Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

imk 4m bus pats tas. Jei euru ner imk siaulieciu darbo ner taip baisiai reguliuot gyli . Pats 3,6m vesiu platint jiem kad 6m padarytu

tikrai sudomino kiek lt platinimas kainuoja, reiktų ir man iš 3,6 m. į 5 m padaryt :)

reiks dinapolin kreiptis uz kokia kaina jie paplatintų,..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traukiu su JD 105 AG 4m. sunkųjį danišką kultivatorių 3 eilių ir viskas OK. Manau, kad 4 m. tokiam traktoriui pats tas, siauresnis jau bus neekonomiškas. daug kuro ir laiko, o darbo nematyti. Tik keliant jau truputį braškėjo hidraulis, bet perstačiau ant tolesnių skylių ir viskas OK. labai patenkintas

darbo nasumui 40cm zymios itakos nelabai turi... 4m siek tiek perlengvas gali buti, bet... busi ramus del galios rezervo. 110ag 5m darbinio plocio "Geni" tempia nesunkiai, taciau greitis max 9-10km/h. Neaisku tik kiek arkliu Ford'ui like :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traukiu su JD 105 AG 4m. sunkųjį danišką kultivatorių 3 eilių ir viskas OK. Manau, kad 4 m. tokiam traktoriui pats tas, siauresnis jau bus neekonomiškas. daug kuro ir laiko, o darbo nematyti. Tik keliant jau truputį braškėjo hidraulis, bet perstačiau ant tolesnių skylių ir viskas OK. labai patenkintas

darbo nasumui 40cm zymios itakos nelabai turi... 4m siek tiek perlengvas gali buti, bet... busi ramus del galios rezervo. 110ag 5m darbinio plocio "Geni" tempia nesunkiai, taciau greitis max 9-10km/h. Neaisku tik kiek arkliu Ford'ui like :)

Minde pats priestarauji sau, sakai tempia nesunkiai o max greitis 9-10km/h reiskias kad traktorius is paskutiniuju velka germinatoriu. Darbinis greitis 12km/h turi but ir reikalui esant dar turet sveikatos greiciau paspaust arba dirbant kur dregniau ar giliau , del to 110ag max 4m germinatorius. Darbo nasumui 40cm labai nepasijaus bet per arklius tikrai kirs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minde pats priestarauji sau, sakai tempia nesunkiai o max greitis 9-10km/h reiskias kad traktorius is paskutiniuju velka germinatoriu. Darbinis greitis 12km/h turi but ir reikalui esant dar turet sveikatos greiciau paspaust arba dirbant kur dregniau ar giliau , del to 110ag max 4m germinatorius. Darbo nasumui 40cm labai nepasijaus bet per arklius tikrai kirs

Kai voliukai mazi, greitis ju darbo kokybei nelabai turi itakos. Realiai greitis itakoja darbo nasuma, o ne isdirbimo kokybe. Nes dirbdamas zeme bandziau vaziuoti 7 ir ~11km/h greiciu. Dirbimo kokybe ta pati.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minde pats priestarauji sau, sakai tempia nesunkiai o max greitis 9-10km/h reiskias kad traktorius is paskutiniuju velka germinatoriu. Darbinis greitis 12km/h turi but ir reikalui esant dar turet sveikatos greiciau paspaust arba dirbant kur dregniau ar giliau , del to 110ag max 4m germinatorius. Darbo nasumui 40cm labai nepasijaus bet per arklius tikrai kirs

Kai voliukai mazi, greitis ju darbo kokybei nelabai turi itakos. Realiai greitis itakoja darbo nasuma, o ne isdirbimo kokybe. Nes dirbdamas zeme bandziau vaziuoti 7 ir ~11km/h greiciu. Dirbimo kokybe ta pati.

Kas is to jei vis tiek kaip sakai ''tempia nesunkiai'' nors isvistai tik iki 10km/h prievartaudamas traktoriu. Pats turiu Geny kuri platinsiu bet i moli ivaziavus reikia greicio, kad isdirbtu zeme geriau, ir vaziuojant technologiniu greiciu germinatoriaus voliukai atskiria stambia frakcija nuo smulkios (seklos guolio paruosimas) didesni grusteliai lieka ant pavirsiaus, priesmely neaktualu ir su grebliu gera rezultata gautum :icon-wink:

Arimas yra rases tik nebeatsimenu ar galerijoj po nuotrauka komentara ar forume, kad darbinis greitis reikalingas norageliam.

