Jump to content

vaismedziai ir vaiskrumiai musu sode


sonata ukininke

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Vienas iš pernai rudenį pasodintų abrikosų pavasarį išsiskleidė, po to gana lėtai augo, o vasaros viduryje tiesiog nei iš šio, nei iš to ėmė džiūti. Pamaniau, kad gali būti dvi priežastys - arba šaknų kaklelio liga, arba karkvabalio lervos šaknis graužia. Iškasiau sodinuką - viskas sveika ties kakleliu, žemėje išaugę gražių naujų šaknų ir nėra jokių karkvabalio lervų. Nieko nesupratęs įkišau sodinuką atgal, bet jis, žinoma, visiškai nudžiuvo. Tada ištraukiau, nupurčiau visas žemes (pirktas vazone) ir ant šaknų aptikau du gumbus. Gal kas žinote, kas tai galėtų būti?

IMG_20200816_181654.jpg

IMG_20200816_181659.jpg

IMG_20200816_181707.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Man pilnai pasiteisino, dažai gerai laikosi, nebyra, medeliai auga gerai. Dabar ruduo, dabar, o ne pavasarį reikėtų medelius balinti, bet pas mane medeliai pakankamai balti ir aš turbūt šį sezoną papildomai jų net nebalinsiu. Atkrito visai nemažas darbas. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Žydi Dzintars: 

IMG_20210508_174538_954.jpg

O šalia augančiam abrikosui Kaunas nušalo žiediniai pumpurai. Per kelių metų auginimą pirmą kartą nušalo Kauno žied. pumpurai. Ant jo žydi keli žiedukai, bet nuostolis 99% žiedų. Pačiam augalui didesnės žalos lygtai nėra, paprasti pumpurai skleidžiasi neblogai. Kitoje vietoje auga dar du maži abrikosiukai, jie neapšalo ir net truputį žydi.

Dar panašu, kad nušalo gervuogės iki maždaug sniego lygio. Panašu, kad man jos nepasiteisina. Ir dar panašu, kad nušalo kai kurių lazdynų žirginėliai - taip ir liko kaboti neišsiskleidę.

Kaip visada, puikiai laikosi medlievos ir šilauogės - patys stabiliausi ir atspariausi augaliukai. Gerai žydės trešnės ir vyšnios. Pernai vyšnios gerai žydėjo, bet pasnigus užmezgė posilpniai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...