Jump to content

kombikorma


triušinukas

Recommended Posts

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

Kretingos zymiai geriau suspausti, Kauno labai daug dulkiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 489
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

Kretingos zymiai geriau suspausti, Kauno labai daug dulkiu...

bet kadangi Kauno grudu yra nuo 10% iki 20% pigesne ... tai gal tos dulkes neturi tokios itakos :)

Nors seriu tik Kauno grudu kombikorma nepasakyciau kad ten tu dulkiu labai jau yra .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

Kretingos zymiai geriau suspausti, Kauno labai daug dulkiu...

bet kadangi Kauno grudu yra nuo 10% iki 20% pigesne ... tai gal tos dulkes neturi tokios itakos :)

Nors seriu tik Kauno grudu kombikorma nepasakyciau kad ten tu dulkiu labai jau yra .

Jei seri tik Kauno, tai kitokiu gal nesi net mates :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei seri tik Kauno, tai kitokiu gal nesi net mates :icon-mrgreen:

Kas idomiausia esu labai daug kombikormu , ale kombikormu ir visokiu pasaru isbandes triusiu serime :) ...

Kolksa esu apsistojes ties KAUNO GRUDAIS .

Jie pigus pagal kaina ,triusiai auga gerai ,noriai eda ,neviduriuoja , kombikormo pristatimo saligos mane tenkina ... vieni pliusai .

Tad ir seriu vientik Kauno grudu kombikorma .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

gal gali nuskenuoti sudeti kretingos kombikormo ir imesti ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

gal gali nuskenuoti sudeti kretingos kombikormo ir imesti ???

nei vienas nei kitas netinka auginimui, kai seri vien kombikorma, ir augini intensyviai, ir vieno ir kito esu suseres tonomis, bet rezultatai netenkino. Lastelienos turetu buti min 16proc, ir dar labai priklauso is kokiu zaliavu ta lasteliena gaunama, o kur dar kiti rodikliai... Cia lietuviai dar tik eksperimentuoja, o yra kas tuos pacius eksperimentus dare pries 30 metu...

Kad triusis per 3 men uzauga iki 3kg yra gerai, bet tik is pirmo zvilgsnio, nes kiek tai kainavo, jau kitas klausimas. Jei koversija del pasaru sudeties skiriasi, tai skiriasi ir savikaina, o tai svarbiausias rodiklis :icon-exclaim:

Fraze "auga gerai" rodo tik pieno riebuma. Pigus pasarai nereiskia, kad uzauginsi pigiai, ir brangus pasarai nereiskia kad uzauginsi brangiai, svarbu visas kompleksas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginau Kauno ir Kretingos sudeti, is esmes vios sudedamosios dalys tos pacios, taciau:

Kretingos lastelienos daug daugiau;

Kretingos sudedamoji dalis ir avizos, o Kauno tik mieziai.

Taip kiek mano galva nesa, Kauno tinkamas tiems, kurie dubliuja su zole, Kretingos, kurie seria vien kombikorma?

gal gali nuskenuoti sudeti kretingos kombikormo ir imesti ???

nei vienas nei kitas netinka auginimui, kai seri vien kombikorma, ir augini intensyviai, ir vieno ir kito esu suseres tonomis, bet rezultatai netenkino. Lastelienos turetu buti min 16proc, ir dar labai priklauso is kokiu zaliavu ta lasteliena gaunama, o kur dar kiti rodikliai... Cia lietuviai dar tik eksperimentuoja, o yra kas tuos pacius eksperimentus dare pries 30 metu...

Kad triusis per 3 men uzauga iki 3kg yra gerai, bet tik is pirmo zvilgsnio, nes kiek tai kainavo, jau kitas klausimas. Jei koversija del pasaru sudeties skiriasi, tai skiriasi ir savikaina, o tai svarbiausias rodiklis :icon-exclaim:

Fraze "auga gerai" rodo tik pieno riebuma. Pigus pasarai nereiskia, kad uzauginsi pigiai, ir brangus pasarai nereiskia kad uzauginsi brangiai, svarbu visas kompleksas.

Tai gal turi SAVO paskaiciavimus pasaru iseigos ?

Ta prasme kokiais pasarais seri , kiek sueda pateles , kiek prieauglis iki tol kol patenka nat stalo , kokio svorio jis buna , kokio amziaus ?

