3 eilių ir viskas OK. Manau, kad 4 m. tokiam traktoriui pats tas, siauresnis jau bus neekonomiškas. daug kuro ir laiko, o darbo nematyti. Tik keliant jau truputį braškėjo hidraulis, bet perstačiau ant tolesnių skylių ir viskas OK. labai patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...