Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

9 minutes ago, ukdavidas pranešimas:

Mes prieš 5m keitem virš sietų nusiėmė dangtį atsisukom viena kratikliu ar su nebepamenu ir kuo puikiausiai prie tų juostų priėjimą o pirmaisiais kniedis gali pasikeisti iš priekio mėn naudojimo brazentine juosta pirkta lytagroje

Dekui uz patarima, reikes rytoj pabandyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sako kad kuliamosios, tai bus platus, reikia paimt berods dvilikini ilgasriegi ir suki vidun berods du vnt, kol isiplecia bugnas, beje kuri imi ar varijatoriu su hidrauliu ar su spiruoke, mes pries savaite pakeitem guolius tam su hidrauliu surinkom pasirodo guoliai gatavi ant kito yra tai dabar vel visa esam isarde

 

variatorius su spiruokle.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusimauni guolius ir išimsi pasižiūrėk antroje pusėje turi nusimaunti irgi, dar pasižiūrėk ar nėra guoliai gatavi apatinių sraiguciu už to skivo su diržu kur matosi, mes keitem reikalų dahuja nes uzsistoveje viskas, turi irgi ardytis abi puses pasileisti elevatorių transporterius pasimusti žvaigždės žodžių visą apačią ardaisi,

Dar prie tuo pačio pasiuzerik salenblokus švaistikliu būna sutrūkinėja,sietai isimti matau pasižiūrėk ar nėra sudilusios Aseles kur virinasi žvynai, man pernai nutrūko vienas tai nukeliavo į Perkulimą ir palindo tarp žvaigždės ir grandinės užkirto perkulima, gerai kad tik žolės kuliau

va čia nuimtas skivam variatorius

IMG_20170705_112433.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

45 minutes ago, ukdavidas pranešimas:

Tai nusimauni guolius ir išimsi pasižiūrėk antroje pusėje turi nusimaunti irgi, dar pasižiūrėk ar nėra guoliai gatavi apatinių sraiguciu už to skivo su diržu kur matosi, mes keitem reikalų dahuja nes uzsistoveje viskas, turi irgi ardytis abi puses pasileisti elevatorių transporterius pasimusti žvaigždės žodžių visą apačią ardaisi,

Dar prie tuo pačio pasiuzerik salenblokus švaistikliu būna sutrūkinėja,sietai isimti matau pasižiūrėk ar nėra sudilusios Aseles kur virinasi žvynai, man pernai nutrūko vienas tai nukeliavo į Perkulimą ir palindo tarp žvaigždės ir grandinės užkirto perkulima, gerai kad tik žolės kuliau

va čia nuimtas skivam variatorius

IMG_20170705_112433.jpg

Kad ant tos apatines asies nera guoliu ji tvirtinasi ant tos kojos kur matosi auksciau prikelta. Ji kaskaip įsideda i sietu rema 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, manttys pranešimas:

Čia normali praktika užvirinti spragilų juostas, ar kažkam su galva negerai? Varžtus turiu naujus, tikriausiai konstruktoriai virinimo nebuvo numatę?IMG-15b5ae260906b7a23453a99ac75fda1c-V.thumb.jpg.a4c53f318cee201c3dfc05a3999ecf7f.jpg

Aš ir buvau sulenkęa tai kaip ėmiau tiesinau buvo su svarke sukabinti, o po to sudėdamas vėl prisegiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

31 minutes ago, manttys pranešimas:

nustebinot jūs čia mane :) na ką, teks tada ir naujas privirinti..

 

31 minutes ago, manttys pranešimas:

nustebinot jūs čia mane :) na ką, teks tada ir naujas privirinti..

Kažkada megai keitėm spragilus tai specialiai konekesko klausiau ar tikrai turi but privirinti tai sakė jo, taip būna ir iš gamyklos,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...