jei galima patikslinsiu, germinatorius 6m is bedos galima, bet norint kad jis normaliai dirbtu pagal dantu vibracija,jam reikia 12km.
Del to ir raso rekomenduojama greiti prie kiekvieno padargo, kad galetu dirbti optimaliausiai ir kokybiskiausiai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip vyrai dėl lyginimo lentų arba segmentų(ka siūlo dinapolis) .Aš kalbu kas iškart eina po pirmųjų smulkinimo volų.Aš dar neturėjes germinatoriaus,bet man atrodo,kad už lyginimo lentų turėtų viskas vilktis,pavyždžiui velėna,mažesni akmenys,o pro segmentus nesunkiai praeiti.Ką manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bent jau pas geny tai lyginimo lenta eina su siokia tokia amortizacija ir jei jau labai ji apkraunama tai tiesiog linksta atgal ir palieka spyruoklems visa ta palikta jos kaibureli islyginti. tiesiog jei sekmentai hidrauliskai reguliuojami tai manau paprasciau gaunasi truputy jei kurnos dirva lygiai graziai susiarus ne slapiai ar kaip kitaip tai tiesiog segmentus pakeli ir neapkrauni bereikalo traktoriaus taip sutaupydamas siektiek kuro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bent jau pas geny tai lyginimo lenta eina su siokia tokia amortizacija ir jei jau labai ji apkraunama tai tiesiog linksta atgal ir palieka spyruoklems visa ta palikta jos kaibureli islyginti. tiesiog jei sekmentai hidrauliskai reguliuojami tai manau paprasciau gaunasi truputy jei kurnos dirva lygiai graziai susiarus ne slapiai ar kaip kitaip tai tiesiog segmentus pakeli ir neapkrauni bereikalo traktoriaus taip sutaupydamas siektiek kuro

Segmentai labiau trupina grumstus, negu paprasta lyginimo lenta. Segmentai turbut valdomi hidrauliskai, tai didelis pliusas. Jei suarta graziai, tai gali su segmentais tik pavirsiu kedent, kad tik grumstus trupintu. Man asmeniskai nepatiko operaciju atlikimo isdestymas Genyje, todel priekinius voliukus sukeiteme su lyginimo lenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip rezultatas sukeitus vietom? kas pagerejo?

Palyginti negaliu, nes nebandziau dirbti su iprasta kombinacija. Palyginciau su kaimyno Geniu, bet pas ji sekcijos kopijuoja zemes pavirsiu, o pas mane sekcijos stovi stabiliai. Sukeitus voliukus ir lyginimo lenta vietomis, efektyviau isnaudojama lyginimo lenta. Nes ji pirmoji pasitinka nelygumus, o voliukams vaziuojant lygiu pavirsiumi tolygiau purena zeme norageliai. Iprasta kombinacija visa sekcija vaziuoja ant voliuku, ko pasekoje valke dirba ne taip efektyviai. Zinoma cia tik mano nuomone, kuri gali nesutapti su jusiske :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas aisku,pas jus nera kopijavimo,o pas mane kopijuoja sekcijos tai tokios bedos atkrenta, Germinatorius pas mane vaziuoja po valkes taip, kad voliukai rieda per lygu pavirsiu :eusa-whistle:

Kopijavima turejau galvoje isilgai sekcijos. Nezinau ar taip kopijuoja tavo germinatorius, nes jei neklystu priekine sekcijos dalis vertikalaus kopijavimo neturi, tik horizontalu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Minduksx už atsakymus.:-)Man svarbiausia buvo koks skirtumas tarp lentų ir segmentų,bet kaip matau,kad nedidelis.Laumetrio ir Dinapolio germinatorius mačiau,laumetrio reguliuojasi su traukėm kaip žinai,o dinapolio su rankenėlėm taip pat nesunkiai.O Genio dar nemačiau ir greitai važiuosiu apžiūrėti,kai skambinau jie sakė kad reguliuojasi perstatant varžtusAišku juodas minusas,bet man atrodo kad dažnai keisti reguliavimo nereikės..Tad gal užteks ir Genio.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Minduksx už atsakymus.:-)Man svarbiausia buvo koks skirtumas tarp lentų ir segmentų,bet kaip matau,kad nedidelis.Laumetrio ir Dinapolio germinatorius mačiau,laumetrio reguliuojasi su traukėm kaip žinai,o dinapolio su rankenėlėm taip pat nesunkiai.O Genio dar nemačiau ir greitai važiuosiu apžiūrėti,kai skambinau jie sakė kad reguliuojasi perstatant varžtusAišku juodas minusas,bet man atrodo kad dažnai keisti reguliavimo nereikės..Tad gal užteks ir Genio.....

dinapolis pigiau prieš metus siūlė už genį. kokia dabar situacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Minduksx už atsakymus.:-)Man svarbiausia buvo koks skirtumas tarp lentų ir segmentų,bet kaip matau,kad nedidelis.Laumetrio ir Dinapolio germinatorius mačiau,laumetrio reguliuojasi su traukėm kaip žinai,o dinapolio su rankenėlėm taip pat nesunkiai.O Genio dar nemačiau ir greitai važiuosiu apžiūrėti,kai skambinau jie sakė kad reguliuojasi perstatant varžtusAišku juodas minusas,bet man atrodo kad dažnai keisti reguliavimo nereikės..Tad gal užteks ir Genio.....

I metus keisi 2 kartus gyli, ner sunku . Aisku patogiau rankenele pasukint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...