Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

nepamirsk isibalancuoti spragilu ..... nuemus dirza turi stoveti, nesisukti pastacius i bet kuria padeti.as balancavau taip: patys atsisuka zemyn kur sunkiause-tai virsui sukivarzta su verzlem i skyle ir taip varai kol ledas.taip padarius nebuvo ne menkiausios vibracijos.dar kam reik turiu pora selenbloku didziuju kratomos lentos svaistikliu ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kesstonis pranešimas:

Pasimatavau su slankmaciu asis ir kaladziu skyles,vienodai po 32 mm .prie kaladziu dedasi ploksteles po 1mm. Turetu but 1mm laisvumas bet suverzus uzspaudzia,tai sudejau dar nuo senu kaladziu tas skardeles jos 0.8mm.,atsirado biski laisvumas.manau kitam sezonui galesiu vienas ploksteles isimti.

reikejo matuot visom padetim velena ,beveik 100 proc garantuotas ,kad isdile elepse,maniskem taip buvo.pasuki truputi viskas ok ,dar pasuki jau kliuba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, ramas 1 pranešimas:

nepamirsk isibalancuoti spragilu ..... nuemus dirza turi stoveti, nesisukti pastacius i bet kuria padeti.as balancavau taip: patys atsisuka zemyn kur sunkiause-tai virsui sukivarzta su verzlem i skyle ir taip varai kol ledas.taip padarius nebuvo ne menkiausios vibracijos.dar kam reik turiu pora selenbloku didziuju kratomos lentos svaistikliu ..

Hmmm.. kazkaip net neplanavau to daryt, juk lystes tokios pat, nebent pries tai irgi nebuvo balanso. Siaip vakar pabandziau tai viena vieta sunkesne, bet dar buvo prikibe liekanu augalu, isvalysiu ir pameginsiu is naujo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 minutes ago, Vilius pranešimas:

Massey fergiusonui spragilai nėra virinti tik prisukti. Tai manau nekišoi nagu papildomai. Droningborgui ir keiciau spragilus tai buvo tik prisukti. JD WTS irgi prisukti virinimu ner

Tai cia claasas tik virina?

Turejau claas mercatoriu nebuvo virinta,dabar turiu dominatoriu 78 irgi nevirinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, manttys pranešimas:

kas tepat, tai naudočiau grafitinį tepalą, mažau dulkes traukai ir taip neklynyja. turiu prese tokias įvores,  tai su solidolu po dienos sunkiai vaikščiodavo, o grafitinis praktiškai sezonui.

 

Prie to pačio: naujas pobūgnis ir spragilai mano kūdikėliui. Tikiuosi, nebereikės keisti jų, nes veiklos yra :)

 

20170709_205253.thumb.jpg.9a0fc134370090cfc31597d0941bba82.jpg

spragilai palyginus su biteriu vieni juokai :) reikejo  ir ta susitvarkyt o greit bus kiauras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ceck pranešimas:

spragilai palyginus su biteriu vieni juokai :) reikejo  ir ta susitvarkyt o greit bus kiauras

biteris atrodo viskas ok, jokių įtrūkimų ar panašiai, tai nemačiau prasmės jo draskyt :)

1 hour ago, ukdavidas pranešimas:

Ko tas stabdžių diskas be spalvos ar nebus pakaites , man pernai buvo pradėjas  kaisti nuvažiavau iki lauko pradėjo dūmai rūkti teko gesintuvą panaudoti 

nelabai įsivaizduoju išties, aš stabdžių praktiškai kaip ir nenaudoju. Įspėjo mane dėl rankinio stabdžio. jis atleistas, bet ir neveržiu, nes nėra jokios signalizacijos, tikrai greit parūkti galima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

36 minutes ago, manttys pranešimas:

biteris atrodo viskas ok, jokių įtrūkimų ar panašiai, tai nemačiau prasmės jo draskyt :)

nelabai įsivaizduoju išties, aš stabdžių praktiškai kaip ir nenaudoju. Įspėjo mane dėl rankinio stabdžio. jis atleistas, bet ir neveržiu, nes nėra jokios signalizacijos, tikrai greit parūkti galima

matosi kad palankstytas nemazai ir padiles tretu but gerai,kad sezono metu neprakiurtu,ta turejau minty :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...