Jump to content

Claas tucano 320


stauga

Recommended Posts

  • Atsakymai 128
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jo geras klausimas, reiktu dar daug ką išsiklausinėt Kaip laukų dydžiai? kaip toli nuo sandėlių (jei tokius turi) kaip transportas, ką augini (ar ilga javapjūtė gaunasi ar reikia suspausta)

bet iš principo tokiam plotui norėčiau apie 250ag kombainioko, kad būtu su pakankama atsarga. Ypač jei nori gerai smulkint smulkintuvas tikrai daug suvalgys arklių ir saliarkos (juo labiau kai silpnas motorukas.

Ne bandei kokio NH TC pasiklaust (kažin ar prie jo vario hederis kabinasi, bet arklių turėtu daugiau už tuos pačius litus išeit) Kažin kiek CS kainuoja? tai prašmatnesnė TC versija.

Apie laverdą, kaip bulvinykas sako arba gerai arba nieko, todėl apie ją nieko nesakysiu, bet nemanau, kad jų atstovai šiemet (kai tokie metai) sustiprės tiek, kad galėtų užtikrinti padorų garantinį aptarnavimą (dėl to ir imi naują o ne naudotą)

Jeri trumpiau tai dar "Rumbučio" kainų trūksta ir bus galima spręsti galvosūkį :icon-wink: nes kiek supratau nori sutilpti į 50000 ir mažiau

tai kad tas NH tc kombainiukas tai toks vargsas atrodo toks miniatiurinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai, taip atrodo. Kaip pats supranti aš daugiau iš sportinio intereso smegenis mankštinu, kaip daugiau arklių paimti už tuos pačius litus, bet ir kitus parametrus reikia lyginti (pvz bunkerio talpa). Tiesiog mano supratimu, tai normali protinė mankšta prieš perkant rimtesnį pirkinį užsidedi akinius nuo saulės, kad spalvų neskirtum :D ir lygini parametrus :icon-wink: sėkmės

P.S Algi tu teisus užsidirbau minusiuką :icon-redface::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai, taip atrodo. Kaip pats supranti aš daugiau iš sportinio intereso smegenis mankštinu, kaip daugiau arklių paimti už tuos pačius litus, bet ir kitus parametrus reikia lyginti (pvz bunkerio talpa). Tiesiog mano supratimu, tai normali protinė mankšta prieš perkant rimtesnį pirkinį užsidedi akinius nuo saulės, kad spalvų neskirtum :D ir lygini parametrus :icon-wink: sėkmės

P.S Algi tu teisus užsidirbau minusiuką :icon-redface::icon-wink:

O schaulini case fortschritto gamykloj dar gamina ar jau nebe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...staugai:- seku . stebiu įkyšiu savo trigrašį:

...claas be APS ne class...kažkuris iš forumiečių yra tai parašęs...o iš 4-os serijos , perbrangu -:icon-question: pas mane ūkelis toks pat kaip ir pas Jus, -430 pirkau, ir atitinka shaulinio rekomendacijoms :D:)

430 tai jau brangokas man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...staugai:- seku . stebiu įkyšiu savo trigrašį:

...claas be APS ne class...kažkuris iš forumiečių yra tai parašęs...o iš 4-os serijos , perbrangu -:icon-question: pas mane ūkelis toks pat kaip ir pas Jus, -430 pirkau, ir atitinka shaulinio rekomendacijoms :D:)

430 tai jau brangokas man

...be paramos manai pirkt :icon-question: skirtumas tik 40 :icon-confused: vertas dėmesio :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...staugai:- seku . stebiu įkyšiu savo trigrašį:

...claas be APS ne class...kažkuris iš forumiečių yra tai parašęs...o iš 4-os serijos , perbrangu -:icon-question: pas mane ūkelis toks pat kaip ir pas Jus, -430 pirkau, ir atitinka shaulinio rekomendacijoms :D:)

430 tai jau brangokas man

...be paramos manai pirkt :icon-question: skirtumas tik 40 :icon-confused: vertas dėmesio :icon-exclaim:

siaip zadu su parama ta kur iki 150 tukstanciu zada buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...