Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

On 2023-01-12 at 10:08, JCB pranešimas:

Praėjo dar vienas sezonas, pamatėt, palyginot ir ką nusprendėt dėl ateinančio sezono smulkintuvo peiliukų- dantyti ar lygūs? Analogus dedat? Kaina beveik dvigubai skiriasi. Ant megos dėdavau analogus, ant lekso sudvejojau ką rinktis.

Dedu analogus lygius ir sezonui man vienos puses uztenka. Del dylimo reiketu nepamirsti kad ir atmusimo peilius reikia keisti (arba galasti nes ten svoriu skirtumas neturi itakos), t.y. bus lengviau pjauti maziau mals. Praktikoje prie siaudu smulkinimo pries granuliavima buvau isbandes visokius ir lygius ir dantytus ir pigesnius ir brangesnius. Realiai geriausiai smulkindavo ir ilgiausiai laikydavo - spec gamybos, t.y. tokiu paciu ilgiu ir plociu tik storesni ir apvirinti kietmetaliu ir galasti frezuojant. Tris keturis eliniu peiliuku komplektus lenkdavo. Realiai jie sunkesni ir nezinau kaip reaguotu kombaino smulkintuvo guoliai del didesnes apkrovos, bet tie buvo geris.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-12 at 10:08, JCB pranešimas:

Praėjo dar vienas sezonas, pamatėt, palyginot ir ką nusprendėt dėl ateinančio sezono smulkintuvo peiliukų- dantyti ar lygūs? Analogus dedat? Kaina beveik dvigubai skiriasi. Ant megos dėdavau analogus, ant lekso sudvejojau ką rinktis.

Dedu analogus lygius ir sezonui man vienos puses uztenka. Del dylimo reiketu nepamirsti kad ir atmusimo peilius reikia keisti (arba galasti nes ten svoriu skirtumas neturi itakos), t.y. bus lengviau pjauti maziau mals. Praktikoje prie siaudu smulkinimo pries granuliavima buvau isbandes visokius ir lygius ir dantytus ir pigesnius ir brangesnius. Realiai geriausiai smulkindavo ir ilgiausiai laikydavo - spec gamybos, t.y. tokiu paciu ilgiu ir plociu tik storesni ir apvirinti kietmetaliu ir galasti frezuojant. Tris keturis eliniu peiliuku komplektus lenkdavo. Realiai jie sunkesni ir nezinau kaip reaguotu kombaino smulkintuvo guoliai del didesnes apkrovos, bet tie buvo geris.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, žiūrinėju pirkimui Dominator'ių 88, 98 arba 108. Į ką atkreipt dėmesį labiausiai? Gal yra kažkokių silpnų vietų ar būtent kažkuris modelis mažiau pasisekęs už kitus? Kaip tie merso varikliai ar geri? Kūlimo grubiai 100ha bus. Biudžetas iki 30k, už tiek gal pavyktų dar gyvą nupirkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zuvies_pirstelis pranešimas:

Sveiki, žiūrinėju pirkimui Dominator'ių 88, 98 arba 108. Į ką atkreipt dėmesį labiausiai? Gal yra kažkokių silpnų vietų ar būtent kažkuris modelis mažiau pasisekęs už kitus? Kaip tie merso varikliai ar geri? Kūlimo grubiai 100ha bus. Biudžetas iki 30k, už tiek gal pavyktų dar gyvą nupirkt

Domina ir mane šita tema,o dėl variklio manau merso geriau nes gali rast iš sunkvežimio pigiai,o kaimynui kai užlinko perkinso tai rado tik pas gasiūna už 3k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zuvies_pirstelis pranešimas:

Sveiki, žiūrinėju pirkimui Dominator'ių 88, 98 arba 108. Į ką atkreipt dėmesį labiausiai? Gal yra kažkokių silpnų vietų ar būtent kažkuris modelis mažiau pasisekęs už kitus? Kaip tie merso varikliai ar geri? Kūlimo grubiai 100ha bus. Biudžetas iki 30k, už tiek gal pavyktų dar gyvą nupirkt

patarčiau ieskoti maxi varianto su varikliu kurio cilindrai išdėstyti eilėje ir aišku 108 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Robertas08 pranešimas:

Domina ir mane šita tema,o dėl variklio manau merso geriau nes gali rast iš sunkvežimio pigiai,o kaimynui kai užlinko perkinso tai rado tik pas gasiūna už 3k

As ir už merso. 
Turėjom 2 dominatorius. 76 vieno perkinsas kito mersas. 
Tai mersas daug geriau ejo, perkinsas visad atsilieka, bei dusdavo daugiau masės gaves.
O pjovė vienas paskui kita .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Zuvies_pirstelis pranešimas:

Sveiki, žiūrinėju pirkimui Dominator'ių 88, 98 arba 108. Į ką atkreipt dėmesį labiausiai? Gal yra kažkokių silpnų vietų ar būtent kažkuris modelis mažiau pasisekęs už kitus? Kaip tie merso varikliai ar geri? Kūlimo grubiai 100ha bus. Biudžetas iki 30k, už tiek gal pavyktų dar gyvą nupirkt

jei iš išvardintų tai tik 108 maxx'są variklis merso, ant 100 ha neturėsi ką veikt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Zuvies_pirstelis pranešimas:

Dėkui už atsakymus. Susidariau nuomonę, kad 88 neverta žiūrėti, iš bėdos 98, o šiaip 108 maxi. Varikliai merso geri, tik atidžiau reikia pažiūrėti, kad nebūtų perkaitintas. O kuo 108 maxi skiriasi nuo paprasto 108?

pagrindinis skirtumas, kad ant 108 max bus variklis eilėje. tie v6 varikliai nėra labai geri, dauguma yra turėję bėdų su jais. aš pats vieną variklį pakeičiau, kitam galvutės tarpinę buvo pramusę. Priėjimas tragiškas. Su kaitimais vargau kol nepakeičiau radiatoriaus ir naujų skriemulių kurie suka dirželį, nuo to laiko diržų komplektas laiko jau keli metai ir su kaitimu bėdu praktiškai nėr

šiaip ganėtinai našus kombainas 108, dažniausiai kas riboja, tai variklio galingumas. prie daug šiaudų pritrūksta šiek tiek smarvės jam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-02-01 at 15:28, Zuvies_pirstelis pranešimas:

Sveiki, žiūrinėju pirkimui Dominator'ių 88, 98 arba 108. Į ką atkreipt dėmesį labiausiai? Gal yra kažkokių silpnų vietų ar būtent kažkuris modelis mažiau pasisekęs už kitus? Kaip tie merso varikliai ar geri? Kūlimo grubiai 100ha bus. Biudžetas iki 30k, už tiek gal pavyktų dar gyvą nupirkt

tureja 88s ir mega 218 tai su kaitimu tiek vienam tiek kitam bedu nebuve tvarkingai priziurint... 88s su mb varikliu. dirbo pas mus iki 150ha. po to prisijunge mega.  uz nurodyta kaina jau iseina ir mega paimt... kad ir tapacia 208. koks pliusas? daug nasesnis uz 108 ir daug geresnis priejimas prie variklio. kazkaip v formos variklio irgi nesibaidyciau....  per 8-9 sezonus nieko nereikejo daryt apart filtru keitimo ir tepalu. 

88 ir 98 skirtumas seperavimo plotu ir bunkerio dydziu...  108 jau kaip ir rase 6 kratuku baze..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gytis924 pranešimas:

tureja 88s ir mega 218 tai su kaitimu tiek vienam tiek kitam bedu nebuve tvarkingai priziurint... 88s su mb varikliu. dirbo pas mus iki 150ha. po to prisijunge mega.  uz nurodyta kaina jau iseina ir mega paimt... kad ir tapacia 208. koks pliusas? daug nasesnis uz 108 ir daug geresnis priejimas prie variklio. kazkaip v formos variklio irgi nesibaidyciau....  per 8-9 sezonus nieko nereikejo daryt apart filtru keitimo ir tepalu. 

88 ir 98 skirtumas seperavimo plotu ir bunkerio dydziu...  108 jau kaip ir rase 6 kratuku baze..

tai pats turejes 108 v6 ar mega v6?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo 106 v6, o megoj eilėj. Esmė, kad megai reik galingesnio variklio, pagal jos pajėgumus, bet ir tai gerai eina. Kolegos buvo megai siurblį reguliavę, tai geriau ošė. O šiaip tarp šių variklių, kažko nepastebėjom esminio. Keiti tepalus, filtrus ir dirbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

tai pats turejes 108 v6 ar mega v6?

mega 218 su v6 pas mane buvo.. pas 108 dominatoriu eina plyta ( eileje 6 cilindrai) o pas 218 jau v6. 

 

prieš valandą, JCB pranešimas:

Pas mane buvo 106 v6, o megoj eilėj. Esmė, kad megai reik galingesnio variklio, pagal jos pajėgumus, bet ir tai gerai eina. Kolegos buvo megai siurblį reguliavę, tai geriau ošė. O šiaip tarp šių variklių, kažko nepastebėjom esminio. Keiti tepalus, filtrus ir dirbi.

eina ji kaip isprotejus ir taip. o jos didziausias pliusas yra normalus priejimas prie variklio lyginant su dominatoriais.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gytis924 pranešimas:

mega 218 su v6 pas mane buvo.. pas 108 dominatoriu eina plyta ( eileje 6 cilindrai) o pas 218 jau v6. 

 

eina ji kaip isprotejus ir taip. o jos didziausias pliusas yra normalus priejimas prie variklio lyginant su dominatoriais.:)

Čia JCB nepaminėjo kokia pas ji mega buvo,  nes 218 megoi 270aj. o 208 berods apie 230aj tai gal ir jautė ta 40 arklių skirtuma, nes 218 megoi tai reiktu labai pasistengt, kad pritruktu jėgos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...