Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

prieš 6 minutes , dzipas pranešimas:

Cia rimtai - sietai 800? Man uz viena bunkerio iskrovimo sraige paprase 1200 tai kaip mat is atsargu atsirestauravau. Aisku man sietai neaktualu - pakeisti, bet kazkaip nustebino kaina.

Taip, aišku vieneto kaina ne poros. 
Kai kur kaina proto ribose, kitur kosmusas. Pvz kuliamos ijungimo cilindriukas naujas, 1400€+pvm. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Witalikas pranešimas:

Taip, aišku vieneto kaina ne poros. 
Kai kur kaina proto ribose, kitur kosmusas. Pvz kuliamos ijungimo cilindriukas naujas, 1400€+pvm. 

Nu taip pastebejau kartais nueini su punduku evribadziu ziuri ne puses nepraso, taciau dazniausiai vaziuoji i lytagra ir jei ten nera - sukandi dantis ir pas juos :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , dzipas pranešimas:

Nu taip pastebejau kartais nueini su punduku evribadziu ziuri ne puses nepraso, taciau dazniausiai vaziuoji i lytagra ir jei ten nera - sukandi dantis ir pas juos :) 

būkime realistai, joks žmogus negali žinoi tūkstančių detalių kainų, tai šauna iš palubės. kartais gaunas brangiau už naują, kartais 20 proc. naujo. jau čia kaip pasiseks..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , ramas 1 pranešimas:

Nekazka tie sietai neorginalas ,pas mane stovi virsutiniai neorginalas -tai i pabaiga sezono sunkiai darinejasi ,isimi karkeriu isplauni tada vel lengvai.Su apatiniu orginalu bedu nera.

Gal dėl to, kad daugiau gauna apkrovos viršutinis sietas. 
Šiaip išsipūtunėji kas rytą ir darinėjasi gerai. Bent pas mane. Aišku orginalūs sietai. Tik, kad gyvenimo jau matę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, panjabis pranešimas:

Kokius parametrus mazdaug laikot kuldami rapsa, pas mane visada kuliant rapsa per sietus rodo maksimalius nuostolius, tik prilietus rapsa. 

lexion 540  pobugnis 20 spragilai 500 vejas  -+1000 viršutinis sietas10-12 apatinis 3-4 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, panjabis pranešimas:

Kokius parametrus mazdaug laikot kuldami rapsa, pas mane visada kuliant rapsa per sietus rodo maksimalius nuostolius, tik prilietus rapsa. 

Pas mane tas pats, jei nori kad būtų mažiau nueini ir susimažini sietų jautrumą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kas kokiu protingu minciu mestelsit… lexion 460 nesukelia iki galo pobugnio, iki 14 mm. max, ir abi puses skiriasi, desine (kurioje potenciometras, kyla auksciau, o kaireje didesnis tarpas… )pagal manuala sureguliavau abu cilindru ir traukiu ilgius,  hansaflexe restauravo abu cilindrus, taciau beda nedingo…idomiausia, kad vienas cilindras storesnis, o kitas plonesnis, ar gali jie skirtis ar cia kazkas priburta ankstesnio savininko?? elektromagnetiniai voztuvai is garso bent,  suveikia (neardziau giliau). Keliant atrodo, kad pati pobugni skypuoja, arba vienas cilindras veikia silpniau (logiska, nes vienas cilindras mazesnis). Dar idomiau tie cilindrai sujungti, vienam is galo iseinantis vamzdelis jungiasi su kito priekiu…bet vamzdeliai atrodo originalus. Be to, dazniausiai “atsiliekanciam” cilindrui atsukus galini isejima, pobugnis pakyla :) rytoj bandysiu, ilgint cilindro stoka kuris traukiasi greiciau…tada gal nebeskypuos ir kelsis vienodziau, taciau tokiu atveju reguliavimas pagal manuala netiks…

apibendrinant: ar gali buti, kad pobugnio cilindrai yra skirtingo turio?  ar pagal simptomus dar kazkur ieskoti gedimo? hidraulika ne mano stiprioji sritis, tai nesuprantu kas cia per pajungimas, kai is vieno cilindro galo vamzdelis eina i kito cilindro prieki is jo i el. voztuva ir toliau vel i pirmojo cilindro prieki :)

beje, kombainas pas mane jau 4 metai, visada viskas puikiai veike, tik praeito sezono metu pradejo strigti… tiesa, pobugnio tarpo nematavau, tik vizualii patikrindavau…atrode vienodas abejose pusese

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...