Jump to content

Claas tucano 320


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 128
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

stai kur klausymas ar claas 430 ar jd w540. nes ju kaina vienoda, ka rinktis siuo atveju?

na Tau manau toks klausimas neturetu kilti - sprendziant pagal avatara :icon-idea::lol::icon-wink:

nesvarbu koks tas avataras bet prie claaso daugiau sirdele linksta nes claas tucano 430 jau turi aps sistema tai yra bugno greitntuva ar mases lygintuvas zodziu dar vienas bugnas pries kulimo bugna, o jd neturi bet jo kulimo bugno skersmuo didesnis ir daugiau spragilu, siaip pas jd pagrindiniu mazgu isdestymas toks sudetingesnis atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stai kur klausymas ar claas 430 ar jd w540. nes ju kaina vienoda, ka rinktis siuo atveju?

na Tau manau toks klausimas neturetu kilti - sprendziant pagal avatara :icon-idea::lol::icon-wink:

nesvarbu koks tas avataras bet prie claaso daugiau sirdele linksta nes claas tucano 430 jau turi aps sistema tai yra bugno greitntuva ar mases lygintuvas zodziu dar vienas bugnas pries kulimo bugna, o jd neturi bet jo kulimo bugno skersmuo didesnis ir daugiau spragilu, siaip pas jd pagrindiniu mazgu isdestymas toks sudetingesnis atrodo.

zinau tik viena jog jd savo kombainuose turejo beda - kur uz bugno stovi toks dantytas siaudu seperatorius (cia tipo ju naujove didele) dregnuose javuose jis kisdavosi (1 beda) 2beda kad daviklis kisimosi ne vietoj istatytas buvo ir trambuodavo tuos siaudus tol kol uzkisdavo visa uzpakaly ir kai jau sustodavo smulkintuvas tada cypti pradedavo, o rezultate puse dienos darbo viska iskrapstyti...uosvis dirbo tai pasakojo, isprende problema perkonstuodami davikli i kita vieta - rezultatas - maziau krapstymo, nors krapstyti vistiek tekdavo :lol: nezinau ta problema isprende ar ne JD...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jd w540 yra kratiklinis nera jokiu seperavimo bugnu, nebent ten kisosi tas bugnas kur nuo kratikliu siaudus padeda nutraukti link smulkintuvo o pas klasa tradiciskai stovi tokios sakes ant kreivos asies ir jos man kazkaip patikimiau atrodo

nu jos tas pats su tokiais virbais... :lol: nezinau kaip jo ten tiksliai pavadinimas, beveik visi JD yra kratikliniai iskyrus S serija...man is viso Claas patikimiau atrodo, pas JD daug visur pridaryta abejotinu sprendimu...kad ir kopijavimas pas klasa plastmasiniai davikliai pas JD su aliumu, aliumas po keliu metu oksiduojas ir nebeveikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jd w540 yra kratiklinis nera jokiu seperavimo bugnu, nebent ten kisosi tas bugnas kur nuo kratikliu siaudus padeda nutraukti link smulkintuvo o pas klasa tradiciskai stovi tokios sakes ant kreivos asies ir jos man kazkaip patikimiau atrodo

nu jos tas pats su tokiais virbais... :lol: nezinau kaip jo ten tiksliai pavadinimas, beveik visi JD yra kratikliniai iskyrus S serija...man is viso Claas patikimiau atrodo, pas JD daug visur pridaryta abejotinu sprendimu...kad ir kopijavimas pas klasa plastmasiniai davikliai pas JD su aliumu, aliumas po keliu metu oksiduojas ir nebeveikia..

nu jo man kazkaip klasai rimciau atrodo galbut del to kad turejom jau du klasus viena 86 kita 88 tai kazkokiu dideliu bedu neesu turejas ir siaip visas pagaminimas klaso toks rimtesnis atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jd w540 yra kratiklinis nera jokiu seperavimo bugnu, nebent ten kisosi tas bugnas kur nuo kratikliu siaudus padeda nutraukti link smulkintuvo o pas klasa tradiciskai stovi tokios sakes ant kreivos asies ir jos man kazkaip patikimiau atrodo

nu jos tas pats su tokiais virbais... :lol: nezinau kaip jo ten tiksliai pavadinimas, beveik visi JD yra kratikliniai iskyrus S serija...man is viso Claas patikimiau atrodo, pas JD daug visur pridaryta abejotinu sprendimu...kad ir kopijavimas pas klasa plastmasiniai davikliai pas JD su aliumu, aliumas po keliu metu oksiduojas ir nebeveikia..

nu jo man kazkaip klasai rimciau atrodo galbut del to kad turejom jau du klasus viena 86 kita 88 tai kazkokiu dideliu bedu neesu turejas ir siaip visas pagaminimas klaso toks rimtesnis atrodo

jo tik originaliu detaliu kainos biski kosmines... :icon-neutral: panasios i JD :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jd w540 yra kratiklinis nera jokiu seperavimo bugnu, nebent ten kisosi tas bugnas kur nuo kratikliu siaudus padeda nutraukti link smulkintuvo o pas klasa tradiciskai stovi tokios sakes ant kreivos asies ir jos man kazkaip patikimiau atrodo

nu jos tas pats su tokiais virbais... :lol: nezinau kaip jo ten tiksliai pavadinimas, beveik visi JD yra kratikliniai iskyrus S serija...man is viso Claas patikimiau atrodo, pas JD daug visur pridaryta abejotinu sprendimu...kad ir kopijavimas pas klasa plastmasiniai davikliai pas JD su aliumu, aliumas po keliu metu oksiduojas ir nebeveikia..

nu jo man kazkaip klasai rimciau atrodo galbut del to kad turejom jau du klasus viena 86 kita 88 tai kazkokiu dideliu bedu neesu turejas ir siaip visas pagaminimas klaso toks rimtesnis atrodo

tas daiktas lyg ir siaudu kedentuvas skaitosi :icon-rolleyes: prakedena,kad maziau pro gala grudu iskristu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...