Manes nedomina is knygutes istraukos:). Mane domina Jusu rezultatai ir statistika jei aisku tokia yra .

Tad jei nepaslaptis tai gal pasidalinsit ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"apie 1 lita kainuoja 1kg"

Kur cia radai tokia kaina pirkt? Siaip nuo 1.4 Lt iki N. Vieno kg uztenka kazkur 10d. bent as duodu apie 100g reprodukciniai bandai. Penimiem galima daugiau duot.

Aš auginau prancūzų milžinų veislės triušius,iš viso kokis 21.Vasarą maitindavau juos prirovęs dobiliukų. Tų dobilų vienam triušiui maitinimo kartui priraudavau apie vieną aštuntadalį vieno kvadratinio metro plotą užimančio gardo,taigi net neįsivaizduoju,kaip tie jūsų triušiai su 100g. nenustipdavo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žali baltymai 16,5%

Žali riebalai 2,3%

Žalia ląsteliena 16,0%

Pelenai 9,6%

1,15% kalcio

0,8% fosforo

0,2% natrio

Priedai už kilogramą

Vitaminas A 12.000 (y)

Vitaminas D3 1,000 (l E)

Vitaminas E 35 mg

8 mg vario

Selenas 0,35 mg

Metioninas +

Lizinas +

Augaliniai ekstraktai +

Citrinų rūgštis +

as nusipirkau tokio kombikormo.tai noreciau paklaust nuomones kaip jos duomenys.cia seip paivairinimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš auginau prancūzų milžinų veislės triušius,iš viso kokis 21.Vasarą maitindavau juos prirovęs dobiliukų. Tų dobilų vienam triušiui maitinimo kartui priraudavau apie vieną aštuntadalį vieno kvadratinio metro plotą užimančio gardo,taigi net neįsivaizduoju,kaip tie jūsų triušiai su 100g. nenustipdavo. :)

Ir kantrybė žmonių, 21-am triušiui priraut dobilų tikriausiai užėmė daug laiko, su dalgiu būtų buvę daug paprasčiau ir lengviau. I :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
as isbandziau Kauno ir Kretingos kombikormas, nzn kad kazkas stebuklingo butu (nepasakyciau kad triusiai eda taip noriai) dabar perku Lenkiska, ryja net cepsedami :))) gal kas nors esat bande? ir kokiom kainom gaunat?

kiek zinau - cia berots Daniskas pasaras, pagamintas Lenkijoje. Kas pabande- labai patenkinti, seria iki siol. Jei neklystu yra 3 rusiu - "eko" - galutinis, pagrindinis, motininis. Vilniuje kaina vasara buvo 35 Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kauno vieni miltai, viena kita granule, o sitas vien granules, miltu nera...

Na nezinau ....kiek turejau KAUNO GRUDU kombikormos (apie 15 paleciu ... paletei 25 maisai ) ...aisku visu nebuvau praardes ...bet kiek pirkaus sau ir kiek piliau triusiams ... nuo maiso gal kokia stikline miltu ir butu ...:(

Na siandiena pasiemiau 2 maisus ... reikes specialiai per seteli prasijoti ir paziureti kiek lieka miltu nuo maiso ...

Bet galim deretis kad nebus daugiau nei 1-1.5 stiklines miltu :)

Na as cia 1.5 stiklines rasau jau su didele atsarga ... nors nemanau kad ir 1 stikline pririnksiu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kauno vieni miltai, viena kita granule, o sitas vien granules, miltu nera...

Na nezinau ....kiek turejau KAUNO GRUDU kombikormos (apie 15 paleciu ... paletei 25 maisai ) ...aisku visu nebuvau praardes ...bet kiek pirkaus sau ir kiek piliau triusiams ... nuo maiso gal kokia stikline miltu ir butu ...:(

Na siandiena pasiemiau 2 maisus ... reikes specialiai per seteli prasijoti ir paziureti kiek lieka miltu nuo maiso ...

Bet galim deretis kad nebus daugiau nei 1-1.5 stiklines miltu :)

Na as cia 1.5 stiklines rasau jau su didele atsarga ... nors nemanau kad ir 1 stikline pririnksiu .

as buvau pirkes kg kaune aleksote is angaro buvo koks 1kg miltu tai daigiau ir nepirkau, as nesakau kad ten visada taip gal tiesiog ilgiau tas maisas kur metesi ir subiro bet buvo kaip buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...