Jump to content

Majus

Nariai
 • Pranešimai

  25
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Majus

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Telšių rajono.
 1. Majus

  Šilauogės

  Kad grybas yra tai matyti ,o kaip pats krūmas auga?
 2. Majus

  Šilauogės

  Mano šilauoges taip ir stovi paraude. Dabar supratau kas jom atsitiko. Už 3m. Stovi talpykla vandeniui iš vakaro leidau vandenį ir pamiršau per naktį išleidau kokius 5-6 kubus ir abi tranšėjos gerai prisigėrę. Suspaudus durpės iš jų laša vanduo. Aplink krumeliuse durpės sujudinau dadejau sausesniu ir laukiu bet kolkas nei geryn nei blogyn.
 3. Majus

  Šilauogės

  Reka:-)
 4. Majus

  Šilauogės

  Ką patartum daryti? Aš atgrėbiau mulčą kad greičiau išgaruotų vandens perteklius.
 5. Majus

  Šilauogės

  sunkiai čia man sekėsi įkelti nuotraukasŠtai kaip atrodo mano šilauogės šiuo metu. Galvoju ,kad persistengiau su laistymu.
 6. Majus

  Šilauogės

 7. Majus

  Šilauogės

  Kodėl ima raudonuoti šilauogių lapai šiuo metu? Kas negerai?
 8. Majus

  Šilauogės

  Pas mane irgi šiais metais sodintų šilauogių lapai parausvėjo. Aš jau buvau išsigandęs ,kad čia nuo to paliejimo su actu kai buvo ūgliai nugleibę,bet gal tik nuo paskutinių šaltų naktų?
 9. Majus

  Šilauogės

  Lietaus vandens PH apie 6 rodo. Tiesa nepaminėjau kad iš 10 šilauogių nugleibo tik Reka o kitos Toro, Chandler, Patriot nieko neatsitiko.
 10. Majus

  Šilauogės

  Naudojau maistinį actą 9%. Pas mane vanduo kietas tikrinau su PH juostelėm tai kažkur apie 7ph įpylus 100g acto ant 10 litrų ph pasidaro apie 4. Paskui aš taip ir padariau perliejau su paprastu vandeniu ir dar mulčą pušų žievę ir spyglius patraukiau,nes pagalvojau kad gal per daug priliejau. Šiandien ryte viskas gerai . Tik dabar nežinau kaip reikės lieti. Kai turėjau lietaus vandens tai juo ir liedavau niekuo nerūgštinęs,bet dabar lietaus nerasta.
 11. Majus

  Šilauogės

  Sveiki vakar vakare paliėjau šiemet pasodintas silauoges parugstintu vandeniu 100g acto 10 litrų vandens ryte žiūriu viršunes nelinkę.
 12. Majus

  Šilauogės

  Jeigu duobės šonai bus atskirti plėvele o karkvabalis padės ten 50 kiaušinių, tai turbūt bus nelabai gerai. Gal vasarą kai jie skraido duobės viršų uždengti kažkuo, kad neįlystu į vidų. Ar aš jau čia perlenkiu
 13. Majus

  Valgomasis sausmedis

  Kokios veislės skaniausios?
 14. Majus

  Šilauogės

  Su tais kurmiais persistengti nereikia. Kažkur skaičiau kaip žmogelis klausė kaip išgaudyti kurmius, prisipirko spąstų juos išgaudė ir po kiek laiko pradėjo skųstis, kad užpuolė grambuoliai ir kurkliai. Tada klausė kaip išnaikinti juos. Pasirodo geriausias vaistas kurmiai .
 15. Majus

  Šilauogės

  Bet juk kurmiai valgo grambuolius. Man jie per daug nemaišo.
×